New Jersey – St. Louis 0:2 (kon.) | NY Rangers – Carolina 3:0 (kon.) | Philadelphia – Colorado 0:4 (kon.)
Columbus – Vancouver 3:5 (kon.) | Detroit – Washington 1:0 (kon.) | Tampa – Buffalo 1:4 (kon.)
Florida – Calgary 4:3 (kon.) | Nashville – Ottawa 7:5 (kon.) | Minnesota – Winnipeg 5:3 (kon.)
Dallas – Toronto 2:3 (kon.) | Los Angeles – Arizona 2:3 (kon.) | San Jose – NY Islanders 2:4 (kon.)
Los Angeles Kings
2:3 (1:1, 1:1, 0:1)
Arizona Coyotes
Středa 11.11.2015, 04:30 • Staples Center, Los Angeles (kapacita 18230 míst) • NHL

To je ode mě pro tuto chvíli vše, přeji vám krásný vstup do nového pracovního dne a u dalších online přenosů se s vámi loučím na počtenou! (07:32:16)

Největší čas na ledě: Doughty 26:09 – Ekman-Larsson 27:14

Branky a nahrávky: 6. Brown (Doughty, Pearson), 25. Toffoli (McBain, Martinez) – 12. Hanzal, 30. Hanzal (Ekman-Larsson, Rieder), 52. Richardson (Martinook, Doan). Rozhodčí: Peel, Jackson – Gawryletz, McElman. Diváci: 18230 (vyprodáno).

Coyotes ustáli závěrečný tlak LA a podruhé v letošní sezoně odváží ze Staples Center plný počet bodů. Lépe do dnešního utkání nicméně vstoupili domácí, když se v 6. minutě z dorážky na brankovišti prosadil kapitán Dustin Brown.

O chvíli později ovšem předvedl chybu v rozehrávce McNabb a Martin Hanzal ji potrestal. Pro českého útočníka se jednalo o vůbec první branku v letošní sezoně. Aktivní vstup Kings do druhé části hry ovšem přinesl opět vedení na stranu domácích.

V přesilové hře se svou desátou brankou v ročníku prosadil Tyler Toffoli. Arizona si s odpovědí opět nedala dlouho načas a byl to opět Martin Hanzal, který se v 30. minutě prosadil dorážkou na hranici brankoviště.

Ve třetí třetině bylo znát, že ani jeden z týmů nechce udělat žádnou chybu. Rozhodující moment pak přišel v 52. minutě, kdy se po perfektní přihrávce od Martinooka trefil Brad Richardson.

Arizona tak trochu překvapivě po vítězství v Anaheimu bere dva body i v zápase na ledě Los Angeles.

59:30
    Domácí hráči se nemohou dostat ke kýženému tlaku v útočné třetiny, zatím se především bojuje o kotouč u hrazení.

59:03
    Marián Gáborík zaváží kotouč do útočné třetiny a Jonathan Quick míří na střídačku, Kings to zkusí v šesti hráčích v poli!

58:38
    Mikkel Boedker nahodil puk do útočného pásma, kde ho navíc získal Vermette a hosté sbírají velmi cenné vteřiny v útočném pásmu.

58:09
    Martin Hanzal ze vzduchu poslal kotouč do středního pásma, těžké chvíle však ještě na Coyotes čekají.

57:44
    Tvrdá rána Dustina Browna z pravé strany končí nad Smithovou brankou, Králové zvyšují svůj tlak.

56:57
    Mike Smith předvedl skvělou práci s hokejkou, když pomohl svým spoluhráčům s rozehrávkou. Nad Smithovou prací s holí se rozplývali během jarního MS také čeští experti.

56:24
    Domácím už mnoho času nezbývá, navíc když se v útočném pásmu drží hráči Coyotes.

55:55
    Zakázané uvolnění Coyotes vrátí hru zpátky před Smithovu branku.

55:41
    Tobias Rieder si neobhodil Doughtyho, po následném souboji u hrazení se puk odrazil na tribunu.

55:16
    Mike Smith nepustil za svá záda střelu Mariána Gáboríká z levé strany. Po reklamní přestávce se bude vhazovat před brankou Arizony.

