Motor ČB – Přerov 1:2 (kon.) | Šumperk – Kladno 1:6 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 6:3 (kon.)
Litoměřice – Prostějov 5:2 (kon.) | Havířov – Slavia 5:3 (kon.) | Jihlava – Kadaň 7:5 (kon.)
Most – Třebíč 2:6 (kon.)
HC Dukla Jihlava
7:5 (3:2, 2:0, 2:3)
SK Trhači Kadaň
Sobota 14.11.2015, 17:30 • Horácký zimní stadion, Jihlava • Chance liga • 22. kolo

S konstatováním, že Dukla Jihlava porazila na svém ledě Kadaň v poměru 7:5, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (20:20:37)

Ve třetí třetině se Kadaň dvakrát dotáhla na soupeře na rozdíl jediného gólu. Nejprve se totiž trefili Martin Šťovíček a David Kaše. Na rozdíl dvou gólů zvýšil David Březina, jehož gól se nakonec ukázal jako rozhodující. Kadaň ještě jednou snížila po zásahu Romana Chlouby, ovšem Dukla si již výhru vzít nenechala a Jakub Flek upravil na konečných 7:5.

59:51
    Osmý gól Dukly mohl přidat Důras, který si z mezikruží sjel před Dlouhého, ale tváří v tvář jej nepřekonal.
    Jakub FLEK - 7:5

58:07
    Dukla právě vstřelila branku!
    Že by pojistka tří bodů? To lze v dnešním zápase bohatém na góly říct jen těžko. Kaláb vyslal z pravého kruhu pas před branku na Diviše, který se nastavenou hokejkou neprosadil. Puk se však odrazil před branku, kde u něj byl první JAKUB FLEK a z otočky se trefuje pod víko. Asistence: Richard Diviš, Tomáš Kaláb.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny a Kadaňští právě v pásmu ztratili puk.

57:20
    Honzík vychytal před branku si sjíždějícího Davida Kašeho, kterému zabránil v tom, aby zkompletoval hattrick.

56:58
    Domácí jsou v plném počtu.

56:26
    Střelu Trefného k levé tyči našel Honzík ve své lapačce.

56:23
    Při vyhození Dukly si dva hráči Kadaně na modré dávali přednost a puk projel za modrou do středního pásma.

55:38
    Dukla znovu vyhazuje puk a ještě o něj bojuje za brankou Kadaně, kde šetří cenné vteřinky.

55:08
    Domácí se hned po buly osvobozují.

54:58
    Hosté budou mít šanci srovnat stav, neboť Jiří Dobrovolný se provinil podražením.

Na vyloučení: 6-6.

54:40
    Ofsajd hostí.

54:28
    Puk je znovu před domácí svatyní, Jihlavu čeká hodně těžkých pět a půl minuty ke třem bodům, stejný čas má Kadaň na vyrovnání.
    Roman CHLOUBA - 6:5

53:24
    Kadaň právě vstřelila branku!
    Stále není rozhodnuto a Sportovní klub potřetí v zápase snižuje na rozdíl jedné branky. David Kaše projel s pukem za branku, odkud přesným pasem našel před Honzíkem najíždějícího ROMANA CHLOUBU, jenž neměl žádný problém překonat gólmana. Asistence: David Kaše.

53:07
    Dnešní zápas sleduje na Horáckém zimním stadionu 1651 diváků.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 7. Seman, 7. Důras (Anděl, Grebenyuk), 9. Březina (Gríger, Malec), 29. Seman (Diviš, Štebih), 38. Prokš (Diviš, Honzík), 48. Březina (Seman), 59. Flek (Diviš, Kaláb) – 14. D. Kaše (Drtina, Račuk), 19. Šťovíček (Sloboda, Rohan), 43. Šťovíček (Hlava, Chrpa), 45. D. Kaše (Račuk, Chlouba), 54. Chlouba (D. Kaše)

HC Dukla Jihlava: Honzík (Škarek) – Šafář, Štebih, Šimek, Kaláb, Zadražil, Grebenyuk, Dobrovolný – Diviš, Seman, Tomeček – Anděl, Flek, Důras – Jícha, Melenovský, Prokš – Malec, Gríger, Březina. Trenér: Petr Vlk
    SK Trhači Kadaň: Dvořák (9. Dlouhý) – Drobný, Drtina, Trefný, Szathmáry, Blaha, Rohan, Černý – Račuk, D. Kaše, Chlouba – Zadražil, Kverka, Vrána – Hlava, Hejcman, Chrpa – Vaněk, Štovíček, Sloboda. Trenér: Jaroslav Beck

Rozhodčí: Pražák – Kreuzer, Křivohlavý