Bonusia Ostrava – Židenice 4:5 (po pr.) | Ne – Liberec 10:0 (kon.) | Olomouc – Vítkovice 4:5 (kon.)
Královské Vinohrady – Tatran 2:3 (kon.)
FBC ČPP Bonusia Ostrava
4:5 (4:1, 0:2, 0:1 - 0:1)
K1 Florbal Židenice
Neděle 15.11.2015, 15:00 • ČPP Aréna Ostrava • ČEZ Extraliga žen • 9. kolo

Končí dramatický zápas o důležité body v boji o play off, z vítězství 5:4 v prodloužení se radují hostující Židenice.

První dějství vyšlo o poznání lépe Ostravě, která si vypracovala vedení 4:1. Židenice však náskok soupeře do konce základní hrací doby smazali a v prodloužení rozhodla o jejich výhře Martina Babáčková.

To je ode mě pro dnešek vše, u dalších přenosů z florbalu se s Vámi těším napočtenou! (17:05:05)

60:59
    Židenice právě vstřelily branku!
    Bonusový bod si z Ostravy odvezou hosté! Vystřelila jim ho MARTINA BABÁČKOVÁ.
    Asistence: Andrea Dernerová.

60:18
    Prodloužení začalo několika nepřesnostmi na obou stranách.

60:01

Po 60 minutách je skóre nerozhodné 4:4, následovat bude 5 minut nastavení.

60:00

58:10
    Dundelová byla ubráněna.

57:48
    Oddechový čas pro hosty.

57:09
    Míček si vzala Kajfoszová, její výlet na soupeřovu polovinu ale neskončil střelou.

56:11
    Oddechový čas pro domácí.

56:11
    Je vyrovnáno! Židenice dostali výhodu trestného střílení, míčku se ujala zkušená ANDREA DERNEROVÁ a byla úspěšná!
    Bez asistence.

55:14
    Střelecké pokusy Židenic končí na jisté gólmance Holubové.

53:15
    Střela Babáčkové nestála za moc.

51:34
    Spolupráce Viciánové a Pištěkové nepřinesla nic extra zajímavého.

49:24
    Židenice mají míček více na svých hokejkách, vyrovnání ale stále nepřichází.

48:39
    Po skončení oslabení se opět rozběhla k bráně hostů Káčová, Příleská ale chytá.

47:26
    Brněnská přesilovka ani napotřetí není kdovíjak nebezpečná.

46:34
    Další početní výhoda pro Židenice, Markéta Režnarová je vyloučena za hru bez hokejky.

Dominik Hrubý

Hledáme zpravodaje pro tým K1 Florbal Židenice. Více informací zde.

Branky a nahrávky: 7. I. Paloncyová, 11. Voláková, 15. Káčová, 19. Kahánková (Káčová) – 13. Valehrachová (Zlámalová), 26. Zajacová (Pravcová), 37. Dernerová (Příleská), 57. Dernerová (TS), 61. Babáčková (Dernerová)

FBC ČPP Bonusia Ostrava: Holubová (Košťálová) – Kahánková, Pištěková, Wolfová, Podroužková, Šuranyiová, Šablaturová, Voláková, Viciánová, Nikol Škopková, Lichnová, I. Paloncyová, Káčová, Režnarová, Kajfoszová, Rakowská.
    K1 Florbal Židenice: Příleská (Ondrejková) – L. Svobodová, Halasová, Babáčková, Veletová, Dundelová, Zajacová, Pravcová, Indrová, Drápalová, Zlámalová, Valehrachová, Pospíšilová, Dernerová, Obrovská, Neméthová.

Rozhodčí: Vladimír Hála a Petr Szilvási