55:02
    Brad Richardson nahazuje po mantinelu puk do útočného pásma, Coyotes už budou chtít především sbírat cenné vteřiny.

54:30
    Králové museli zvýšit svou aktivitu, co jim nyní už také zbývá. Kopitarova formace se nedokázala v útočné třetině udržet delší dobu.

53:58
    Mike Smith předvedl úžasný zákrok betonem proti ráně Tylera Toffoliho z mezikruží!

53:29
    Shane Doan dobře tečoval Hanzalovo nahození od modré čáry, Quick si ovšem černý kus gumy dokázal najít.

52:55
    Po zásahu puku střídačky se bude vhazovat ve středním pásmu.

52:25
    Zaskočení jsou aktuálně ve Staples Center snad všichni. Kings totiž měli evidentně více ze hry, malá nepozornost v obraně ovšem znamená vedení pro Coyotes.
    51:47 Brad RICHARDSON - 2:3

51:47
    Arizona právě vstřelila branku!
    Hosté se ujímají vedení! Doan nahodil puk na zadní mantinel, v rohu jej získal Jordan Martinook, zbavil se Kopitara a úchvatnou přihrávkou našel před brankou BRADA RICHARDSONA, který nastavenou hokejkou nasměroval puk za Quicka! Asistence: Jordan Martinook a Shane Doan.

51:09
    Další icing na straně Coyotes, vhazovat se bude po Smithově levici.

50:36
    Drew Doughty z ostrého úhlu nastřelil jen boční konstrukci branky.

50:13
    Po zakázaném uvolnění Arizony se hra stěhuje opět před branku Mika Smithe.

49:58
    Rána Maxe Domiho ze středního pásma končí až v ochranné síti, vhazovat se bude ve středovém kruhu.

49:29
    K další střele se po nedorozumění v obraně Kings dostal Boyd Gordon, z pravé strany mířil jen do připraveného Quicka.

49:02
    Martin Hanzal se hnal za hattrickem do útočného pásma, jeho střela skončila na dobře bránícím Doughtym.

48:30
    Ve třetí třetině se hra celkem uklidnila. Je znát, že ani jeden z týmů nechce udělat nějakou zásadní chybu, která by ovlivnila vývoj utkání.

47:55
    Mike Smith lapil slabou střelu Dereka Forborta od levého hrazení do své lapačky, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

47:18
    Max Domi vlétl do útočného pásma a ihned získal puk, v útoku se ale Coyotes dlouho nezdrželi.

46:39
    Po chybě v obraně Coyotes se ke střele z mezikruží dostal Kyle Clifford, trefil přesně prostor, který hájí Mike Smith.

46:11
    Anthony Duclair přihrával před branku na Martina Hanzala, puk se nicméně vrátil na hokejku mladému kanadskému útočníkovi, který už nedokázal vystřelit na zmateného Quicka.

45:32
    Z další dobré pobídky od Doana vytěžil Jordan Martinook, s jehož dobrou střelou z levé strany měl Quick značné problémy.

45:03
    Shane Doan vybojoval kotouč v útočném pásmu a nabídl dobrou střeleckou příležitost pro Brada Richardsona, který přestřelil Quickovu branku.

44:18
    Smith si připisuje další zákrok proti střele Toffoliho z ostrého úhlu, na druhé straně pálil mimo branku Antoine Vermette.

43:47
    Kyle Clifford vyslal štiplavou střelu z vrcholu pravého kruhu, Mike Smith zasáhl koncem své lapačky.

43:29
    Klas Dahlbeck si nenadělával žádné problémy a kotouč z vlastního pásma poslal jen podél mantinelu do střední třetiny.

42:46
    Nahození Dereka Forborta od modré čáry nadělalo Smithovi menší problémy, jelikož těsně před ním přejel Anže Kopitar.

42:25
    Trevor Lewis vytvořil v brankovišti hostů obrovský zmatek, když se dostal k odraženému kotouči a po rychlé otočce nahrnul puk pod Smithe. Následné dorážení domácích hráčů bylo ukončeno hvizdem hlavního rozhodčího.

