Opava – Olomouc 2:6 (kon.) | Č. Budějovice – HC Plzeň 2:3 (po pr.) | Slavia – Kladno 6:4 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 3:1 (kon.) | Vítkovice – Havířov 2:3 (0:1 po s.n.) | K. Vary – Chomutov 3:2 (kon.)
Kometa Brno – Jihlava 2:3 (po pr.) | Havlíčkův Brod – Pardubice 2:3 (0:1 po s.n.) | Liberec – Mladá Boleslav 6:2 (kon.)
Zlín – Poruba 5:4 (kon.) | Třinec – Vsetín 9:3 (kon.)

Slavia právě vstřelila branku!
    Slávisté v přesilové hře přidávají další gól. JAN ŠERGL dokázal dorážkou prostřelit Zázvorku. Asistence: Tomáš Vildumetz a Daniel Krásný.

54:36
    Za zdržování hry je na dvě minuty vyloučen Klusáček (KLA).
    50:50 Tomáš VILDUMETZ - 5:4

50:50
    Slávisté se dostávají do vedení. Po přihrávce od Matějky se TOMÁŠI VILDUMETZOVI podařilo překonat Zázvorku. Asistence: David Matějka.
    48:30 David KOHÚT - 4:4

48:30
    Šergl nahodil kotouč před brankoviště, ke se ho ujal DÁVID KOHÚT. Tomu se podařilo vymést pravý horní růžek kladenské branky. Asistence: Jan Šergl.
    43:18 Tomáš VILDUMETZ - 3:4

43:18
    TOMÁŠ VILDUMETZ se dostal ke kotouči ve vlastním pásmu a dostal se až ke kladenskému brankáři. Tam obkroužil branku a zasunul kotouč mezi beton a tyčku. Asistence: Jiří Patera.

42:57
    Za nedovolenou výstroj je vyloučen Kalaj(KLA) na dvě minuty.

42:01
    Kohút se dostal ze středního pásma až ke střele z mezikruží. Zázvorka se štěstím vyrazil betonem!

37:25
    V obrovské šanci byl nyní Smrž. Ten nedokázal trefil kotouč před prázdnou brankou Slavie!

32:27
    Vyloučen Patera (SLA) za sekání, trest si za něj odsedí Fiala.
    30:18 Adam KUBÍK - 2:4

30:18
    Kladno právě vstřelilo branku!
    Po chybě v domácí obraně se do přečíslení dva na jednoho dostali Kalaj a ADAM KUBÍK. Kalaj těsně před Paterou nahrál Kubíkovi, kterému nedělalo problém vstřelit již čtvrtý gól. Asistence: Adam Kalaj a Pavel Řepka.

28:56
    Za nesportovní chování je vyloučen kapitán Kladna Pejchal (KLA).Dostává deset minut.
    25:37 Adam KUBÍK - 2:3

25:37
    Kladno využívá přesilovou hru. Po přihrávce od Kalaje si ADAM KUBÍK obkroužil Pateru a následně zasunul kotouč do prázdné branky. Asistence: Adam Kalaj a Daniel Smrž.

24:34
    Steinocher (SLA) oslabuje svůj tým. Dostává dvě minuty za podražení.

23:59
    Kovacsovu nebezpečnou střelu z mezikruží vyráží Patera do rohu kluziště!

20:48
    Slávistům se daří využít přesilovku. Po nahrávce od Kohúta vyrovnává stav utkání DAVID MATĚJKA. Asistence: Dávid Kohút.

19:38
    Těsně před přestávkou je tu další vyloučení Kladenských, tentokrát odchází na trestnou lavici Tadeáš Pejchal za napadení.

Na vyloučení: 0-2.

13:03
    Domácí budou mít možnost vyrovnat. Na dvě minuty jde ven Daniel Kouba (KLA) za nesportovní chování.

Na vyloučení: 0-1.

11:42
    Kladno před třemi a půl minutami vyrovnalo a nyní jde do vedení, prosadil se znovu ADAM KUBÍK (9+11) a osamostatňuje se na čele kanadského bodování Rytířů. Bez asistence.

08:23
    Hosté se v deváté minutě dočkali vyrovnání, které zařídil ADAM KUBÍK (8+11). Asistoval mu Adam Kalaj (9+10), oba patří mezi dva nejproduktivnější hráče Kladna v sezoně.

02:03
    Skvělý start domácího celku, který už po dvou minutách hry jde do vedení. JAKUB ŠILHAN se jako první zapisuje na střeleckou listinu. Bez asistence.

Tomáš Lysý

Lucie Brožová

Branky a nahrávky: 3. Šilhan, 21. Matějka (Kohút), 44. Vildumetz (Patera), 49. Kohút (Šergl), 51. Vildumetz (Matějka), 57. Šergl (Vildumetz, Krásný) – 9. Kubík (Kalaj), 12. Kubík, 26. Kubík (Kalaj, Smrž), 31. Kubík (Kalaj, Řepka)

HC Slavia Praha: Patera (Kodad) – Krásný, Steinocher, Vobořil, Török, Duda, Šmíd, Šantrůček – Vildumetz, Kohút, Matějka, Fiala, Kern, Šergl, Šilhan, Netolický, Marek
    Rytíři Kladno: Zázvorka (Blažek) – Haspeklo, Kiml, Kučera, Müller, Smrž, Veber, Klusáček – Březina, Husarik, Kalaj, Kouba, Kovács, Kubík, Kučera, Pejchal, Řepka, Sagan, Svoboda

Rozhodčí: Lacina – Štětina, Karda