Motor ČB – Ústí n/L 6:2 (kon.) | Jihlava – Kladno 4:2 (kon.) | Most – Benátky n/J 6:3 (kon.)
Třebíč – Prostějov 4:2 (kon.) | Litoměřice – Šumperk 5:3 (kon.) | Havířov – Přerov 0:3 (kon.)
Kadaň – Slavia 1:2 (po pr.)
HC Dukla Jihlava
4:2 (2:1, 0:1, 2:0)
Rytíři Kladno
Středa 28.10.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 18. kolo

58:03
    Sudí možná trošku kompenzují předchozí faul. Poblíž mantinelu u levého kruhu byl držen Alekseev a sudí posílají ven Brandona Nashe za držení.

Na vyloučení: 6-5.

56:47
    Kladno bude mít možnost srovnat stav zápasu. Za brankou byl poslán k zemi jeden z hráčů Kladna a domácí fanoušci se možná trošku oprávněně zlobí, tohle na nedovolený zákrok zřejmě nevypadalo. Ať tak či tak, důležitý je názor sudích a Tomáš Kaláb (JIH) jde na dvě minuty ven za hákování.

Na vyloučení: 6-4.

50:10
    Před brankou dorážel zcela volný Václav Pletka, jemuž nedovolil zakončit Vojtěch Zadražil, který se provinil nedovoleným bráněním. Trest signalizoval sudí, který byl od situace mnohem dále, zatímco jeho kolega, jenž byl bezprostředně před brankou, ruku nezvedl.

Na vyloučení: 5-4.

44:43
    Václav Skuhravý (KLA) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

Na vyloučení: 4-4.
    Dosavadní využití: 1-1.

37:37
    Hned z protiútoku se hosté dostali před Honzíka, kde se nedovoleným bráněním provinil Jiří Dobrovolný (JIH).

Na vyloučení: 4-3.

29:35
    Menší tlak Kladna přináší třetí přesilovku Rytířů. Tomáš Kaláb (JIH) dostává dvě minuty za podražení.

Na vyloučení: 3-3.

24:42
    František Ptáček (KLA) dnes podruhé osvobozuje svůj tým, když mezi kruhy zablokoval jednoho z hráčů soupeře a dostává trest za nedovolené bránění.

Na vyloučení: 2-3.

23:08
    Přece jen se vylučuje, Lukáš Jícha (JIH) totiž ve středním pásmu sevřel puk a jde ven na dvě minuty za zdržování hry.

Na vyloučení: 2-2.

14:14
    Na dvě minuty míří na trestnou lavici Josef Skořepa (JIH) za hákování.

Na vyloučení:1-2.

08:50
    František Ptáček (KLA) odchází na dvě minuty na trestnou lavici za hákování.

Na vyloučení: 0-2.

06:19
    První přesilová hra zápasu. Na trestnou lavici odchází Jan Rudovský (KLA) za vysokou hůl.

Na vyloučení: 0-1.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 8. Skořepa (Melenovský, Důras), 19. Anděl (Skořepa, Důras), 57. Jícha (Zadražil, Melenovský), 60. Gríger (Důras, Skořepa) – 20. Bílek (Stach), 31. Bílek (Stach, Rudovský)

HC Dukla Jihlava: Honzík (Sáblík) – Šafář, Štebih, Šimek, Kaláb, Zadražil, Grebenyuk, Dobrovolný – Diviš, Seman, Kohout – Anděl, Skořepa, Důras – Jícha, Melenovský, Prokš – Harkabus, Gríger, Alekseev. Trenér: Petr Vlk
    Rytíři Kladno: Mensator (Cikánek) – Repe, Nash, Růžička, Kehar, Ptáček, Zajíc, Gutwald – Pletka, Skuhravý, Rudovský – Bílek, Stach, Kindl – Redlich, Pitule, Dvořáček – Strnad, Lukáš, Machač. Trenér: Jindřich Lidický

Rozhodčí: Hejduk, Bejček – Reich, Štětina