Buffalo – Philadelphia 3:1 (kon.) | NY Rangers – Toronto 3:1 (kon.) | Washington – Columbus 2:1 (kon.)
Carolina – Colorado 3:2 (kon.) | Detroit – Ottawa 1:3 (kon.) | Florida – Boston 1:3 (kon.)
Minnesota – Chicago 5:4 (kon.) | Calgary – Montreal 2:6 (kon.) | Arizona – Vancouver 3:4 (kon.)
New Jersey – NY Islanders 3:2 (2:1 po s.n.) | Dallas – San Jose 5:3 (kon.) | Los Angeles – Nashville 4:3 (po pr.)

David Krejčí (BOS 0+1, 5 střel, čas na ledě 19:11
    David Pastrňák (BOS) 0+0, 4 střely , čas na ledě 13:21 (03:18:35)

1. Brad Marchand (BOS) 2+0
    2. Zdeno Chára (BOS) 1+1
    2. Reilly Smith (FLA) 0+0

Skončilo utkání NHL, mezi celky Florida Panthers a Boston Bruins. Utkání vyhrál hostující celek, když o své výhře rozhodl ve druhé třetině. Třetí třetina přinesla mnoho šancí a vyloučení, hodně emocí vzbudil zákrok Brada Marchanda, na domácího Dmitri Kulikova, za který si hostující útočník odnesl pětiminutový trest.

59:56
    Ofsajd domácího celku a už je rozhodnuto.

59:35
    Pirri v dobré pozici minul kotouč.

59:01
    Poslední minuta hry před námi a Florida v pásmu.

58:35
    Bergeron od vlastní brány minul branku Floridy.

58:04
    Bruins se osvobozují.

57:54
    5 minut + osobní trest do konce utkání dostává hostující Brad Marchand.

57:54
    Kulikov faulovaný, bude se vylučovat, otázkou na jak dlouho v obličeji domácího beka je krev.

57:39
    Oddechový čas pro domácí.

57:39
    Výborný Rask proti Ekbladovi!

57:08
    Luongo opět na střídačce, Florida s prázdnou brankou.

57:06
    Luongo ve hře.

57:01

56:21
    Jedna střela za druhou teď lítají za branku Raska, ale ani jedna za jeho záda.

55:48
    Luongo na střídačce!

55:32
    Ofsjad domácích.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 32. Bjugstad (Bolland, Pirri) – 10. Marchand (Chára, C.Miller), 28. Marchand (Krug, Bergeron), 30. Chára (Krejčí, Bergeron)

Florida Panthers: Luongo (Montoya) – Campbell "A", Ekblad, Mitchell "C", Gudbranson, Kulikov, Petrovic – Huberdeau, Bjugstad, Jokinen – Pirri, Trocheck, Smith – Howden, Bolland "A", Shaw – Brickley, MacKenzie "A", Thornton
    Boston Bruins: Rask (Gustavsson) -Chára "C", K. Miller, Krug, McQuaid, Morrow, C. Miller – Eriksson, Krejčí "A", Pastrňák – Marchand, Bergeron "A", Connolly – Beleskey, Spooner, Hayes – Rinaldo, Kelly "A", Randell

Rozhodčí: Eric Furlatt, Brad Watson – Derek Nansen, Derek Amell