Sparta – Třinec 7:5 (kon.) | Liberec – Olomouc 0:1 (kon.) | Plzeň – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Mountfield HK – Zlín 2:1 (kon.) | Litvínov – Pardubice 1:2 (kon.) | Kometa Brno – Chomutov 6:4 (kon.)
HC VERVA Litvínov
1:2 (0:2, 1:0, 0:0)
HC Dynamo Pardubice
Neděle 11.10.2015, 17:30 • Zimní stadion Ivana Hlinky • Tipsport extraliga • 10. kolo

58:42
    Janus zůstává na střídačce. Litvínov jde do pole v šesti.

52:13
    Vyloučen za sekání na dvě minuty Miroslav Hořava (LIT). To Litvínovu k vyrovnání určitě nepomůže.

50:40
    Kubát jel úplně sám proti Kristanovi, který ho přečetl a do jeho střely vložil beton. Ani následná dorážka Kubáta jej nepřekvapila a i tu vyrazil.

Dnešní utkání sleduje 4642 diváků.

47:05
    Vyloučen za podražení na dvě minuty Petr Čáslava (PCE).

43:55
    Vyloučen Peter Jánský (LIT) na dvě minuty za nedovolené bránění.

36:43
    Za podražení si dvě minuty na trestné lavici odpyká domácí Miroslav Hořava.
    34:11 Ondřej HAVLÍČEK - 1:2

34:11
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Domácí snižují vedení hostí na minimální rozdíl a vstřelují jejich první branku utkání. Řehořovu střelu vyrazil Kristan před sebe, kde dojížděl ONDŘEJ HAVLÍČEK, od kterého se puk odrazil až do brány hostí. Asistence: Ivan Řehoř.

28:18
    Hosté už se radovali z gólu a využití přesilové hry ihned po buly, ale rozhodčí gól neuznali z důvodu postavení útočícího hráče v brankovišti.

28:13
    Vyloučen domácí Petr Chaloupka na dvě minuty za držení protihráče.

26:32
    Z mezikruží vypálil Martynek! Ale na poslední chvíli stihl Kristan sklapnout betony.

25:08
    Vyloučen na dvě minuty Ladislav Havlík (PCE) prohřešil se hákováním.

21:23
    Za podražení se na dvě minuty posadí Lukáš Nahodil (PCE).
    16:10 Michal ŠEDA - 0:2

16:10
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hosté navyšují své vedení na dvoubrankový náskok! Dorážku MICHALA ŠEDY Janus vyrazil těsně před sebe, kde Šeda puk doťukl napodruhé až za gólmana domácích. Asistence: Tyler Redenbach, Tomáš Rolínek.

14:22
    Vyloučení na straně domácích. Za podražení se posadí na dvě minuty Kamil Piroš.

09:16
    Vyloučen Jan Starý (PCE) na dvě minuty za nedovolené bránění. Domácí si tak chvíli zahrají přesilovou hru 5 na 3.

07:38
    Po šarvátce u brány hostí vyloučen hostující Michal Šeda (PCE) na dvě minuty za krosček.
    07:07 Jan STARÝ - 0:1

07:07
    Ihned po návratu pátého hráče domácích na led se podařilo hostím otevřít skóre! Na pravý kruh poslal Poulíček puk na JANA STARÉHO, který bez váhání poslal puk po ledě pod betony Januse až do brány. Asistence: Patrik Poulíček, Tomáš Marcinko.

05:04
    Vyloučen Petr Chaloupka (LIT) na dvě minuty za hákování. První přesilovka pro hosty začíná.

Barbora Wolfová

Branky a nahrávky: 35. Havlíček (Řehoř) – 8. Starý (Poulíček, Marcinko), 17. Šeda (Redenbach, Rolínek)

HC VERVA Litvínov: Janus (Petrásek) – Kubát, Chaloupka, Frolo, Pavlík, Pavelka, Gula – Lukeš, Hübl "A", Martynek – Trávníček "C", Hanzl, Jánský – Hořava, Piroš "A", Jurčík – Chlapík, Havlíček, Řehoř.
    HC Dynamo Pardubice: Kristan (Maxwell) – Čáslava, Gregorc, Havlík L., Štajnoch, Ščotka, Bokroš, Zdráhal, Šeda – Rolínek, Redenbach, Sýkora – Tybor, Nahodil, Svoboda – Starý, Marcinko, Poulíček – Kolář, Tomášek, Havlík A..

Rozhodčí: Svoboda, Pešina – Frodl, Hynek