Chabarovsk – Minsk 4:2 (kon.) | Vladivostok – N.Novgorod 3:8 (kon.) | Novokuzněck – Čerepovec 4:5 (po pr.)
Novosibirsk – CSKA Moskva 0:1 (1:2 po s.n.) | HC Slovan – Barys 5:3 (kon.) | Záhřeb – Omsk 0:1 (kon.)
Amur Chabarovsk
4:2 (1:0, 2:0, 1:2)
HC Dinamo Minsk
Středa 21.10.2015, 11:30 • Platinum Arena Zolotoj • KHL

56:20
    Na dvě minuty za nedovolené bránění je vyloučen Sergej Těrjajev (CHA).

50:39
    Dmitrij Bujnickij (MIN) zezadu vrazil do domácího kapitána Aťušova a dostal trest na pět minut plus do konce zápasu!

48:05
    Početní výhodu si zahrají i domácí, Paul Szczechura (MIN) míří na trestnou za nedovolené bránění.

45:56
    Nyní se tak stalo, Děnis Tolpeko (CHA) usedl za katr na dvě minuty za sekání.

29:39
    Už to neplatí, poněvadž Pavlovič (MIN) zcela zbytečně podrazil soupeře v útočném pásmu a Amur si zahraje přesilovku.

25:13
    Tygři si navíc zahrají přesilovku, Komarov (MIN) putuje za katr na dvě minuty za držení.

17:58
    Na dvě minuty za hákování je vyloučen Sergej Těrjajev (CHA).

13:45
    Ilja Šinkevič (MIN) nedovoleným způsobem u hrazení bránil ve hře Wandellovi, Amur si zahraje přesilovku.

Vojtěch Balon

Branky a nahrávky: 3. Vj.Ušenin (Vl.Ušenin, Li), 22. Čerepanov (Kolář), 40. Wandell (Tolpeko), 50. Tolpeko (Pervušin, Zohorna) – 57. Matěruchin (Meleško, Krajíček), 58. Komarov (Pavlovič)

Amur Chabarovsk: Metsola (Alikin) – Zub, Šulakov, Kolář, Čerepanov, Aťušov, Vejrovkin, Těrjajev – Pervušin, Tolpeko, Zohorna – Baškirov, Wandell, Fajzullin – Ušenin Vl., Ušenin Vj., Li – Tarasov, Dělnov, Gračjov.
    HC Dinamo Minsk: Glass (Milčakov) – Šinkevič, Bailen, Lisovec, Krajíček, Gunderson, Usenko, Nogačjov – Kaljužnyj, Kolcov, Stěpanov – Matěruchin, Szczechura, Pavlovič – Meleško, Komarov, Bujnickij – Drozd, Lopačuk, Michajlov.

Rozhodčí: Bulanov, Rogačjov – Zacharenkov, Sadovnikov