Hurikán Bratislava – Florko Košice 4:5 (kon.) | Sabinov – Záhorská Bystrica 6:5 (po pr.) | ŠK 1. FBC Trenčín – Nižná 12:6 (kon.)
Prešov – Skalica 11:9 (kon.) | M-Šport Trenčín – Žilina 6:2 (kon.)
FBC Predátor Sabinov
6:5 (0:3, 4:2, 1:0 - 1:0)
Tsunami Záhorská Bystrica
sk Neděle 15.11.2015, 14:00Slovenská Salming extraliga mužů

S konštatovaním, že Predátor Sabinov tesne zvíťazil nad Záhorskou Bystricou 6:5 po predĺžení, sa s vami lúčim a prajem príjemný zvyšok dňa! Na www.onlajny.eu vám prinesieme v priamych prenosoch aj ďalšie florbalové stretnutia. (16:15:40)

Stretnutie končí víťazstvom Sabinova, ktorý viackrát stiahol náskok súpera a napokon vybojoval víťazstvo v predĺžení. Záhorská Bystrica odchádza z východu aspoň so ziskom jedného bodu, vzhľadom na priebeh však budú hostia zrejme sklamaní.

61:15
    Sabinov dal gól!
    Východniari rozhodujú stretnutie vo svoj prospech a získavajú do tabuľky extra bod! Zápas ukončil presným zásahom MAREK KRIVDA!
    Asistencia: Miroslav Žihala

60:01
    Začalo sa predĺženie.

Stretnutie nám v riadnej hracej dobe končí nerozhodne, oba tímy si tak do tabuľky pripíšu bod. O zisku extra bodu sa rozhodne v predĺžení, prípadne v samostatných nájazdoch.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

56:46
    Záhorská Bystrica si to nepríjemne komplikuje, brankár Patrik Piterka inkasuje menší trest za zlé striedanie.

54:15
    Marcel Magura si teda ešte odsedí menší trest, Záhorská Bystrica môže udrieť v presilovke.

54:15
    Michal Steihhubel trestné strieľanie nepremenil, naďalej tak zostáva v platnosti remízový stav!

54:15
    Marcel Magura hral s loptičkou v malom bránkovisku, čo teda samozrejme znamená trestné strieľanie pre Záhorskú Bystricu!

43:45
    LIBOR ZAGRAPAN završuje svoj hetrik! Je vyrovnané a v tretej tretine začíname odznova.
    Bez asistencie.

43:13
    Sabinov si zahrá presilovku, Michal Steinhubel inkasuje menší trest za sekanie.

40:01
    Jakub Petrula je prakticky hneď po začiatku tretej časti vylúčený za hru rukou. Nasleduje presilovka Sabinova.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej časti domáci tromi gólmi vyrovnali, hostia sa však vďaka Belzárovi znovu dostali do vedenia, s ktorým vstúpia aj do tretej tretiny.

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

33:33
    Po inkasovanom góle skončil menší trest Mareka Krivdu, ten však odchádza opäť na trestnú lavicu za nešportové správanie.