Omsk – Jokerit 0:1 (kon.) | Barys – Riga 5:1 (kon.) | Novosibirsk – Novokuzněck 6:4 (kon.)
Jekatěrinburg – Čeljabinsk 5:2 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Nižněkamsk 2:1 (kon.) | Toljatti – Magnitogorsk 1:7 (kon.)
Jaroslavl – Čerepovec 1:2 (0:2 po s.n.) | Kazaň – Ufa 3:2 (kon.) | N.Novgorod – HC Slovan 5:3 (kon.)
Minsk – Záhřeb 1:4 (kon.) | Petrohrad – Dynamo Moskva 3:2 (kon.) | Soči – CSKA Moskva 2:4 (kon.)
Spartak Moskva – Viťaz 2:0 (kon.)
HK Soči
2:4 (2:0, 0:1, 0:3)
CSKA Moskva
Úterý 10.11.2015, 17:30 • Ledový palác Bolšoj • KHL

To je pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (20:08:28)

Tohle je pro domácí hodně krutá prohra! Dnes bylo Soči vyrovnaným soupeřem, jenže ve třetí periodě dokázalo CSKA otočit vývoj zápas zcela ve svůj prospěch. Nejprve vyrovnal ve 49. minutě Pihlström. Dlouho se ale čekalo, zda bude branka uznána, nakonec pomocí videorozhodčího byla. V předposlední minutě otočil vývok zápasu Telegin a do prázdné potvrdil vítězství Telegin.

59:54
    CSKA právě vstřelilo branku!
    O vítězi je definitivně rozhodnuto. Do prázdné brány se trefuje JAN MURŠAK. Asistence:

59:23
    Jenže prohrávající tým prohrál vhazování a Radulov ujížděl přes všechny čáry. Nakonec mu puk přeskočil přes hokejku a zmiňovaný hráč se neprosadil.

59:10
    Je to jisté! Barulin zůstává na střídačce a domácí celek to zkusí v šesti! Bude se vhazovat v útočném pásmu Soči.

59:10
    Oddechový čas pro domácí.
    TELEGIN - 2:3

58:23
    Hosté dokonávají obrat necelé dvě minuty před koncem zápasu! Ačkoliv byl IVAN TELEGIN v těžké pozici, dokázal se s pukem propasírovat mezi dva obránce a následně zakončit z bekhendu ke vzdálenější tyči. Barulin se jen marně natahoval.

58:15
    Sražená střela z hokejky Skačkova způsobila před brankoviště Moskvy poměrně velký zmatek. Pro hosty to ale dobře dopadlo.

57:02
    Bude se vhazovat v útočném pásmu domácích po levici Sorokina.

56:06
    Radulov se hodně zlobí, protože byl za bránou Barulina sražen k zemi a dlouho přidržen. Tentokrát byli rozhodčí benevolentní a hra pokračuje.

55:15
    Nevypadá to, že by se mělo stát nějaké drama. Oba celky si hlídají defenzívu a nechtějí povolit sebemenší chybu. Ta by mohla rozhodnout.

54:48
    Třetí perioda je opravdu dlouhá. Hraje se už téměř přes 50 minut a to je celkem nevídaná záležitost.

53:13
    Hra je přerušena poté, co Sorokin zastavil střelu Ignatuškina mezi svými betony. Bude se vhazovat v útočném pásmu domácích.

52:34
    Jenže CSKA se dostalo ke kotoču a propracovalo se do rychlého protiútoku, ve kterém Kugryšev nezužitkoval přihrávku do jízdy.

51:58
    Velmi dobrý obranný zákrok Maxwella, který u mantinelu zastavil unikajícího Mursaka. Domácí jsou usazeni v útočném pásmu.

50:41
    Jsem zvědavý, jak se s dlouhým čekáním hráčí vyrovnají, Pro Soči to může být pozitivní jen z toho pohledu, že CSKA také čekalo a chvíli to bude trvat než se dostane do náporu.
    PIHLSTRÖM - 2:2

Martin Doležal

Branky a nahrávky: 1. Ignatuškin (Krikunov, Kosticyn), 10. Skačkov (Jalasvaara, Maxwell) – 21. Kugryšev (Radulov), 49. Pihlström (Ožiganov), 59. Telegin, 60. Muršak

HK Soči: Barulin (Gavrilov) – Kuzněcov, Jalasvaara, Mamašev, Semjonov (C), Bernackij, Wilson – Pajgin – Warn, Sčastlivyj, Anisin – Krikunov, Ignatuškin, Kosticyn – Ljudučin, Maxwell, Skačkov – Dmitrij Kazjonov, Morozov, Denis Kazjonov.
    CSKA Moskva: Sorokin (Galimov) – Bondarev, Kutuzov, Naumenkov, Ožiganov, Panin, Sergjev, Blažijevskij – Platt, Stoljarov, Radulov (C) – Mamin, Mursak, Kugryšev – Telegin, Junkov, Pilhström – Kvartalnov, Korotkov, Ljubimov..

Rozhodčí: Bělov, Jeřábek – Goljak, Lazarev