Znojmo – EC-KAC 6:7 (po pr.)
HC LERAM Orli Znojmo
6:7 (2:1, 2:4, 2:1 - 0:1)
KAC Klagenfurt
Pátek 30.10.2015, 18:30 • Zimní stadion města Znojma • bet-at-home ICE Hockey League • 17. kolo

54:12
    Tomas se už už dral do zakončení, na poslední chvíli byl podražen. Dvě minuty dostává Setzinger (KLG).

49:25
    Dvě minuty za vysokou hůl dostává DeSantis (KLG). Přesilovka Orlů.

44:40
    Vyloučen Strong (KLG) – 2 minuty za vražení na hrazení.

39:37
    Thomas Pöck (KLG) vyloučen za nedovolené bránění. Vůbec první vyloučení hostů v tomto utkání.

28:52
    Velké emoce po dalším sporném výroku rozhodčích. Jan Lattner (ZNO) dostává dvě minuty za podražení, hosté hrají třetí přesilovku.

17:46
    Stehlík (ZNO) při dojíždění kotouče klepl Brücklera přes rukavice, dostává dvě minuty za sekání.

11:55
    Celý stadion čekal vyloučení na hostující straně, jenže rozhodčí překvapivě posílají na dvě minuty za držení Tomase (ZNO). Přesilovka Klagenfurtu.

Lukáš Peroutka

Branky a nahrávky: 7. Šeda (Špaček, Podešva), 11. Yellow Horn (Lattner, Fiala), 26. Stehlík (Šeda), 27. Šulák, 56. Bartoš (Šedivý), 59. Yellow Horn (Šedivý, Pucher) – 19. M. Geier (Koch, Ganahl), 25. Ganahl, 26. Popovic (Koch, M. Geier), 31. Popovic (Setzinger, M. Geier), 38. Setzinger (Koch, M. Geier), 41. Setzinger, 67. DeSantis (Ganahl)

HC LERAM Orli Znojmo: Nechvátal (41. Fučík) – Štach, Biro, Kousalík, Šulák, Šenkeřík, Bača, Bořuta, Stehlík – Tomas, Pucher, Rehuš – Šedivý, Bartoš, Podešva – Lattner, Yellow Horn, Fiala – Špaček, Šeda, Číp.
    KAC Klagenfurt: Brückler (27. Tuokkola) – Strong, Popovic, Pöck T., DeSantis, Reichel, Schumnig, Kapstad, Vallant – Ganahl, Nordqvist, Lundmark – Geier M., Koch, Setzinger – Geier S., Hundertpfund, Walker – Ban, Harand, Pöck M.

Rozhodčí: Kincses, Siegel – Loicht, Nagy