Carolina – Tampa 3:4 (kon.) | Montreal – Winnipeg 5:1 (kon.) | NY Islanders – Buffalo 1:2 (kon.)

2. Matt Moulson (BUF) – 1+0
    3. Calvin de Haan (NYI) – 1+0 (04:01:23)

Hosté ve třetí třetině přidali a zápas dokázali otočit. O branky se postaral Moulson a Reinhart. Domácí na konci třetiny ještě zkoušeli hru bez brankáře, jenže si nevytvořili potřebný tlak. Já se s Vámi loučím, příjemný zbytek dne!

59:48
    Dvanáct sekund před koncem se Greiss vrací do brány. Může za to zakázané uvolnění domácích.

59:26
    Girgensons vyhání Ostrovany až do jejich pásma.

59:13
    Oddechový čas pro domácí.

59:13
    Boychukova střela od modré byla sražena mezi diváky.

58:54
    Puk letí na polovinu domácího týmu.

58:45
    Střela Okposa byla přizvednuta do ochranné sítě, hosté mohou vystřídat.

58:38
    Greiss zůstává na střídačce, domácí jsou v šesti!

58:38
    Oddechový čas pro hosty.

58:36
    Buffalo se osvobozuje jen za cenu zakázaného uvolnění.

58:16
    Hamonicova dělovka od modré netrefila hostující bránu.

57:30
    Pysyk zastavuje další akci soupeře, čímž šetří vteřinky pro svůj tým.

57:01
    Opět Leddy s Boychukem musí rozehrávat z vlastního obranného pásma.

56:27
    LEddy má puk za vlastní branku, zatím nikam nespěchá.

55:54
    Girgensonsovu střelu z ostrého úhlu chytá domácí brankář.

55:38
    Čtyři minuty před koncem třetí třetiny přichází na řadu poslední komerční přestávka.
    Sam REINHART - 1:2

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 34. de Haan (Clutterbuck) – 47. Moulson (Girgensons, Gionta), 54. Reinhart (Legwand, McGinn)

New York Islanders: Greiss (Halák) – Boychuk, Leddy, Hamonic, de Haan, Židlický, Strait – Okposo, Nielsen, Bailey – Strome, Nelson, Lee – Bernier, Grabovskij, Kuljomin – Martin, Cizikas, Clutterbuck
    Buffalo Sabres: Ullmark (Johnson) – Ristolainen, Gorges, Franson, McCabe, Pysyk, Colaiacovo – Foligno, O´Reilly, Deslauriers – Reinhart, Eichel, Larsson – Gionta, Girgensons, Moulson – Legwand, McGinn, Schaller