Mountfield HK – K. Vary 2:3 (kon.) | Mladá Boleslav – Jihlava 2:3 (0:1 po s.n.) | Chomutov – HC Litvínov 9:6 (kon.)
Třinec – Olomouc 8:2 (kon.) | Sparta – Slavia 2:1 (kon.) | Pardubice – HC Plzeň 1:6 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 1:10 (kon.) | Č. Budějovice – Kladno 5:4 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:3 (kon.)
po s.n. (0:1)
BK Mladá Boleslav
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)
HC Dukla Jihlava
Sobota 14.11.2015, 12:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů • 20. kolo

Z mé strany je to pro tuto chvíli vše, já děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dne. (14:51:47)

Je tu konec tohoto zápasu! Jediným úspěšným střelcem byl v samostatných nájezdech hostující Jiří Bambula, který tak vystřelil svého celku vítězství. Celkově jsme však neviděli příliš pohledné utkání, až v závěru třetí třetiny se hra hlavně díky aktivitě domácích Bruslařů zvedla, ale na vítězství to nestačilo.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení také o osudu tohoto zápasu nerozhodlo, a tak diváci v mladoboleslavské ŠKOENERGO Aréně uvidí samostatné nájezdy, které určí vítěze. Mezitím ještě proběhne krátká úprava ledové plochy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:32
    Ďurač střílel z levého kruhu mimo tři tyče.

64:14
    Bruslaři se ještě usilovně snaží rozhodnout.

64:03
    Oddechový čas pro domácí.

64:03
    Ještě jsme svědky jednoho vyloučení na hostující straně. Za podražení dostal dvě minuty David Váňa (JIH).

62:34
    Dominik Tůma přihrál Ivanu Ďuračovi, ten ale neměl dostatek prostoru k efektivnímu zakončení.

62:09
    Ladislav Pospíchal chtěl zakončit ke vzdálenější tyči, ale nemířil přesně.

61:46
    Váňa střílel z velkého úhlu, puk se tedy ke Grohovi ani nedostal.

Vojtěch Drbohlav

Branky a nahrávky: 48. Ďurač (Pätoprstý, Žalud), 58. Pätoprstý (Hes) – 5. Kousal (Najman, Půža), 43. Bambula (Dvořák)