K. Vary – Plzeň | 0:6 (kon.) | | | Zlín – Litvínov | 3:2 (2:0 po s.n.) | | | Olomouc – Sparta | 1:3 (kon.) |
Pardubice – Mladá Boleslav | 5:1 (kon.) | | | Chomutov – Třinec | 4:5 (po pr.) | | | Liberec – Kometa Brno | 3:2 (kon.) |
Minnesota – Anaheim | 3:0 (kon.) | | | Montreal – Toronto | 5:3 (kon.) | | | Ottawa – Arizona | 1:4 (kon.) |
Philadelphia – NY Rangers | 3:2 (2:1 po s.n.) | | | Buffalo – New Jersey | 3:4 (kon.) | | | St. Louis – NY Islanders | 2:3 (po pr.) |
Nashville – Pittsburgh | 1:2 (po pr.) | | | Dallas – Florida | 2:6 (kon.) | | | Colorado – Columbus | 3:4 (kon.) |
Chicago – Tampa | 1:0 (po pr.) | | | Vancouver – Detroit | 2:3 (po pr.) | | | San Jose – Carolina | 5:2 (kon.) |
Winnipeg – Minnesota | 5:4 (kon.) |
Toljatti – Čeljabinsk | 4:2 (kon.) | | | Dynamo Moskva – Soči | 2:4 (kon.) | | | Kazaň – Nižněkamsk | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Viťaz – Jaroslavl | 2:3 (kon.) |
Havířov – Přerov | 3:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Kometa Brno | 6:2 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Pardubice | 4:3 (kon.) |
Ústí n/L – Chomutov | 0:3 (kon.) | | | HC Plzeň – Slavia | 3:0 (kon.) | | | PZ Kladno – K. Vary | 0:4 (kon.) |
Trenčín – Nitra | 4:5 (0:1 po s.n.) | | | Zvolen – Žilina | 4:1 (kon.) | | | Skalica – Banská Bystrica | 4:2 (kon.) |
Poprad – Košice | 2:1 (kon.) | | | Martin – Piešťany | 4:0 (kon.) |
Pov. Bystrica – Orange 20 | 2:4 (kon.) |
Příbram – Písek | 0:5 (kon.) | | | Kobra – Most | 4:2 (kon.) | | | Hvězda Praha – Karlovy Vary B | 1:5 (kon.) |
Třebíč – Val. Meziříčí | 9:8 (po s.n.) | | | HC Šumperk – Frýdek-M. | 4:2 (kon.) | | | Chrudim – Krkonoše | 3:7 (kon.) |
PZ Kladno – Kadaň | 9:7 (kon.) | | | Kolín – Poděbrady | 7:1 (kon.) | | | Tábor – Jablonec n/N | 5:4 (po s.n.) |
Tachov – Litoměřice | 2:3 (kon.) | | | Třemošná – Ústí n/L | 5:4 (po s.n.) | | | Jindř. Hradec – Žďár n/S | 3:2 (kon.) |
Warriors Brno – Technika Brno | 10:2 (kon.) | | | SHK Hodonín – Prostějov | 2:4 (kon.) |
Soběslav – Radomyšl | 3:5 (kon.) | | | Kroměříž – Rosice | 13:3 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Brod | 3:4 (kon.) |
Olympik – Hvězda Praha | 5:9 (kon.) | | | Kobra Praha B – Bohemians | 7:4 (kon.) | | | HC Varnsdorf – HC Turnov | 6:5 (1:0 po s.n.) |
Humpolec – HC Vimperk | 5:3 (kon.) | | | HC Boskovice – Velká Bíteš | 1:0 (kon.) | | | Břeclav B – Vel. Meziříčí | 6:5 (1:0 po s.n.) |
Vřesová – Čerti Ostrov | 10:0 (kon.) | | | N. Město n. M. – Třebechovice p. O. | 2:1 (1:0 po s.n.) | | | Jaroměř – HC Jičín | 2:1 (kon.) |
Nová Paka – Nový Bydžov | 8:3 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Náchod | 2:3 (kon.) | | | Uničov – H. Benešov | 8:3 (kon.) |
Šternberk – Krnov | 3:5 (kon.) | | | Choceň – Chotěboř | 12:6 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Chrudim | 2:5 (kon.) |
