Ottawa – Detroit 3:5 (kon.) | Tampa – Boston 1:3 (kon.) | Florida – Washington 1:2 (po pr.)
Columbus – Winnipeg 2:3 (kon.) | Toronto – Pittsburgh 0:4 (kon.) | St. Louis – Minnesota 3:2 (po pr.)
Edmonton – Calgary 4:5 (kon.) | Colorado – San Jose 3:4 (kon.) | Carolina – Tampa 3:4 (kon.)
St. Louis Blues
3:2 (2:2, 0:0, 0:0 - 1:0)
Minnesota Wild
Neděle 01.11.2015, 01:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

47:50
    Třetí třetina se zatím nese jasně ve znamení vyloučení. Dvě minuty dostane od rozhodčího další z domácích hokejistů, a to Robert Bortuzzo (STL). Podle arbitrů se provinil nesportovním chováním proti brankáři Dubynkovi. Pravděpodobně jde o trest za spršku sněhem po zabrzdění bruslemi.

46:27
    Nejdříve dostává dvě minuty za hákování hostující Mikael Granlund (MNS), k tomu sedí za katrem Steve Ott (STL) a Zach Parise (MNS). Mělo by se pokračovat ve čtyřech mužích na obou stranách.

45:57
    Dvě minuty za krosček, které uděluje hlavní arbitr tohoto zápasu domácímu hokejistovi jménem Jay Bouwmeester (STL). Minnesota si zahraje první přesilovku ve třetí třetině.

36:59
    St. Louis Blues si až na konci druhé třetiny zahrají první přesilovou hru utkání. Na dvě minuty za podražení totiž míří do boxu jeden z hostů, konkrétně Nate Prosser (MNS).

27:05
    Je tu veliká šance pro Minnesotu, protože domácí jdou pouze do tří mužů na ledě. Steve Ott (STL) dostává dvě minuty za zdržování hry a jeho tým bude čekat těžká práce.

26:04
    St. Louis Blues čeká ve druhé třetině další oslabení, tentokráte za trošku zbytečný přestupek. Jori Lehtera (STL) hákoval soupeře a musí si jít na dvě minuty odpočinout.

21:29
    První přesilová hra zápasu, kterou si zahrají muži Minnesota Wild. Na trestnou lavici totiž míří domácí hokejista Troy Brouwer (STL), jenž se dle rozhodčího provinil nedovoleným bráněním.

16:12
    Zároveň přichází vyloučení na obou stranách barikády, takže dnes poprvé budeme sledovat hru ve čtyřech. Z domácí strany míří na trestnou lavici Ryan Reaves (STL) za hrubost, za stejný prohřešek pyká i hostující Ryan Carter (MIN).

08:31
    Máme tu ještě před první půlkou úvodní periody první potyčku, která se strhla u jednoho z mantinelů. Pětiminutové tresty za ni dostávají Ryan Carter (MIN) a Kyler Brodziak (STL).

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 3. Backes (Bouwmeester, Pietrangelo), 9. Steen, 65. Backes (Lehtera) – 16. Zucker (Suter), 20. Haula (Vanek)

St. Louis Blues: Allen (Elliott) – Bouwmeester, Pietrangelo, Gunnarsson, Parayko, Edmundson, Bortuzzo – Steen, Lehterä, Upshall, Jaškin, Backes, Brouwer, Fabbri, Gomez, Rattie, Ott, Brodziak, Reaves
    Minnesota Wild: Dubnyk (Kuemper) – Spurgeon, Suter, Brodin, Dumba, Prosser, Scandella – Pominville, Granlund, Parise – Niederreiter, Koivu, Zucker – Fontaine, Coyle, Vanek – Carter, Haula, Porter

Rozhodčí: O'Rourke, Hanson – Gibbs, MacPherson

Diváci: 17 728