Lipt. Mikuláš – Humenné 3:1 (kon.) | Michalovce – Bardejov 3:5 (kon.) | Pov. Bystrica – Senica 0:4 (kon.)
Topoľčany – Trnava 4:5 (po pr.) | Detva – Prešov 4:0 (kon.) | Nové Zámky – Spišská N. Ves 3:2 (2:0 po s.n.)
HK 95 Považská Bystrica
0:4 (0:2, 0:2, 0:0)
HC Dukla Senica
sk Středa 28.10.2015, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • 1. liga (SR)

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 18:00.

Vítame Vás pri sledovaní ďalšieho zápasu 1HL a to konkrétne z ľadu Považskej Bystrice. Domáci sa veľmi trápia a nachádzajú sa predbežne na dne tabuľky. Považskí fanúšikovia dúfajú, že panteri prelomia nešťastné výsledky a odrazia sa zo spodka ziskom troch bodov. Dnes to však opäť nebudú mať ľahké, pretože ich súpermi budú korčuliari z HC Dukla Senica.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

00:16
    Hudec a jeho prvý pokus zápasu končí v lapačke Račka!

01:10
    Domáci majú tlak.

01:46
    Skvelý úvod považanov, prvá formácia až doteraz držala súpera v jeho obrannom pásme a pohrozila pár strelami. Po strelách Rufatiho, Hudeca a Hriňu sa hostia oslobodzujú len zakázaným uvoľneným.

03:10
    Domáci celok sa dnes doslova vrhol na súpera a nič mu nedovoľuje.

04:33
    Špankovič sa dostal cez dvoch obrancov, ale jeho zakončenie Račko kryje!

06:23
    Rufati odobral puk Pavešicovi a ten ho následne hákoval a zabránil k prvému gólu!

07:06
    Momentálne je v presilovke plno nepresností.

07:50
    Filo mohol skórovať! Krásnu prihrávku, až od brány spracoval, ale nezakončil dobre!

08:23
    Hostia v plnom počte.

09:45
    Saliji a jeho rana od modrej triafa rameno Mikoláša!

12:00
    Teraz sa mohlo vylučovať na obidvoch strán, ale rozhodca prenechali hru, ktorá má tempo.

13:05
    Řezáč mohol z poza brány skórovať!

13:14
    Senica dala gól!

Pekná akcia hostí končí gólom, na ktorej konci bol IVAN ČERNÝ!

Asistencia : Řezáč, Daniel

14:39

Tak toto je studená sprcha pre Považskú Bystricu! PAVOL PAVEŠIC z medzikružia zvyšuje na 2:0 !

Asistencia : Videlka

16:50
    Hostia sa dostali na koňa.

18:00
    Tak nakoniec je tu šanca pre domácich. Videlka podrazil Hriňu a odsedí si 2 minúty.

19:02
    Zatiaľ hra panterov nevychádza podľa predstáv.

19:42
    Hriňov pokus od modrej spoluhráč netečoval a tak puk končí v náručí Račka!

19:59

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

V prvej tretine sme videli aktívnu hru domáceho celku, ale jeho peknú hru zastavili dva rýchle góly hostí a odvtedy sa hra vyrovnala. Uvidíme, či v nasledujúcich minútach sa domáci otrasú a zabojujú o výsledok, pretože dnes by si bodovať určite zaslúžili. Druhá tretina začne približne 19:47.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

20:25

Senica začala začiatok aktívnejšie a hneď to dala aj gólovo najavo a to konkrétne FILIP PEKARČÍK!

Asistencia : Videlka, Pavešic.

21:16
    Teraz boli na ľade šiesti hráči Senice. A menší trest si odpyká Kotzman.

23:16
    Hostia v plnom počte a v poradí už tretia nevyužitá presilovka.

25:02
    Nič závažne sa teraz nedeje.

25:40
    Dvonč tečoval pred Mikolášom, ale neúspešne!

28:04
    V nedovolené bránenie v podaní Trenčana, ktorý oslabí svoje mužstvo o dve minúty.

28:55
    Ten istý trest odpískaný Pavešicovi a hostia hrajú v troch!

29:50
    Hostia sa z náporu oslobodili.

30:06
    Senica už hrá so štyrmi korčuliarmi.

30:25
    Považská Bystrica hanebne nevyužíva možnosti skórovať, čo ju už teraz musí mrzieť.

30:55

32:02

Veľká chyba Mikoláša, ktorý nenamieril prihrávku tak, ako mal a LUKÁŠ RUŽIČKA nepremárnil možnosť zvýšiť na rozdiel triedy.

Asistencie: Videlka, Pekarčík

33:46
    Valo sekol a mieri na trestnú lavicu, uvidíme, či sa mu podarí posedieť na dve minúty.

34:30
    Šohajda od modrej len do brankára domácich!

35:46
    Domáci v plnom počte.

35:57
    Teska podrazil a bude zaň pykať menším trestom.

37:30
    Domáci sa dobre brania aj druhé oslabenie.

37:57

39:00
    Senica kontroluje hru a zrejme sa nič závažné nestane.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Tak druhá tretina bola úplne odlišná od tej prvej a Považská Bystrica v nej neukázala skoro nič, naopak Dukla sa postarala o dva góly a pohodlne si ide pre víťazstvo. Záverečná tretina začne približne 19:35.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:55
    Senica sa zrejme snaží vyhnať Mikoláša z brány piatym gólom, keď sa im to štyrmi nepodarilo, pretože nebezpečnú šancu mal na hokejke Videlka!

42:56
    Jarab takmer našiel Fila, ale toho si nakoniec obránca postrážil.

45:30
    Považania sa márne snažia prekonať obranné valy hostí.