Dynamo – Spartak 2:3 (kon.) | FK Krasnodar – Kazaň 2:1 (kon.) | Groznyj – CSKA Moskva 0:0 (kon.)
Dynamo Moskva
2:3 (1:1)
FK Spartak Moskva
Neděle 25.10.2015, 11:30 • Arena Chimki, Chimki. Kapacita: 18000 diváků. • Ruská Premier Liga • 13. kolo

75
    Své první střídání v tomto zápase provádí domácí trenér Andrej Kobelev. Ze hřiště odchází Anatolij Katrič, který byl ve středu hřiště hodně nevýrazný. Na hřiště přichází mladý Anatolij Sosnin!

73
    Tak přecijen trenér Dmitrij Aleničev provádí svou poslední změnu v tomto utkání. Velmi pracovitý výkon podal v dnešním utkání Aras Özbiliz, který je však necelých dvacet minut před koncem vystřídán. Na jeho místo přichází Igor Leontěv.
    59. Zraněný Makejev je odnášen ze hřiště na nosítkách

59
    Jevgenij Makejev si navíc při pádu ze souboje s Živogljadovem přivodil nějaké menší zranění, které mu nedovolí pokračovat v dnešním utkání. Na jeho místo přichází Zujev!

46
    První střídání v tomto zápase provádí hostující Spartak. Ze hřiště odchází Alexander Zotov, který byl v prvním poločase hodně nevýrazný. Na jeho místo přichází ruský záložník Davydov!

Jan Havlovic

Branky: 17. Kokorin (Žirkov), 67. Pogrebňak – 22. Promes (D. Kombarov), 70. D. Davydov (Glušakov), 90+1. Promes (D. Davydov)

Karty:   77. Žirkov (DMO), 87. Igor Denisov (DMO) – 7. Tasci (SPM), 34. Paršivljuk (SPM), 52. Bocchetti (SPM), 85. Glušakov (SPM)

Střely na branku: 9:8. Střely mimo: 5:2. Rohy: 2:5.
    Dynamo Moskva: V. Gabulov – Živogljadov, Kozlov, Morozov, Žirkov – Igor Denisov, Katrič (75. Sosnin) – Tašajev, Zobnin, Kokorin – Pogrebňak.
    Náhradníci: Šunin, Leščuk – Sosnin, Kaljašin, Levin, Saramutin, Obolski.

FK Spartak Moskva: Rebrov (C) – Paršivljuk, Tasci, Makejev (59. Zujev), Bocchetti, D. Kombarov – Glušakov, Zotov (46. D. Davydov), Širokov – Özbiliz (73. Leontěv), Promes.
    Náhradníci: Mitrjuškin – K. Kombarov, D. Davydov, Granat, Leontěv, Bakajev, Zujev.

Rozhodčí: Vitalij Meškov – Demeško, Bogač (vš. Rusko)