Litvínov – Frölunda 2:1 (kon.) | TPS – Storhamar 4:3 (kon.) | Tappara – Luleå 2:1 (kon.)
Blues – HV71 3:1 (kon.) | Liberec – Davos 3:5 (kon.) | Sparta – Kärpät 4:2 (kon.)
Eisbären – Skellefteå 2:5 (kon.) | Djurgården – Rauma 1:2 (kon.)
Eisbären Berlín
2:5 (0:2, 1:1, 1:2)
Skellefteå AIK
Úterý 03.11.2015, 19:00 • Mercedes Benz Arena • Hokejová Liga mistrů • Osmifinále

58:49
    Tak se nám do toho ještě přimíchalo vyloučení. Konkrétně Julian Talbot (EIS) je vyloučen na dvě minuty za hákování.

31:20
    No ale pozor, jde se do tří! Alexandr Urbom (SKE) si jde sednout za vysokou hůl a výrazně svému týmu komplikuje jeho situaci.

31:00
    Šance pro domácí skórovat. Fredrik Lidngren (SKE) je vyloučen na dvě minuty za podražení.

27:34
    Po chybě v rozehrávce hostů se dostal k puku český útočník Petr Pohl! Jeho ostrý projektil ovšem letěl jen kousek mimo klece Hansese. Navíc byl Petr Pohl (EIS) vyloučen na dvě minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

15:26
    Spencer Machacek (EIS) si půjde na dvě minuty sednout za krosček.

09:26
    Na trestnou lavici usedá John Norman (SKE) za hrubost.

04:43
    Máme zde první vyloučení tohoto mače. Pär Lindholm (SKE) je vyloučen na dvě minuty za držení.

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 31. Gervais (Braun, Tallackson), 56. Braun (Olver, Tallackson) – 4. Heed (Norman, Forssell), 12. Forssell (Aho, Norman), 28. Heed (Holmstrom), 41. Calof (Pesonen, Heed), 46. Ericsson (Norman, Forssell)

Eisbären Berlín: Vehanen (Nastiuk) – Braun, Dupont, Haase, Gervais, Müller, Baxmann – Noebels, Olver, Tallackson – Rankel, Mulock, Pohl – Kuji, Talbot, Machacek – Braun, Ziegler
    Skellefteå AIK: Hanses (Svensson) – Urbom, Burstrom, Aho, Heed, Lindgren, Pettersson, Ohman – Norman, Ericsson, Forssell – Pesonen, Calof, Zackrisson – Lundberg, Lindholm, Pettersson, Broadhurst, Ohlsson, Holmstrom – Petterstrom
    Úterý 10.11.2015
    Skellefteå - Eisbären 2:1

Branky a nahrávky: 7. Lundberg (Lindgren, Holmström), 57. Forssell (Norman, Aho) – 4. Noebels (Baxmann)