41:43
    Max Domi vyslal dalekonosnou ránu ze středního pásma, Quick ovšem musel podržet kotouč ve své lapačce, a tak se bude vhazovat před jeho brankou.

41:16
    Mike Smith si připisuje první úspěšný zákrok ve třetím dějství, od modré čáry pálil Jeff Carter.

40:55
    Králové se dostali do postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu.

40:38
    Coyotes se ve zbytku početní výhody nevedlo dobře, vyloučený Martinez je zpátky na ledě, Kings hrají v plném počtu.

Největší čas na ledě: Doughty 15:58 – Ekman-Larsson 17:45

Druhá třetina duelu dvou rivalů z Pacifické divize nabídla parádní hokejovou podívanou. Králové vstoupili do prostředního dějství mnohem lépe a zaslouženě se po velkém tlaku dostali opět do vedení, když se v přesilové hře trefil Tyler Toffoli.

Tlak Kings nadála neustupoval, Coyotes se ovšem z ojedinělé situace v útočném pásmu podařilo vyrovnat, když se z dorážky podruhé v zápase prosadil Martin Hanzal. Arizona si pak vytvořila především v přesilových hrách další velké šance, Quick už ovšem žádný puk za svá záda nepustil.

Po čtyřiceti minutách hry tak hraje Los Angeles s Arizonou nerozhodně 2:2.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:42
    Quick má v závěru druhé třetiny velké problémy, musel krýt několik dobrých střel od Domiho a Ekmana-Larssona.

39:20
    Puk se dostal na domácí střídačku, vhazovat se bude v obranném pásmu Kings.

39:01
    Anže Kopitar vyvezl kotouč z obranného pásma do bezpečí, krátce před tím střílel od modré čáry nebezpečně Mikkel Boedker.

38:38
    V závěru druhé třetiny si Coyotes zahrají další přesilovou hru. Za zdržování hry je vyloučen Alec Martinez.

38:26
    Mikkel Boedker se dostal do rychlého úniku po pravé straně, který zakončil dobrou střelou, Quick zastavil puk pravým betonem!

38:15
    Milan Lucic navezl kotouč do Smithova brankoviště, brankář hostů puk pokryl ve své lapačce.

37:51
    Po Muzzinově střele se Smith jen ohlédl za sebe, naštěstí pro hosty puk dokázal zastavit Connor Murphy.

37:10
    Jonathan Quick si teď poradil se střelou Stefana Elliotta od modré čáry, i následnou dorážkou Kyla Chipchury po rychlé otočce.

36:43
    Jake Muzzin dokázal zablokovat střelecký pokus Jordana Martinooka od pravého mantinelu.

36:02
    Třetí formace Coyotes nedokázala udržet kotouč v útočném pásmu, hráčům Arizony každopádně vyrovnávací branka a následná povedená přesilová hra vlila novou krev do žil.

35:20
    Jeff Carter předvedl parádní kličku, kterou se zbavil svého strážce, následnou střelou ale trefil jen Mika Smithe.

34:41
    Andreoff je už zpátky na ledě a Kings hrají v plném počtu. Co ovšem v závěru přesilové hry předvedli mladíci Domi s Duclairem, to bylo něco. Ani z obrovského tlaku ovšem nedokázali Coyotes vytěžit vedoucí gól.

34:12
    Po další střele Ekmana-Larssona od modré čáry zůstal puk ležet před Quickovou brankou, Hanzal s Riederem jej nedokázali dostat do branky.

33:33
    Ekman-Larsson při pokusu o střelu zlomil hůl, ihned se ale vydal i bez svého náčiní do napadání a společně se svými spoluhráči udržel útočné pásmo.

33:04
    Jonathan Qucik si přes chumel těl před jeho brankou našel puk po střele Mikkela Boedkera a úspěšně zakročil.

32:38
    Coyotes se navíc zahrají v přesilové hře, jelikož domácí hráli v šesti. Trest za hráčskou lavici míří odpykat Andy Andreoff.

31:53
    Klas Dahlbeck čistě sebral kotouč z hole Mariána Gáboríka. Slovenský kanonýr není na začátku sezony zrovna v nejlepší formě.

