Ottawa – Montreal 1:3 (kon.) | Boston – Tampa 3:6 (kon.) | NY Islanders – Winnipeg 4:2 (kon.)
Buffalo – Columbus 4:2 (kon.)
Buffalo Sabres
4:2 (0:0, 1:0, 3:2)
Columbus Blue Jackets
Pondělí 12.10.2015, 21:10 • First Niagara Center, Buffalo • NHL

54:36
    Na dvě minuty za krosček je vyloučen René Bourque (CBJ), což nadějím Jackets na vyrovnání zrovna dvakrát nepřidalo. Naopak domácí budou moct po komerčním brejku definitivně rozhodnout o svém vítězství.

52:20
    Evander Kane (BUF) zbytečně poslal k zemi Calverta, hosté si po komerčním brejku zahrají v početní výhodě.

46:32
    Zemgus Girgensons (BUF) je vyloučen na dvě minuty za držení, Jackets si po komerční pauze zahrají v početní převaze.

44:33
    Svěřenci Todda Richardse mají na vyrovnání něco přes čtvrthodinu, nyní se ale budou muset soustředit za defenzívu – už potřetí je dnes vyloučen Nick Foligno (CBJ).

34:35
    Nick Foligno (CBJ) podrazil rozehrávajícího Ristolainena, Buffalo si zahraje další přesilovou hru.

29:09
    Po komerční přestávce si Sabres zahrají přesilovku, za podražení jde pykat Gregory Campbell (CBJ).

25:35
    Tato bitka nemá jasného vítěze, rozhodčí oba kohouty od sebe odtrhli a usadili je na trestnou. Boll (CBJ) i Deslauriers (BUF) vyfasovali pět minut za hrubost.

20:46
    Ve stejném čase byl vyloučen hostující kapitán Nick Foligno (CBJ), Sabres si zahrají další přesilovku.

08:57
    Johnson přerušuje hru, signalizovaná výhoda Jackets je u konce. Po komerční přestávce si svěřenci Todda Richardse zahrají v početní převaze, za katr usedne Josh Gorges (BUF) na dvě minuty za držení.

03:20
    Jenže Ryan Murray (CBJ) zahákoval soupeře na vlastní modré čáře – další přesilovka pro Buffalo.

01:07
    Na dvě minuty za držení je vyloučen René Bourque (CBJ).

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 23. Ristolainen (Foligno, Kane), 46. O'Reilly (Moulson, McGinn), 50. Eichel (Moulson, McGinn), 56. Moulson (O'Reilly, Ristolainen) – 48. Saad, 54. Hartnell (Johansen, Foligno)

Buffalo Sabres: Johnson (Lieuwen) – Weber, Franson, Gorges, Ristolainen, McCabe, Pysyk – O'Reilly, Girgensons, Ennis – Kane, Eichel, McGinn – Moulson, Larsson, Foligno – Deslauriers, Legwand, Reinhart.
    Columbus Blue Jackets: Bobrovskij (McElhinney) – Murray, Savard, Ťutin, Johnson, Connauton, Prout – Saad, Johansen, Foligno – Jenner, Dubinsky, Bourque – Hartnell, Karlsson, Atkinson – Calvert, Campbell, Boll.

Rozhodčí: Jean Hebert, Francois St. Laurent – Andy McElman, Brian Murphy

Diváci: 18 075