Michalovce – Detva 3:4 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Spišská N. Ves 6:1 (kon.) | Bardejov – Trnava 4:1 (kon.)
Topoľčany – Humenné 4:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Nové Zámky 1:2 (kon.) | Senica – Prešov 3:1 (kon.)
HK 32 Liptovský Mikuláš
6:1 (1:0, 3:1, 2:0)
HK Spišská Nová Ves
sk Středa 07.10.2015, 17:00 • ENEL Aréna • 1. liga (SR)

39:37
    Hostia sa budú opäť brániť, za faul vysokou hokejkou pôjde na trestnú lavicu Branislav Cvengroš.

28:50
    Liptáci sa budú viac ako minútu brániť v trojici! Na trestnú lavicu odchádza na dve minúty za faul lakťom obranca Filip Mezovský.

27:58
    Liptovský Mikuláš sa bude druhýkrát v zápase brániť! Za faul kolenom odchádza na trestnú lavicu Maroš Piatka.

13:59
    Brániť sa prvýkrát v zápase budú aj domáci hokejisti! Dvojminútový trest za sekanie inkasuje krídelník Ján Cibuľa.

09:34
    Spišiaci sa dokonca budú brániť v trojici! Tak toto je pre hostí poriadne nepríjemná situácia, trest totiž inkasuje aj celá hracia lavička, ktorá sa dopustila nesprávneho striedania.

09:34
    Hostia sa budú brániť! Spišskú Novú Ves oslabí na dve minúty za hákovanie krídelník druhej formácie Jakub Lesňák.

Tomáš Kusý

Branky a nahrávky: 11. Števuliak (Uram, Jabrocký), 34. Števuliak (Nádašdi), 36. Uram (Nádašdi, Burzala), 37. Bartík (Lištiak), 42. Lichanec (Števuliak), 59. Laco (Krčula, Marcinko) – 30. Hrubý (Lesňák, Cvengroš)

HK 32 Liptovský Mikuláš: Dovina – Krčula, Mezovský, Burzala, Nádašdi, Oško, Kadlubiak, Oravec, Struška – Bartík, Lištiak, Gápa – Uram, Lichanec, Števuliak – Cibuľa, Piatka, Jabrocký – Laco, Marcinko, Brezniak
    HK Spišská Nová Ves: Borároš – Zakopjan, Hrubý, Cvengroš, Knižka, Osuský, Kyčák – Smotrila, Koky, Findura – Lesňák, Giľák, Hamráček – Piják, Môcik, Púchovský – Lapšanský, Ištocy

Rozhodčí: Valach – Štofančík, Gavalier