Česká Třebová – Polička | 5:2 (kon.) | | | Moravská Třebová – Litomyšl | 3:6 (kon.) | | | Hlinsko – Světlá nS | 4:2 (kon.) |
Žižkov Praha – Roudnice | 4:5 (kon.) | | | Slaný – Lev Benešov | 4:3 (kon.) | | | Rakovník – Poděbrady | 1:2 (kon.) |
Gepardi Jablonec – Č. Lípa | 6:2 (kon.) | | | Lomnice n/P – Letňany | 3:4 (kon.) | | | Tábor B – Č. Krumlov | 4:5 (kon.) |
Fehérvár – Znojmo | 8:7 (1:0 po s.n.) |
Kolín – Havlíčkův Brod | 3:2 (po s.n.) | | | Hvězda Praha – Litoměřice | 2:4 (kon.) | | | Karlovy Vary B – Kobra | 8:1 (kon.) |
Uničov – Uh.Brod | 5:3 (kon.) | | | Letňany – Klatovy | 3:2 (kon.) | | | Přerov – SHK Hodonín | 3:8 (kon.) |
Prostějov – Warriors Brno | 6:4 (kon.) | | | Most – Ústí n/L | 5:9 (kon.) | | | SK Karviná – Vsetín | 4:5 (po s.n.) |
Klášterec nO – PZ Kladno | 1:4 (kon.) | | | Havířov – Poruba | 3:1 (kon.) | | | V.Popovice – HC Boskovice | 12:3 (kon.) |
Tábor – Písek | 2:6 (kon.) | | | Opava – Frýdek-M. | 7:3 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Třebíč | 3:4 (po s.n.) |
Chrudim – Krkonoše | 8:1 (kon.) |
konec
HC Olomouc
1:3
(1:1, 0:0, 0:2)
HC Sparta Praha
58:55
|
Navíc je tu vyloučení na domácí straně, když dvě minuty za vysokou hůl dostává Tomáš Valenta (OLO).
|
|
54:07
|
Petr Kumstát (SPA) oslabuje svůj celek, protože dal Jaroměřskému loktem a za svůj úder dostává dvě minuty.
|
|
38:38
|
Je tu však další oslabení pro tým z hlavního města, protože dvě minuty za podražení dostává Jaroslav Hlinka (SPA).
|
|
36:25
|
A tak místo branky Olomouce je tu trest pro Jana Lukáše (SPA), jenž vytlačil branku ze své pozice, a dostává tak dvě minuty ze zdržování hry.
|
|
28:19
|
Je tu první vyloučení v utkání, když je na dvě minuty vyloučen Michal Barinka (SPA), jenž dostává trest za zdržování hry.
|
Branky a nahrávky:
5. Herman (Kucharczyk, Ondrušek) – 16. Eminger (Cingel, Hamilton), 44. Hrbas (Hlinka, Přibyl), 59. Hlinka (Přibyl)
Rozhodčí: Mrkva, Šír – Tošenovjan, Hlavatý
Diváci: 5 500
Neproměněná penalta:
HC Olomouc:
Konrád (Vošvrda) – Vyrůbalík (C), Rašner, Jaroměřský, Valenta, Ondrušek, Staněk, Houdek – Laš, Knotek, Buc – Mikúš, Zeman, Kafka – Vodný, Řípa, Eberle – Kucharczyk, Herman, Pekr.
Náhradníci:
Trenér:
HC Sparta Praha: Lukáš (Pöpperle) – Barinka, Čajkovský, Polášek, Eminger, Mikuš, Hrbas, Kalina, Švrček – Kumstát, Pech, Sabolič – Buchtele, Hlinka (C), Přibyl – Klimek, Cingel, Hamilton – Dragoun, Černoch, Kudrna.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Sparta Praha: Lukáš (Pöpperle) – Barinka, Čajkovský, Polášek, Eminger, Mikuš, Hrbas, Kalina, Švrček – Kumstát, Pech, Sabolič – Buchtele, Hlinka (C), Přibyl – Klimek, Cingel, Hamilton – Dragoun, Černoch, Kudrna.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Mrkva, Šír – Tošenovjan, Hlavatý
Diváci: 5 500
Jan Matúš
@honzashepp