Most – Motor ČB 4:2 (kon.) | Třebíč – Jihlava 2:3 (kon.) | Benátky n/J – Šumperk 3:0 (kon.)
Kadaň – Havířov 2:5 (kon.) | Slavia – Litoměřice 6:2 (kon.) | Prostějov – Ústí n/L 3:4 (1:2 po s.n.)
Kladno – Přerov 5:3 (kon.)
Sportovní klub Kadaň
2:5 (1:2, 1:1, 0:2)
AZ Havířov
Pondělí 16.11.2015, 18:00 • Zimní stadion Kadaň • Chance liga • 23. kolo

44:01
    Menší trest za podražení dostává Václav Meidl.

34:47
    Za vlastní brankou trefil vysokou holí soupeře David Bahounek, jenž dostává menší trest.

32:09
    Dvě minuty za vražení na hrazení dostává domácí Marek Račuk.

30:50
    Za podražení dostává dvě minuty Karol Korím, jenž nabízí soupeři další šanci na vyrovnaní.

24:43
    Havířov bude hrát pětačtyřicet vteřin ve třech! Za podražení dostává menší trest Jiří Krisl.

23:27
    Za hákování dostává dvě minuty hostující Jan Hudeček. Je tu první přesilová hra večera a zahraje si ji Kadaň.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 20. Račuk (Kaše), 39. Hejcman (Drtina, Vaněk) – 18. Kanko (Meidl, Okál), 20. Sztefek (Štumpf, Pechanec), 32. Kanko (Štumpf), 51. Štumpf, 60. Štumpf

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Dlouhý) – Drobný, Drtina, Trefný (C), Szathmáry, Blaha, Rohan, Černý, Tejnor – Račuk (A), D. Kaše, Kadlec – Hlava, Hejcman, Chrpa – Zadražil, Kverka, Vrána – Vaněk, Šťovíček, Sloboda.
    AZ Havířov: Matoušek (Laco) – Krisl (C), Bahounek, Mazane, Lenďák, Korím, Graca, Peslar – Sztefek (A), Pechanec, Štumpf – Okál, Meidl, Kanko – Tomi, Maliník, Kalus – Gřeš, Hudeček, Matějek.

Rozhodčí: Petružálek – Svoboda, Malý