31:07
    Coyotes vstřelená branka výrazně povzbudila a po dlouhé době bránění se tlaku Kings se hosté osvěžují v útočném pásmu.

30:35
    Mikkel Boedker se dostal ke střele z levé strany, Quick musel zasahovat sovu vyrážečkou.
    29:59 Martin HANZAL - 2:2

29:59
    I přes obrovský tlak domácích máme opět vyrovnáno! Po nahození Ekmana-Larssona od modré čáry zůstal puk po Martinezově bloku ležet před brankou, MARTIN HANZAL si jej našel a přesnou bekhendovou střelou pověsil puk pod břevno! Asistence: Oliver Ekman-Larsson a Tobias Rieder.

29:32
    K další střele se dostal z mezikruží Tyler Toffoli, trefil ovšem přesně prostor, který hájí Mike Smith, a tak brankář hostů neměl problém zakročit.

29:07
    Závar před hostující brankou! Nejdříve neuspěl Kyle Clifford, po dalších zmatcích před Smithem se k další střele dostal Drew Doughty, mířil nad branku!

28:51
    Střela Jordana Nolana končí ražená v ochranné síti za Smithovou brankou.

28:27
    Duclair je na ledě, Coyotes hrají v plném počtu.

28:19
    Mike Smith likviduje střelu Trevora Lewise z levé strany. Už to vypadá, že druhé početní výhodě Kings se hosté ubrání.

27:57
    Brownovi uskočil kotouč od hokejky a hosté toho ihned využili vyhozením přes všechny čáry.

27:36
    Kopitarova dělovka z vrcholu pravého kruhu končí nad Smithovou brankou.

27:05
    Zbyňku Michálkovi se dvakrát během oslabení podařilo vyhodit a zaslouženě tak může se svými kumpány vystřídat.

26:27
    Další potíž pro Arizonu. Za podražení je vyloučen Anthony Duclair.

26:10
    Anže Kopitar našel před branku najíždějícího Dustina Browna, který nedokázal puk nasměrovat za Smithova záda.

25:17
    Po chybě Murphyho v rozehrávce mohl přidat další gól domácích Trevor Lewis, Smith se ovšem vyznamenal vynikajícím zákrokem!
    25:00 Tyler TOFFOLI - 2:1

25:00
    Los Angeles právě vstřelilo branku!
    Následná akce Kings už končí brankou! Jamie McBain naznačil na pravé straně kluziště střelu, místo ní ovšem přihrál napříč pásmem na TYLERA TOFFOLIHO, jehož střela skončila přímo pod horní tyčkou Smithovy branky! Asistence: Jamie McBain a Alec Martinez.

24:48
    Alec Martinez servíroval přihrávku před branku na Lucice s Carterem, hosté se dokázali ubránit.

24:07
    Kojotům se podařilo hned na začátku oslabení vyhodit, následná rozehrávka domácích se vůbec nepovedla a kotouč skončil až na zakázaném uvolnění.

23:43
    Uvidíme první přesilovou hru LA v dnešním zápase, za hákování míří na trestnou lavici Connor Murphy.

23:04
    Zakázané uvolnění Kings, vhazovat se bude po pravé ruce Jonathana Quicka.

22:24
    Marián Gáborík se připomněl fanouškům ve Staples Center, jeho střelu z pravé strany Smith dokázal pokrýt, následná dorážka skončila mimo.

22:00
    Brayden McNabb vyslal nepříjemnou střelu od modré čáry, se kterou si Smith ale dokázal poradit.

21:19
    Max Domi se snažil najít před brankou Antoinea Vermetta, který byl však dobře hlídán.

20:42
    Jonathan Quick si připisuje snadný zákrok proti střele Mikkela Boedkera.

20:30
    Tanner Pearson byl při přechodu do útočného pásma pozastaven a dostal se sám do postavení mimo hru.

Největší čas na ledě: McNabb 7:24 – Ekman-Larsson 8:07

Králové z Los Angeles byli v první třetině jasně lepším týmem, což nejlépe ukazuje poměr střel na branku (10:4). Kings se v 6. minutě dostali do zaslouženého vedení, kdy se po vyhraném vhazování a dobré práci Doughtyho prosadil na brankovišti dorážející Dustin Brown.

