New Jersey – St. Louis 0:2 (kon.) | NY Rangers – Carolina 3:0 (kon.) | Philadelphia – Colorado 0:4 (kon.)
Columbus – Vancouver 3:5 (kon.) | Detroit – Washington 1:0 (kon.) | Tampa – Buffalo 1:4 (kon.)
Florida – Calgary 4:3 (kon.) | Nashville – Ottawa 7:5 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 5:3 (kon.)
Dallas – Toronto 2:3 (kon.) | Los Angeles – Arizona 2:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 2:4 (kon.)
Los Angeles Kings
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Arizona Coyotes
Středa 11.11.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles (kapacita 18230 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového pracovního dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (07:32:16)

Největší čas na ledě: Doughty 26:09 – Ekman-Larsson 27:14

Branky a nahrávky: 6. Brown (Doughty, Pearson), 25. Toffoli (McBain, Martinez) – 12. Hanzal, 30. Hanzal (Ekman-Larsson, Rieder), 52. Richardson (Martinook, Doan). Rozhodčí: Peel, Jackson – Gawryletz, McElman. Diváci: 18230 (vyprodáno).

Coyotes ustáli závěrečný tlak LA a podruhé v letošní sezoně odváží ze Staples Center plný počet bodů. Lépe do dnešního utkání nicméně vstoupili domácí, když se v 6. minutě z dorážky na brankovišti prosadil kapitán Dustin Brown.

O chvíli později ovšem předvedl chybu v rozehrávce McNabb a Martin Hanzal ji potrestal. Pro českého útočníka se jednalo o vůbec první branku v letošní sezoně. Aktivní vstup Kings do druhé části hry ovšem přinesl opět vedení na stranu domácích.

V přesilové hře se svou desátou brankou v ročníku prosadil Tyler Toffoli. Arizona si s odpovědí opět nedala dlouho načas a byl to opět Martin Hanzal, který se v 30. minutě prosadil dorážkou na hranici brankoviště.

Ve třetí třetině bylo znát, že ani jeden z týmů nechce udělat žádnou chybu. Rozhodující moment pak přišel v 52. minutě, kdy se po perfektní přihrávce od Martinooka trefil Brad Richardson.

Arizona tak trochu překvapivě po vítězství v Anaheimu bere dva body i v zápase na ledě Los Angeles.

59:30
    Domácí hráči se nemohou dostat ke kýženému tlaku v útočné třetiny, zatím se především bojuje o kotouč u hrazení.

59:03
    Marián Gáborík zaváží kotouč do útočné třetiny a Jonathan Quick míří na střídačku, Kings to zkusí v šesti hráčích v poli!

58:38
    Mikkel Boedker nahodil puk do útočného pásma, kde ho navíc získal Vermette a hosté sbírají velmi cenné vteřiny v útočném pásmu.

58:09
    Martin Hanzal ze vzduchu poslal kotouč do středního pásma, těžké chvíle však ještě na Coyotes čekají.

57:44
    Tvrdá rána Dustina Browna z pravé strany končí nad Smithovou brankou, Králové zvyšují svůj tlak.

56:57
    Mike Smith předvedl skvělou práci s hokejkou, když pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Nad Smithovou prací s holí se rozplývali během jarního MS také čeští experti.

56:24
    Domácím už mnoho času nezbývá, navíc když se v útočném pásmu drží hráči Coyotes.

55:55
    Zakázané uvolnění Coyotes vrátí hru zpátky před Smithovu branku.

55:41
    Tobias Rieder si neobhodil Doughtyho, po následném souboji u hrazení se puk odrazil na tribunu.

55:16
    Mike Smith nepustil za svá záda střelu Mariána Gáboríká z levé strany. Po reklamní přestávce se bude vhazovat před brankou Arizony.

55:02
    Brad Richardson nahazuje po mantinelu puk do útočného pásma, Coyotes už budou chtít především sbírat cenné vteřiny.

54:30
    Králové museli zvýšit svou aktivitu, co jim nyní už také zbývá. Kopitarova formace se nedokázala v útočné třetině udržet delší dobu.

Adam Lacek

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – McNabb, Doughty, Muzzin, Martinez, Forbort, McBain – Lucic, Carter (A), Toffoli – Pearson, Kopitar (A), Brown (C) – Gáborík, Andreoff, Lewis – Clifford, Shore, Nolan. Trenér: Darryl Sutter.
    Arizona Coyotes: Smith (Lindbäck) – Ekman-Larsson (A), Stone, Dahlbeck, Michálek, Elliott, Murphy – Rieder, Hanzal (A), Duclair – Domi, Vermette, Boedker – Martinook, Richardson, Doan (C) – Chipchura, Gordon, Scott. Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Peel, Jackson – Gawryletz, McElman

Diváci: 18230 (vyprodáno)