Čtvrtek 05.11.2015, 14:15 • Monthey • Reprezentace do 18 let

Z mojí strany to bude pro dnešek vše, přeji hezký zbytek dne! (16:40:33)

Střely na branku ve třetí třetině (celkem)

Česko – 13 (45)
    Finsko – 13 (27)

Český tým na sebe po dnešku může být pyšný. Přestože prohrával už 0:2, dokázal zabrat a čtyřmi góly v poslední periodě rozhodl o své výhře. Skvělý výkon předvedl Lukáš Doudera, který byl u každé branky – u prvních třech avizoval jako asistent, poslední sám vsítil.

57:53
    Za hru vysokou holí putuje na trestnou lavici Daniel Novák.

57:22
    Oddechový čas pro hosty.

56:49
    Česko právě vstřelilo branku!
    Tak to bylo bleskové využití přesilové hry! Na 4:2 zvyšuje LUKÁŠ DOUDERA. Asistence: David Kvasnička.

56:42
    Za nedovolené bránění je na straně Finska potrestán dvěma minutami Joona Koppanen.

55:01
    Svěřenci trenéra Roberta Reichela otáčí skóre! Do vedení 3:2 je posílá DAVID KVASNIČKA. Asistence: Ondřej Najman, Lukáš Doudera.

50:04
    A je vyrovnáno! Střelcem je PETR KODÝTEK. Asistence: Tomáš Šmerha, Lukáš Doudera.

48:57
    A domácí přesilovku využívají. O snížení na 1:2 se postaral KRISTIAN REICHEL. Asistence: Lukáš Doudera, František Hrdinka.

48:37
    Přesilovka pět na tři pro Česko! Vyloučeným hráčem je Jere Kiviniemi (držení protihráče).

47:06
    Trest přichází i pro druhý tým. Za finskou stranu je potrestán Janne Kuokkanen, a to za sekání.

45:20

43:20
    Radovan Pavlík putuje na trestnou lavici za hru vysokou holí.

40:01

Střely na branku ve druhé třetině (celkem)

Česko – 19 (32)
    Finsko – 8 (14)

Ve druhé třetině se dvakrát prosadili Finové, kteří využili jednu přesilovku a jednou se prosadili ve hře pět na pět.

40:00

Lukáš Štěrovský

Branky a nahrávky: 49. Reichel (Doudera, Hrdinka), 51. Kodýtek (Šmerha, Doudera), 56. Kvasnička (Najman, Doudera), 57. Doudera (Kvasnička) – 32. Juusola (Mäkinen, Kuokkanen), 33. Nurmi (Koppanen)

Česko: Groh (Kořenář) – Kvasnička, Doudera, Hrdinka, Novák, Sirota, Valík, Michnáč, Furch – Zachar "C", Reichel, Pavlík – Najman, Havránek, Kousal – Kodýtek, Šmerha, Kačírek – Davídek, Hrala, Havelka. Trenér: Robert Reichel.
    Finsko: Isonkangas (Laakso) – Kotkansalo, Pylkkänen, Almari, Kluuskeri, Juusola, Ahlmark, Kokkila, Kiviniemi – Oksanen, Mäkinen "C", Kuokkanen – Räsäne, Koivula, Jääskä – Koppanen, Nurmi, Turkulainen – Kuiri, Toivola, Vähäkangas. Trenér: Jussi Ahokas.

Rozhodčí: Staudenmann, Urban – Dreyfus, Obwegesser (všichni SUI)