Kladno – Kadaň 3:5 (kon.) | Benátky n/J – Slavia 3:1 (kon.) | Přerov – Třebíč 2:5 (kon.)
Šumperk – Most 2:3 (kon.) | Ústí n/L – Jihlava 3:4 (kon.) | Litoměřice – Havířov 4:3 (2:1 po s.n.)
Prostějov – Motor ČB 4:2 (kon.)
DRACI PARS ŠUMPERK
2:3 (2:2, 0:0, 0:1)
HC Most
Sobota 17.10.2015, 17:00 • Zimní stadion Šumperk • Chance liga • 15. kolo

59:52
    Dvě minuty za zdržování hry dostává Jan Strejček.

58:31
    Špatné střídaní domácích hráčů, kteří hráli dlouhou dobu na ledě v šesti. Trest za příliš mnoho hráčů na ledě jede odpykat David Tomášek.
    56:01 DIVÍŠEK - 2:3

56:01
    Most právě vstřelil branku!
    I když byl Šumperk ve třetí třetině aktivnějším mužstvem na ledě, tak z gólu se mohou radovat hosté. Strejčkovu střelu vyrazil Šindelář před sebe, nejrychleji se pak před brankovištěm zorientoval TOMÁŠ DIVÍŠEK, který následně rozvlnil síť za zády Filipa Šindeláře. Asistence: Jan Strejček.

50:15
    Nyní si zahraje přesilovku Šumperk. Dvě minuty si jede odpykat Daniel Hora za podražení.

47:34
    Útočného faulu se dopustil Daniel Vrdlovec, ten dostává dvě minuty za sekání.

43:40
    Marek Baránek (MST) dostává dvě minuty za podražení.

39:40
    Domácí si zahrají přesilovou hru. Richard Mráz dostává dvě minuty za sekání.

35:12
    Vojtěch Kubinčák dostává dvě minuty za hákování.

20:56
    Šumperk si zahraje přesilovou hru. Martin Kokeš dostává dvě minuty za nedovolené bránění.
    19:37 TOMÁŠEK - 2:2

19:37
    Draci právě vstřelili branku!
    Šumperku se před odchodem do kabin podařilo vyrovnat. Už to vypadalo že střelu Tomáše Brunce bude mít Horák pod kontrolou, jenže puk mu vypadl z jeho výstroje, čehož si dokázal všimnout DAVID TOMÁŠEK, který následně kus černé gumy dokázal zasunout za jeho záda. Asistence: Tomáš Brunec.
    15:50 HANZL - 1:2

15:50
    Hora přihrál puk na MARTINA HANZLA, ten s ním nic nevymýšlel a střelou do levého horního růžku posílá hosty do vedení. Asistence: Daniel Hora.

12:34
    Marek Haas byl zasažen holí do obličeje a Šumperk si tak zahaje svou první přesilovou hru. Jiří zeman dostává dvě minuty za vysokou hůl.
    10:57 SMOLKA - 1:1
    >

10:57
    Hosté využívají přesilovou hru. Divíšek poslal puk na volného PAVLA SMOLKU, který stál v prostoru mezi kruhy, proti jeho střele už se Filip Šindelář nestihl včas přemístit. Asistence: Tomáš Divíšek, Jiří Zeman.

09:52
    Máme tu první vyloučení dnešního zápasu. Přesilovou hru si zahrají hosté, dvě minuty za podražení dostává Karel Plášek.
    08:28 BRUNEC - 1:0

08:28
    Domácí tým se ujímá vedení. Střelu TOMÁŠE BRUNCE vyrazil Horák zpátky na hůl právě zmiňovaného hráče, ten si poté kotouč ještě kousek popotáhl do strany a poté jej poslal do odkryté hostující brány. Asistence: David Tomášek, Jiří Půhoný.

Kateřina Glogarová

Branky a nahrávky: 9. Brunec (Tomášek, Půhoný), 20. Tomášek (Brunec) – 11. Smolka (Divíšek, Zeman.), 16. Hanzl (Hora), 57. Divíšek (Strejček)

DRACI PARS ŠUMPERK: Šindelář (Zelenka) – Holík, Roupec, Sedlák, Prokop, Zdráhal, Puzič, Bažant, Petira – Haas, Plášek, Moučka – Milfait, Vrdlovec, Fořt – Brunec, Tomášek, Půhoný – Kaut, Voženílek, Hroch
    HC Most: Horák (Mouček) – Zeman, Kokeš, Baránek, Bittner, Hora, Strejček – Mráz, Divíšek, Smolka – Kubinčák, Havlíček, Přeučil – Válek, Hanzl, Písařík – Procházka, Alinč, Mical

Rozhodčí: Kika – Reich, Měkýš