Úterý 27.10.2015, 17:30 • DRFG Arena • ELIOD extraliga mladšího dorostu

58:35
    Hosté hrají bez brankáře!

57:43
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Že by drama? Domácí při střídání zachybovali a chyby využil kapitán Pardubic Blümel, který přesnou přihrávkou našel rozjetého FILIPA KOFFERA, kterým proti Dostálovi vystřihl ukázkový bekhendový blafák a snížil na rozdíl jedné branky – 2:1! Asistence: Matěj Blümel.

55:47
    Po vyhraném buly se ke střele dostal domácí útočník Erik Meluzín, jehož pokus zazvonil o tyč hostující branky!

49:50
    Dynamo postupovalo do akce 2 na 1, z druhé vlny však přispěchal obránce Holemý, který pohotovým obranným zákrokem zamezil hostujícímu hráči ve střele!

45:48
    Vyloučen hostující Tomáš Zeman na 10 minut za nesportovní chování.

43:12
    Přesilová hra ale neměla dlouhého trvání. Vyloučen hostující Tomáš Zeman na dvě minuty za podražení.

42:44
    Přesilová hra pro Pardubice. Vyloučen domácí útočník Jakub Konečný na dvě minuty za podražení.

37:40
    Hostující kapitán hledal mezírku mezi betony Lukáše Dostála, který však stihl srazit včas a stále zůstává nepřekonán!

37:40
    Trestné střílení pro Pardubice po faulu Zábranského na Blümela!

36:20
    Po návratu z trestné lavice se sám na Dostála vyřítil útočník Zeman, domácí brankář však stihl sklapnout betony včas a jeho střelu zastavil!

34:06
    Přesilová hra pro Brňany. Vyloučen hostující Tomáš Zeman na dvě minuty za hákování.

31:37
    Čajkovič však následně mohl vstřelit také branku! Po chybě Dynama vypíchl puk, skvělou stahovačkou si položil obránce, ale poté sám proti Vlkovy střelou na lapačku neuspěl!

30:29
    Uvidíme další početní převahu Dynama. Vyloučen Matěj Svoboda na dvě minuty za hru vysokou holí.

28:38
    Při hře 4 na 4 se do pěkné přihrávky zpoza branky krásně opřel Gajarský, jehož střela jen těsně minula pravou tyč Vlkovy branky!

27:54
    Přesilovka domácích však brzy končí. Vyloučen domácí Martin Lašák na dvě minuty za podražení.

27:15
    Další přesilová hra pro Brno. Vyloučen hostující Václav Leder na dvě minuty za držení protihráče.

26:48
    Další dobrou akci převedl dnes aktivní Gajarský, který se prodral přes obránce, ale jeho ránu z těžké pozice dokázal brankář Vlk nadvakrát zkrotit v náručí!

23:45
    První přesilová hra pro Pardubice. Vyloučen domácí Michal Kunc na dvě minuty za hákování.

20:11
    Kometa právě vstřelila branku!
    Blesková akce domácích znamená dvoubrankové vedení! Gajarský našel hned po vyhraném vhazování na modré čáře volného Svobodu, který se protáhl kolem obrany a následně poslal střílenou přihrávku na MICHALA KUNCE, který před odkrytou klecí pouze nastavil svůj bekhend a zvýšil náskok domácích – 2:0! Asistence: Matěj Svoboda, Adam Gajarský.

17:49
    A přesilovka domácích se zdvojnásobí! Vyloučen hostující Juraj Rudy na dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště.

17:26
    První přesilová hra por Kometu v dnešním utkání. Potrestána hráčská lavice hostujícího celku menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Vít Rozlílek.

16:49
    Po vyhraném buly domácích a následném přechodu do pásma pálil po krásné přihrávce z mezikruží útočník Vašíček, ale jeho pokus k tyči skvěle vyrazil brankář Vlk!

13:31
    Zeman v další šanci! Hostující útočník využil pádu jednoho z obránců a zprava mířil sám na Dostála, který si však jeho střelu na vzdálenější tyč pohlídal povedeným zákrokem vyrážečkou!

11:18
    Přečíslení 2 na 1 v podání domácích vzal na sebe útočník Martin Lašák, jehož prudkou ránu dokázal brankář Vlk nadvakrát zkrotit!

06:25
    Domácí jsou do vedení! Perfektní přihrávku vystřihl na vlastní modré čáře obránce a kapitán domácích Libor Zábranský, který přesným pasem najel za obranou rozjetého ADAMA GAJARSKÉHO, který si sám proti Vlkovi počínal velmi zkušeně a hostující brankáře překonal povedenou kličkou do bekhendu – 1:0! Asistence: Libor Zábranský.

05:30
    Krásnou akci předvedl domácí útočník Gajarský, kterého nejdříve skvěle vyrážečkou vychytal hostující brankář a následná dorážka šla jen do boční sítě!

00:33
    Na opačné straně se však hosté mohli dostat bleskově do vedení! Na levé straně si sjel pro povedenou přihrávku obránce Dominik Dubovči, který svojí střelou zápěstím orazítkoval břevno domácí branky!

Daniel Kinc

Branky a nahrávky: 7. Gajarský (Zábranský), 21. Kunc (Svoboda, Gajarský) – 58. Koffer (Blümel)

HC Kometa Brno: Dostál (Pleticha) – Holemý, Věžník, Vašíček, Zábranský (C), Gloz, David, Sedláček – Kudrna, Čajkovič, Novák, Kučeřík, Konečný, Gajarský, Meluzín, Svoboda, Kunc, Vašíček, Lašák.
    Trenér: Jiří Mifek

HC Dynamo Pardubice: Vlk (Klas) – Dubovči, Secký, Leder, Rudy, Sýkora, Hybeš, Blažej – Šír, Mazura, Zeman, Blümel (C), Bucek, Kostka, Chára, Rohlík, Rozlílek, Koffer.
    Trenér: Michal Mikeska

Rozhodčí: Michal Dědek – Martin Musil, Vladislav Bernard