Třinec – Litvínov 4:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Vítkovice 4:2 (kon.) | Zlín – K. Vary 3:5 (kon.)
Plzeň – Mountfield HK 3:4 (0:1 po s.n.) | Chomutov – Liberec 3:2 (po pr.) | Pardubice – Olomouc 4:3 (2:0 po s.n.)
Berani Zlín
3:5 (0:0, 1:5, 2:0)
HC Energie Karlovy Vary
Pátek 20.11.2015, 17:30 • Zimní stadion Luďka Čajky • Tipsport extraliga • 21. kolo

56:34
    Dnešní utkání sleduje 4 207 diváků.

55:31
    Michal Gulaši (KVA) 2 minuty za nedovolené bránění.

54:59
    Přesilovka pro Energii. Vyloučen je Jiří Ondráček (ZLN) na dvě minuty za hákování.

49:12
    Hostující střídačka si vyžádala oddechový čas.
    49:12 Jan MARUNA - 3:5

49:12
    Zlín právě vstřelil branku!
    Zlínští hokejisté se pomalinku zvedají a jejich ztráta na soupeře jsou pouhé dva góly! Žižkovu střílenou přihrávku úspěšně tečoval za Závorku dobře postavený JAN MARUNA. Asistence: Tomáš Žižka, Martin Matějíček.

47:41
    Vladimr Sičák (KVA) 2 minuty za nedovolené bránění.
    43:15 Tomáš ČACHOTSKÝ - 2:5

43:15
    Nenápadná akce Zlína končí druhým gólem. Petr Holík posunul kotouč na TOMÁŠE ČACHOTSKÉHO, který lehčí střelou zápěstím překonává Závorku. Asistence: Petr Holík, Martin Matějíček.
    39:21 Bryan RODNEY - 1:5

39:21
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Pouhé tři vteřiny před návratem Cibáka do hry se hosté opět střelecky prosazují. Jaroslav Kůs našel na opačném křídle BRYANA RODNEYHO, který byl připraven na střelu a překonal brankáře Štůralu. Asistence: Jaroslav Kůs, Petr Koblasa.
    38:12 Tomáš ŽIŽKA - 1:4

38:12
    Domácí celek se prosazuje ve vlastním oslabení a snižuje stav zápasu na rozdíl tří branek. Ondráček posunul puk za sebe do jízdy na TOMÁŠE ŽIŽKU, který střelou zápěstím propálil brankář Závorku. Asistence: Jiří Ondráček.

37:24
    Výhoda přesilové hry pro Karlovy Vary. Martin Cibák (ZLN) 2 minuty hákování.

34:30
    Vachovec ztratil hokejku a domácí se dostali do tlaku. Říčka ale místo přihrávky na volného Holíka raději vystřelil a akce tím skončila.
    33:43 Rudolf HUNA - 0:4

33:43
    Energie se prosazuje již počtvrté! Bičánkovu střelu vyrazil Štůrala pouze před sebe, kde kotouč dorazil do sítě RUDOLF HUNA. Asistence: Radim Bičánek, Rostislav Marosz.

32:41
    Počet hráčů na ledě se vyrovná. Pavel Kubiš (ZLN) 2 minuty za držení hole.

30:52
    Martin Osmík (KVA) 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě. Dnes hráli hosté již podruhé v šesti.

29:02
    V brance domácích dochází ke změně. Na střídačku odjíždí Libor Kašík a místo mezi tyčemi zaujal Tomáš Štůrala.
    29:02 Sebastian GORČÍK - 0:3

29:02
    Zlínská defenzíva se sesypala jako domeček z karet a inkasuje třetí úder. Autorem třtí trefy hostí je SEBASTIAN GORČÍK. Asistence: Tomáš Rohan, Martin Osmík.
    28:28 Tomáš HARKABUS - 0:2

28:28
    Hrubka v obraně Zlína opět rychle potrestána. Kůs předložil puk TOMÁŠI HARKABUSOVI, který z první poslal kotouč k levé tyči Kašíkovy branky. Asistence: Jaroslav Kůs, Petr Koblasa.
    24:52 Radim BIČÁNEK - 0:1

24:52
    Hosté názorně ukazují domácím, jak se využívají přesilovky. Jednoduše, rychle a přesně. Kotouč se dostal na modrou k RADIMU BIČÁNKOVI, který střelou z první vymetl horní růžek zlínské branky. Asistence: Rostislav Marosz, Tomáš Rachůnek.

23:58
    Martin Matějíček (ZLN) 2 minuty za podražení.

22:16
    Výhoda přesilovky pro Zlín. Martin Bartek (KVA) 2 minuty za sekání.

19:49
    Zlín mohl jít do vedení, ale šanci Adama Havlíka na poslední chvíli parádním zákrokem zneškodnil Tomáš Závorka.

19:22
    Cibák geniální přihrávkou vyšperkoval akci, když našel ve střelecké pozici Kubiše, jehož pokus brankář Závorka zneškodnil.

16:57
    Bryan Rodney (KVA) 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

15:40
    Rachůnek našel na modré neobsazeného Hunu, který vyslal z první hodně slušnou střelu, kterou Kašík na poslední chvíli vyrazil.

13:44
    První přesilovka pro Karlovy Vary. Ondřej Veselý (ZLN) vyfasoval dvě minuty za držení protihráče.

4:05
    Zcela zbytečné vyloučení na straně hostí. Za podražení si odsedí dvě minuty Sebastian Gorčík (KVA)

Ivo Raiskub

Branky a nahrávky: 39. Žižka (Ondráček), 44. Čachotský (Holík, Matějíček), 50. Maruna (Žižka, Matějíček) – 25. Bičánek (Marosz, Rachůnek), 29. Harkabus (Kůs, Koblasa), 30. Gorčík (Rohan, Osmík), 34. Huna (Bičánek, Marosz), 40. Rodney (Kůs, Koblasa)

Berani Zlín: Kašík (29. Štůrala) – Urbanec, Marušák, Žižka, Matějíček, Horák, Kotvan – Říčka, Holík, Čachotský – Veselý, Vlach, Bukarts – Kubiš, Maruna, Ondráček – Čech, Cibák, Havlík.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (Habal) – Bičánek, Tomeček, Sičák, Benák, Gulaši, Dvořák, Rodney – Rachůnek, Marosz, Huna – Vachovec, Bulík, Bartek – Koblasa, Kůs, Harkabus – Rohan, Osmík, Gorčík.

Rozhodčí: Hodek, Mrkva – Flegl, Polonyi