Omsk – Jokerit 0:1 (kon.) | Barys – Riga 5:1 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzněck 6:4 (kon.)
Jekatěrinburg – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Toljatti – Magnitogorsk 1:7 (kon.)
Jaroslavl – Čerepovec 1:2 (0:2 po s.n.) | Kazaň – Ufa 3:2 (kon.) | N.Novgorod – HC Slovan 5:3 (kon.)
Minsk – Záhřeb 1:4 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 3:2 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
Spartak Moskva – Viťaz 2:0 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
6:4 (0:0, 2:4, 4:0)
Metallurg Novokuzněck
Úterý 10.11.2015, 14:30 • Ice Sports Palace Sibir • KHL

Československá stopa

Alexandr Salák (SIB): 85,2 % úspěšnost, 23 zákroků.
    Tomáš Vincour (SIB): 0+1, 1 střela na bránu.
    Andrej Meszaroš (SIB): 1 střela na bránu.
    Robert Kousal (NOV): 2 střely na bránu (16:59:05)

Tribuny skandují "molodci" a zcela zaslouženě. Sibir otočil zápas, který prohrával již 0:3 a po šedesáti minutách bere tým Alexandra Saláka tři body.

59:59
    Sibir právě vstřelil branku!
    ALEXEJ KOPĚJKIN trefuje prázdnou bránu a definitivně podtrhuje vítězství Sibiru.
    Oleg GUBIN - 5:4

59:32
    Tak to je neuvěřitelné! Sibir otáčí výsledek půl minuty před koncem zápasu! Po přihrávce před bránu se trefil OLEG GUBIN. Asistence: Calle Ridderwall.

58:08
    Nyní se odehrává nekonečná bitva o puk ve střední zóně.

57:36
    O puk se nyní bojuje v rohu za Salákovo brankou.

56:34
    Další Sannikovovo zakončení mířilo těsně mimo bránu.

56:16
    Sannikovova střela označila Karejevovu vyrážečku.

55:56
    Karejev zastavil zakončení u bližší tyčky.

55:17
    Icing Novokuzněcku, vhazuje se před Karejevem.

54:41
    Po střele Gubina se již domácí fanoušci radovali, ale puk mířil těsně mimo bránu.

54:19
    Novokuzněck nyní obsadil pásmo. Nemůže se ale dostat do ideálního zakončení.

53:24
    Kazakov střílel z mezikruží těsně mimo. Následnou střelu lapil Salák.

52:54
    Puk kontrolují hosté, ale nedaří se jim projít do pásma.

52:06
    Zakázané uvolnění Metallurgu.

51:56
    Gubin jen nahodil puk na bránu a odešel střídat.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 36. Ridderwall (Vincour, Menšikov), 38. Menšikov (Verešagin), 42. Kopějkin, 50. Bobrov (Šaůunov), 60. Gubin (Ridderwall), 60. Kopějkin – 23. Drugov (Komaristij), 26. Glebov (Fairchild), 27. Stoa (Kazakov), 39. Romanov (Drugov, Mitrjakov)

HC Sibir Novosibirsk: Salák (Bespalov) – Alexejev, Meszaroš, Menšikov, Mišarin, Ignatovič, Gimajev, Vereščagin, Naumov – Šumakov, Sannikov, Fefelov – Bobrov, Kopějkin, Vorošilo – Ridderwall, Ullström, Vincour – Žafjarov, Gubin, Šalunov.
    Metallurg Novokuzněck: Podjapolskij (od 50. Karejev) – Manuchov, Ljamkin, Postnikov, Kuklev, Fairchild, Glebov, Skutar, Amirov – Kaprizov, Kazakov, Stoa – Zemčenok, Kousal, Komaristij – Drugov, Romanov, Mitrjakov – Karavajev, Musin, Razumov.

Rozhodčí: Kadyrov, Olenin – Medvěděv, Sazonov.