O jednobrankové vedení nicméně LA přišlo, když ve 12. minutě předvedl obrovskou chybu McNabb a Martin Hanzal vstřelil svou první branku v letošní sezoně. Po dvaceti minutách hry tak hraje LA s Arizonou nerozhodně 1:1.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:36
    Konec první části hry se už nezadržitelně blíží, Derek Forbort ještě nahazuje puk do útočné třetiny.

18:56
    V útočném pásmu se o další kombinaci snaží elitní formace Kings, která ve složení Lucic-Carter-Toffoli zatím prožívá velmi povedený vstup do sezony.

18:21
    Po další Brownově střele se k dorážce cpal Anže Kopitar, prudký kotouč ovšem nedokázal zkrotit.

17:48
    Tanner Pearson opět natlačil kotouč do Smithova brankoviště, Dustin Brown tentokrát se svou dorážkou přispěchal pozdě!

17:20
    Andy Andreoff předvedl pěknou individuální akci, svou střelou nakonec jen trefil Connora Murphyho.

16:58
    Po sražené střele Nicka Shora skončil kotouč v ochranné síti za Smithovou brankou.

16:41
    Kyle Chipchura dojel zdánlivě jasný icing a Coyotes se mohou usadit v útočném pásmu.

16:15
    Drew Doughty je zpátky na ledě, Králové hrají v plném počtu.

15:45
    A další vyhození v podání domácích hráčů, Kings se při oslabení zatím brání výborně.

15:13
    Po dalším nepřesném zpracování od Tobiase Riedera osvobozuje domácí Tanner Pearson.

14:42
    Hostům se nepodařilo dostat do pořádné kombinace, po několika nepřesných přihrávkách nakonec Alec Martinez dokázal vyhodit.

14:15
    Martin Hanzal byl při svém úniku faulován a uvidíme první přesilovou hru v dnešním zápase. Za držení hole je vyloučen Drew Doughty.

13:53
    Tyler Toffoli se sice dostal s pukem do útočného pásma, následná přihrávka na Lucice ovšem neprošla.

13:20
    Úmyslný ofsajd v podání Coyotes, hra se tak stěhuje zpátky před Smithovu branku.

12:50
    Střela Mariána Gáboríka z mezikruží končí nad brankou Mika Smithe, po následujícím boji o kotouč v rohu kluziště vyjeli vítězně hosté.

12:19
    Milan Lucic nemůže pokračovat ve hře, jelikož se kotouč dostal na střídačku domácích.

12:00
    Po dalším zakázaném uvolnění Los Angeles se bude opět vhazovat před Quickovou brankou.
    11:37 Martin HANZAL - 1:1

11:37
    Máme vyrovnáno! Brayden McNabb předvedl obrovskou chybu v rozehrávce, zpoza vlastní branky našel přesně MARTINA HANZALA, který se s ničím nerozpakoval a z mezikruží prostřelil Quicka! Český útočník tak k 13 asistencím připisuje svůj první gól v letošní sezoně! Bez asistence.

11:16
    Mike Smith si musel poradit s dvěma nepříjemnými střelami Dustina Browna a Tannera Pearsona.

10:49
    Stefan Elliott vyslal od modré čáry nenápadnou střelu, který ovšem nadělala Quickovi obrovské problémy.

10:03
    Puk teď po nahození od modré čáry zůstal ležet mezi hráči před Smithovou brankou, jako první si jej nakonec všiml Michael Stone a dostal kus černé gumy do bezpečí od branky Coyotes.

09:24
    Mikkel Boedker dostal dobrou pobídku do prostoru mezi kruhy, jeho střelu musel Quick likvidovat vyrážečkou.

08:45
    Po delší době se v útočné třetině dostali do tlaku hosté z Arizony, na ledě je Vermettova formace.

08:04
    Domácí hráči se dostali do přečíslení dvou na jednoho, Jeff Carter vzal celou situaci na sebe, střelou na zadní tyč ale mířil těsně mimo!

