Motor ČB – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Jihlava – Kladno 4:2 (kon.) | Most – Benátky n/J 6:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 4:2 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 5:3 (kon.) | Havířov – Přerov 0:3 (kon.)
Kadaň – Slavia 1:2 (po pr.)
AZ Havířov
0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
HC ZUBR Přerov
Středa 28.10.2015, 18:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • Chance liga • 18. kolo

59:03
    Vlastimil Dostálek (PRE) odsedí dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledové ploše.

56:10
    David Hrazdíra (PRE), dvě minuty za hákování.

54:15
    Přerov právě vstřelil branku!
    Přerov touto brankou pravděpodobně rozhodl dnešní utkání. Sikora poslal dopředu MICHALA POPELKU, který se dokázal dostat před Lenďáka do zakončení a trefil se do horní části branky.
    Asistence: Marek Sikora.

49:42
    Hostující Zubři opět udeřili! Po vyhraném vhazování se puk dostal na modrou čáru ke Chmelířovi, který vypálil tvrdou střelu na Hrubce, před havířovským brankářem puk tečoval VLASTIMIL DOSTÁLEK a dostal tak puk za jeho záda.
    Asistence: Lukáš Chmelíř, Jakub Grof.

Dnešní utkání sleduje 2456 diváků.

43:07
    Karol Korím (HAV), dvě minuty za nesportovní chování.

43:07
    Střela od modré čáry se odrazila od Maruny do brankoviště, ale Klimeš puk udržel!

41:23
    Tomáš Dujsík (PRE), dvě minuty za nedovolené bránění.

38:10
    Kanko vypálil, puk se odrazil k Meidlovi, ale tomu puk projel mezi bruslemi!

37:42
    Michal Popelka (PRE), dvě minuty za vysokou hůl.

34:41
    Lubomír Kovařík (PRE) hrubost a Antonín Pechanec (HAV) sekání, oba dvě minuty.

30:57
    Havířov má více šancí, ale Zubři udeřili z ničeho nic. Havířov prohrál buly, čehož hosté využili. Střelu nejlepšího střelce Přerova Vlastimila Dostálka Hrubec propustil někde pod hokejkou a mezi betony! Hosté tak těží z minima maximum.
    Asistence: Milan Procházka, Roman Pšurný.

28:57
    Po střele Bahounka se odrazil puk od zadního mantinelu na hůl Kanka, ale toho vychytal Klimeš! A následovaly i další pokusy domácích. Havířov je opět v tlaku.

25:51
    Po střele Vojtěcha Tomiho ihned po vhazování zazvonila levá tyčka!

25:02
    Pechanec chtěl vybídnout Sztefka ke skórování, ale jeho střela skončila na brankáři Klimešovi! A následně se do šance dostal i Pechanec, ale úzký prostor u tyčky se mu nepodařilo trefit. Dvě velké šance AZetu tak končí neúspěšně.

24:23
    Nebezpečná dorážka Marka Sikory! Brankář Hrubec, ale dokázal jeho zakončení vytěsnit mimo.

19:48
    A situace se otáčí, přesilovku si zahraje Přerov. Vojtěch Tomi (HAV), dvě minuty za sekání.

19:27
    Kanko se dostal k odraženému puku, tvrdou střelu, ale zamířil doprostřed brankáře Klimeše.

17:36
    Jakub Ferenc (PRE), dvě minuty za faul loktem. Havířov bude hrát 30 sekund početní výhodu 5 na 3!

15:44
    Jan Maruna v obrovské šance, dobré zakončení u levé tyčky, ale puk uvízl mezi betonem a tyčkou, těsně před brankovou čarou!

13:06
    Marek Kalus (HAV), 2 minuty za hrubost.
    Jiří Goiš (PRE) – trest ve hře za bodnutím koncem hole (5 minut) + 2 minuty hrubost. 5 minutový trest odsedí Šimon Kratochvíl.

13:06
    Kapitáni jsou u rozhodčích, tresty zatím nepadly.

13:06
    Na druhé straně leží domácí Korím, který bude asi v pořádku. Následně ho mstil v pěstní potyčce Kalus a svou bitku jasně vyhrál!

12:54
    Sztefek se dostal do dvojité dorážky, ale Klimeš dokázal puk vyrazit.

10:16
    Je tady první šance pro Přerov. Pavel Sedláček (HAV), dvě minuty za vysokou hůl.

09:46
    Kotala předvedl skvělou techniku hole a po parádní stahovačce poslal puk volnému Mikuláši Rimelovi, který byl sám před Klimešem, ale ten jeho pokus pokryl!

07:26
    Mazanec dostal přihrávku na modrou čáru, poslal na branku tvrdou střelu, ale ta těsně minula branku, puk se odrazil před branku, kde byl Pechanec, ale ten nedokázal puk nijak dorazit.

06:47
    Je tady druhá šance pro domácí celek. David Hrazdíra (PRE), dvě minuty za hákování.

05:27
    Kotala poslal přesnou přihrávku Sedláčkovi mezi kruhy, ale Klimeš jeho střelu zachytil povedeným semaforem!

03:53
    Štumpf vystřelil na branku, Tomi se dostal k dorážce, puk jen těsně minul branku!

02:39
    Tomáš Dujsík (PRE), dvě minuty za sekání. Havířov si tak zahraje první početní výhodu.

02:17
    Havířov ohrozil branku Zubrů. Odraz puku od zadního mantinelu dostal Havířov do dvojité šance, nejprve Rimmel po něm i Kotala! Klimeš se dokázal včas přemístit a oba nebezpečné pokusy vykrýt!

Josef Nudera

Branky a nahrávky: 31. Dostálek (Procházka, Pšurný), 50. Dostálek (Chmelíř, Grof), 55. Popelka (Sikora)

AZ Havířov: Hrubec (Matoušek) – Lenďák, Mazanec, Bahounek, Krisl, Peslar, Korím, Bail – Kanko, Maliník, Maruna – Kalus, Pechanec, Sztefek – Štumpf, Meidl, Tomi – Kotala, Sedláček, Rimmel – Matějek
    Trenér: Štefan Mikeš.

HC ZUBR Přerov: Klimeš (Slovák) – Grof, Chmelíř, Pala, Dujsík, Sedlák, Ferenc, Běhal – Procházka, Pšurný, Dostálek – Sikora, Popelka, Šťastný – Goiš, Hrazdíra, Stoklasa – Kratochvíl, Kovařík
    Trenér: Vladimír Kočara.

Rozhodčí: Fiala – Vengřín, Konvička