Motor ČB – Litoměřice 4:3 (2:1 po s.n.) | Jihlava – Šumperk 7:3 (kon.) | Most – Přerov 3:2 (kon.)
Třebíč – Kladno 0:3 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 6:4 (kon.) | Kadaň – Benátky n/J 4:1 (kon.)
Slavia – Prostějov 1:2 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
4:1 (0:0, 0:1, 4:0)
HC Benátky nad Jizerou
Středa 21.10.2015, 18:00 • ZS Kadaň • Chance liga • 16. kolo

59:03
    Do sebe se pustili Filip Doležal, kterého u mantinelu napadl Tomáš Havlín. Oba hráči dostávají dvě plus dvě minuty za hrubost.

57:53
    Osobní desetiminutový trest za nesportovní chování dostává Martin Čakajík.

53:56
    Dvě minuty za napadení je vyloučený Nicolas Hlava.

50:10
    Dvě minuty za držení hole dostává Jaroslav Vlach.

45:44
    Jaroslav Kůs byl v úniku faulován, a tak dvě minuty dostává Jan Víšek.

45:07
    Za napadení dostává dvě minuty Robert Černý, který dává Benátkám šanci na vyrovnání.

42:06
    Dvě minuty za podražení dostává Martin Čakajík, jenž dává Kadani šanci na otočení stavu zápasu.

37:03
    Je tu další trest pro domácího hráče, za hákování dostává dvě minuty Nicolas Hlava.

34:52
    Dvouminutový trest za hákování dostává Kamil Charousek, jenž hasil gólovou akci soupeře, která mohla skončit brankou do odkryté klece.

28:37
    Dvě minuty za faul u střídačky dostává hostující Martin Čakajík.

25:46
    Do samostatného úniku se už dostával Dominik Lakatoš, jehož v posledním momentu zahákoval Antonín Drobný, jenž usedá na trestnou lavici.

23:45
    Za vlastní brankou si pomohl hákováním Roman Čermák, jenž už usedá na trestnou lavici.

05:08
    Bude se hrát ve čtyřech, Marka Račuka fauloval Roman Čermák.

04:43
    Dvě minuty za hákování dostává domácí Jaroslav Mrázek a je tu první možnost pro Benátky na otevření skóre.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 41. Račuk, 44. Račuk (Chlouba), 50. Hlava (Szathmáry), 54. Kůs (Račuk, Chlouba) – 38. Černoch (Volf, Víšek)

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Drobný, Mrázek, Charousek, Szathmáry, Černý, Rohan, Cestr – Račuk, Kůs, Chlouba – Chrpa, Kverka, Hlava – Vaněk, Vrána, Šťovíček – Wágner, P. Macháček, Doležal – Huňady.
    HC Benátky nad Jizerou: Lukáš (Sejpal) – Čermák, Kurka, Havlín, Čakajík, Kalina, Pabiška, Jandejsek – Víšek, Volf, Dlouhý – Špaček, Jonák, Ordoš – Vlach, Lakatoš, Černoch – Paločko, Král, Huňa – Matějček.

Rozhodčí: Sýkora – Jílek, Šperl