07:50
    Zakázané uvolnění Kings, vhazovat se tak bude po pravé ruce Jonathana Quicka.

07:10
    Další nebezpečné nahození Dereka Forborta od modré čáry, Mike Smith měl co dělat, aby zkrotil neposedný kotouč ve své lapačce.

06:42
    Kopitarova formace se opět usadila s pukem v útočném pásmu, Arizona v posledních minutách tahá za kratší konec provazu.

06:07
    Vzápětí se v další obrovské šanci Kings objevil obránce Brayden McNabb, osamocen před brankou ovšem trefil jen připraveného Smithe!
    05:54 Dustin BROWN - 1:0

05:54
    Domácí se ujímají vedení! Po vyhraném vhazování v útočném pásmu si Drew Doughty vyměnil kotouč s Pearsonem, následně Doughty udělal obrovský zmatek v brankovišti, ze kterého vytěžil DUSTIN BROWN úspěšnou dorážkou úvodní branku utkání! Asistence: Drew Doughty a Tanner Pearson.

05:47
    Smith si připisuje další zákrok proti střele Kyla Clifforda od modré čáry.

05:24
    Zatím ovšem stále vidíme velmi opatrný hokej od obou týmů, více se v posledních chvílích osmělují domácí hokejisté.

04:53
    Mike Smith si připisuje první úspěšný zákrok proti střele obránce Forborta od modré čáry.

04:22
    Jeff Carter skvělou defenzivní prací nepustil do útočného pásma Mikkela Boedkera, hrdinu poslední noci v zápase na ledě Ducks.

03:39
    Střela Dustina Browna byla zblokována hostujícími obránci do rohu, ještě ani jeden z brankářů nemají na svém kontě úspěšný zákrok.

03:08
    Po zakázaném uvolnění domácích se bude vhazovat po pravé ruce Jonathana Quicka.

02:40
    Do utkání zatím lépe vstoupili hosté z Arizony, kteří možná ještě těží z rozehranosti, jelikož hráli včera na ledě Anaheimu.

02:02
    Shane Doan zpoza branky našel v dobré pozici Brada RIchardsona, jemuž vůbec nesedla střela.

01:39
    Jordan Martinook hledal od pravého mantinelu Stefana Elliotta, puk ovšem končí až u Smithovy branky.

00:59
    Ani Jeff Carter se v útočném pásmu neprosadil, na druhou stranu už otáčí hru Antoine Vermette, který se po zranění vrátil do sestavy.

00:28
    Coyotes se v prvním útoku neprosadili, Brayden McNabb na druhé straně uklidňuje hru ve vlastním pásmu.

00:01

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – McNabb, Doughty, Muzzin, Martinez, Forbort, McBain – Lucic, Carter, Toffoli – Pearson, Kopitar, Brown (C) – Gáborík, Andreoff, Lewis – Clifford, Shore, Nolan. Trenér: Darryl Sutter.

Arizona Coyotes: Smith (Lindbäck) – Ekman-Larsson, Stone, Dahlbeck, Michálek, Elliott, Murphy – Rieder, Hanzal, Duclair – Domi, Jeffrey, Boedker – Martinook, Richardson, Doan (C) – Chipchura, Gordon, Downie. Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Peel, Jackson – Gawryletz, McElman.

Který z týmů vyhraje první třetinu?

Pokud byste měli k dnešnímu online přenosu jakékoliv otázky, připomínky nebo dotazy, nebojte se mě kontaktovat na mém Twitteru!
    Podle předpokladů dnes začne utkání v brance Coyotes Mike Smith, pro něhož to bude 400. zápas v NHL!

Československá stopa v dnešním utkání:

MARIÁN GÁBORÍK (LAK) – 14 zápasů, 2 body (1+1)

MARTIN HANZAL (ARI) – 12 zápasů, 13 bodů (0+13)
    ZBYNĚK MICHÁLEK (ARI) – 13 zápasů, 2 body (1+1)

ARIZONA COYOTES

8. místo v Západní konferenci
    14 zápasů, 15 bodů (bilance 7-6-1), skóre 39:41

Arizona zatím střídá v letošní sezoně dobré a špatné zápasy. Dosavadní 8. místo v nabité Západní konferenci je ovšem obrovský úspěch, jelikož Coyotes byli před letošní sezonou mnohými experty odpisováni na samé dno tabulky.

