Novokuzněck – Chabarovsk 2:3 (1:2 po s.n.) | Omsk – Spartak Moskva 2:3 (po pr.) | Barys – Petrohrad 4:2 (kon.)
Novosibirsk – Vladivostok 2:0 (kon.) | N.Novgorod – Ufa 2:3 (po pr.) | CSKA Moskva – Dynamo Moskva 3:2 (kon.)
Čerepovec – Viťaz 2:3 (kon.) | Minsk – Magnitogorsk 6:4 (kon.) | HC Slovan – Toljatti 2:5 (kon.)
Záhřeb – Kazaň 3:4 (kon.)
HC Slovan Bratislava
2:5 (0:2, 0:2, 2:1)
Lada Toljatti
Středa 28.10.2015, 19:00 • Samsung Arena, Bratislava • KHL

56:19
    Ve stejném časem je ale potrestán na straně domácích také Švarný. Ten si vysloužil trest za nesportovní chování.

56:19
    Bolšakov je dalším potrestaným hráčem na straně hostů. Dostává dvě minuty za hrubost.

51:44
    Autor posledního gólu Krysanov míří na lavici hanby za podražení. Přesilovka pro domácí.

39:23
    V závěru si zahraje Bratislava přesilovou hru. Za hákování putuje na trestnou Gurkin.

33:19
    Po delší době se vylučuje na straně Togliatti. Romanov dostává dvě minuty za hrubost.

29:06
    Už ne. Za podražení směřuje na lavici hanby Viedensky. Je tu tak další přesilová hra pro Togliatti.

12:53
    Znovu hrál Slovan v šesti. Na trestnou putuje Viedenský.

11:25
    Síly na ledě se ale velmi rychle vyrovnají. Za podražení putuje na lavici hanby Shenfeld.

10:39
    Prohrávající tým špatně střídal. Slovan hrál v šesti, a tak bude pokračovat v oslabení. Trest odsedí Skalický.

08:39
    Bude se vylučovat. Švarný dostane trest za faul kolenem. Na trestné stráví dvě minuty.

02:32
    Šťastný a Romanov se střetli u mantinelu a za menší strkanici dostávají oba dvouminutové tresty za hrubost.

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 47. Skalický (Švarný), 52. Luža (Surový, Bartovič) – 1. Belousov, 7. Romanov, 33. Bočarov, 38. Zaťovič, 50. Krysanov

HC Slovan Bratislava: Brust (7. Garnett) – Sersen, Barker, Valach, Švarný, Luža, Starosta, Kozak – Kašpar, Nedorost, Leblanc – Bartovič, Surový (C), Miklík – Šťastný, Ticar, Jeglic – Lušňák, Viedenský, Skalický.
    Lada Toljatti: Masalkis (Kasutin) – Flood, Bolšakov, Vorobjov (C) Romanov, Gurkin, Viklund, Volgin, Putilov – Shenfelf, Krysanov, Belousov – Zaťovič, Komarov, Gurjanov – A. Střelcov, V. Střelcov, Bočarov – Mochancev, Mastrjukov, Valujskij.

Rozhodčí: Beljajev, Bondar – Koršak, Černyšev