Kladno – Ústí n/L 5:2 (kon.) | Sudoměřice – Hr. Králové 4:1 (kon.) | Třinec – Letohrad 2:1 (kon.)
Karviná – Most 0:3 (kon.) | Pardubice – Kovo Praha 6:3 (kon.) | Plzeň – Kert Park Praha 2:1 (kon.)
HBC Plzeň
2:1 (1:0, 0:0, 1:1)
HC Kert Park Praha
Sobota 17.10.2015, 16:00 • Hokejbalová hala • CROSSDOCK Extraliga • 8. kolo

44:44
    Kert Park právě vstřelil branku!
    Kert zadělal na drama! Drtivý tlak pražského týmu vyústil ve střelu Pospíšila od modré čáry, kterou z dorážky uklidil do sítě MARTIN KRUČEK. Asistence: Jaroslav Pospíšil, Tomáš Wróbel.

44:00
    Kert hraje v šesti!

43:52
    Brankář Kráčina rychlým pádem k zemi zastavil gólovou šanci soupeře. Vyražený míček od plzeňského gólmana následně odpálil do bezpečí jeden z plzeňských beků.

39:22
    Přesilovka pro Kert. Na trestnou lavici usedá na dvě minuty Marek Švarc (PLZ).

34:00
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Mečouni střílí druhou uklidňující branku! Davidu Pokornému se sice zamotal míček mezi nohami, ale přesto útočník dokázal balonek posunout na nabíhajícího MARTINA KUNZMANNA, který svůj únik na Supa zakončil parádní střelou. Asistence: David Pokorný.

31:08
    Přesilovka pro Kert. Dvě minuty za dostává podražení Michal Edl (PLZ).

29:08
    Přesilovka pro Kert. Na trestnou usedá na dvě minuty za sekání Daniel Krásný (PLZ).

26:18
    Početní výhoda pro Plzeň. Na dvě minuty je vyloučen Tomáš Fejfar (KER) za podražení.

21:51
    Další přesilovka pro mečouny. Na dvě minuty je vyloučen Jaroslav Pospíšil (KER) za zdržování hry.

20:45
    Michal Edl dostal přihrávku před branku, odkud jeho gólovou střelu fantastickým zákrokem lapil brankář Sup!

19:37
    Přesilovka pro Plzeň! Na dvě minuty je vyloučen za podražení Tomáš Wróbel (KER).

14:37
    Miroslav Häusler (KER) usedá na trestnou lavici za podražení.

11:49
    Na dvě minuty si jde na trestnou lavici odsedět Jaroslav Pauer (PLZ), jenž se provinil nedovoleným sekáním.

10:38
    Mečouni se ve vlastním oslabení ujímají vedení! Při Paurově úniku nejprve zazvonila tyčka kertské branky, od které se míček odrazil k volnému MARKOVI ŠVARCOVI, který z blízkosti již uklidil míček do sítě. Asistence: Jaroslav Pauer.

08:55
    Jiří Kavalír (PL) stáhl v obranném pásmu k zemi protihráče a od sudího vyfasoval dvouminutový trest za podražení.

04:17
    Topolánek (KER) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

Dominik Rejthar

Branky a nahrávky: 11. Švarc (Pauer), 34. Kunzmann (Pokorný) – 45. M. Kruček (Pospíšil, Wróbel)

HBC Plzeň: Kráčina (Sedláček) – Edl, O. Benedikt, Slanec, Hanuš, Kavalír, Vodrážka – Průcha, J. Kejř, Krch, Švarc, Ondra, Pauer, Gřonka, Krásný, Kolařík, Pokorný, Kunzmann.
    HC Kert Park Praha: Sup (Mikl) – Pospíšil, Nýdl, Bošák, Rozenberg – Häusůer, Kuna, Wróbel, Topolánek, M. Kruček, J. Kruček, Fejfar, Kovář.

Rozhodčí: Pečený, Danylec