Výborně si zatím vede mladá generace Arizony. Max Domi patří k nejlepším nováčkům letošního ročníku, dobře si vedou také další mladíci Anthony Duclair nebo Tobias Rieder. Se třinácti asistencemi překvapuje také Martin Hanzal.

Střídavé momenty zatím předvádí také Mike Smith v brance. Coyotes odehráli poslední zápas v noci na dnešek, když už podruhé v letošní sezoně vyloupili Honda Center v Anaheimu. O vítězství rozhodl v prodloužení Mikkel Boedker.

Poslední tři utkání Coyotes:
    Anaheim – Arizona 3:4 po pr.
    Arizona – NY Rangers 1:4
    Arizona – Colorado 4:2

Nejproduktivnější hráč: Max Domi – 13 bodů (7+6)
    Nejlepší střelec: Max Domi – 7 gólů
    Nejproduktivnější obránce: Oliver Ekman-Larsson – 9 bodů (1+8)
    Brankářská jednička: Mike Smith – 12 zápasů, 5 výher, úspěšnost zásahů 90,0%, průměr obdržených branek 3,22, 1 čisté konto

LOS ANGELES KINGS

5. místo v Západní konferenci
    14 zápasů, 18 bodů (bilance 9-5-0), skóre 35:29

Králové z Los Angeles se po hrůzostrašném vstupu do sezony, kdy prohráli tři domácí utkání v řadě (shodou okolností prohráli i jednou s Coyotes poměrem 1:4), oklepali a aktuálně vévodí s 18 body Pacifické divizi.

Výborné výkony zatím v letošní sezoně předvádí Tyler Toffoli, mistr světa z Prahy nastřádal už 9 gólů a patří k nejlepším střelcům celé soutěže. Ve formaci s Jeffem Carterem a Milanem Lucicem si perfektně rozumí.

Naopak se zatím moc nedaří Mariánu Gáboríkovi, který nasbíral jen dva body (1+1) a postupně se propadá hierarchií útoků Kings. V posledním zápase si LA poradilo na domácím ledě s Jágrovou Floridou v poměru 4:1.

Poslední tři utkání Kings:
    Los Angeles – Florida 4:1
    Los Angeles – Columbus 2:3
    St. Louis – Los Angeles 0:3

Nejproduktivnější hráč: Jeff Carter – 15 bodů (7+8)
    Nejlepší střelec: Tyler Toffoli – 9 gólů
    Nejproduktivnější obránce: Drew Doughty – 9 bodů (1+8)
    Brankářská jednička: Jonathan Quick – 12 zápasů, 7 výher, úspěšnost zásahů 91,7%, průměr obdržených branek 2,24, 1 čisté konto

Zdravím všechny fanynky a fanoušky nejlepšího ledního hokeje na zeměkouli! Nová sezona NHL je už několik týdnů v plném proudu. Noc z úterý na středu nabídne hned dvanáct utkání, v tomto podrobném online přenosu budeme sledovat zápas mezi Los Angeles Kings a Arizona Coyotes.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:30.

Adam Lacek

Los Angeles Kings: Quick (Enroth) – McNabb, Doughty, Muzzin, Martinez, Forbort, McBain – Lucic, Carter (A), Toffoli – Pearson, Kopitar (A), Brown (C) – Gáborík, Andreoff, Lewis – Clifford, Shore, Nolan. Trenér: Darryl Sutter.
    Arizona Coyotes: Smith (Lindbäck) – Ekman-Larsson (A), Stone, Dahlbeck, Michálek, Elliott, Murphy – Rieder, Hanzal (A), Duclair – Domi, Vermette, Boedker – Martinook, Richardson, Doan (C) – Chipchura, Gordon, Scott. Trenér: Dave Tippett.

Rozhodčí: Peel, Jackson – Gawryletz, McElman

Diváci: 18230 (vyprodáno)