Zlín – Teplice 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Slovácko 4:1 (kon.) | Ostrava – Příbram 0:2 (kon.)

Jablonec právě vstřelil branku!
    TOMÁŠ WÁGNER zacílil doprostřed brány, jelikož si však Rada vybral pravou stranu, je vyrovnáno!
    79. Martin DOLEŽAL - 2:3

79
    Domácí snižují, MARTIN DOLEŽAL se z velké blízkosti prosazuje, Jablonečtí v posledních pěti minutách takřka vůbec nepustili Pražany přes půlící čáru.
    55. Lukáš ŠTETINA - 1:3

55
    Dukla právě vstřelila branku!
    LUKÁŠ ŠTĚTINA zůstal trestuhodně osamocený ve vápně, čehož si všiml Berger a přesně přihrál, následně měl již hostující obránce jednoduchou pozici, Pražané se tedy ujímají dvougólového náskoku.
    35. Michael KRMENČÍK - 1:2

35
    Pražané se znovu ujímají vedení. MICHAL KRMENČÍK až příliš jednoduše prošel obranou zeleno-bílých a přízemní dělovkou k bližší tyči nedal Hrubému šanci.
    30. Martin POSPÍŠIL - 1:1

30
    MARTIN POSPÍŠIL zvolil technickou střelu do horních pater brány a jelikož Rada očekával přízemní ránu směřující k levé straně, uspěl. Je vyrovnáno
    23. Michael KRMENČÍK - 0:1

23
    Dukla byla v posledních minutách mnohem nebezpečnější, což vyústilo v první gól dnešního zápasu. Na pravé straně stanul osamocený MICHAEL KRMENČÍK a poté, co od Vrzala obdržel míč, ho nekompromisně poslal ke vzdálenější tyči.

RR

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 30. Pospíšil (pen.), 79. Doležal (Tecl), 90. Wágner – 23. Krmenčík (Vrzal), 35. Krmenčík (Jurendić), 55. Štetina (Berger)

Karty:   22. Rossi (JAB) – 33. Berger (DUK), 39. Krmenčík (DUK), 81. Čajić (DUK), 90. Jurendić (DUK)

Držení míče: 50 % : 50 %.
    Střely na branku: 9:3. Střely mimo: 7:3. Rohy: 3:0.
    FK Jablonec: Hrubý – Karavajev, Pernica, Beneš, Matěj Hanousek – Hübschman (C) – Masopust (46. Tecl), Pospíšil, Rossi (69. Wágner), Mingazov (58. Trávník) – Doležal.
    Náhradníci: Bárta – Tecl, Wágner, Trávník, Greguš, Romera, Rys.

FK Dukla Praha: F. Rada – Jurendić, Štetina, Gorkšs, Vrzal – Považanec, Marek Hanousek (C), Čajić, Daniel Tetour (75. Milošević) – Berger (89. Kovaľ), Krmenčík (80. Jeřábek).
    Náhradníci: Chudý – Jeřábek, Kovaľ, Milošević, Preisler, Čapek, Mejdr.

Rozhodčí: Jech – Kotík, Štěrba