Třinec – Litvínov | 4:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Vítkovice | 4:2 (kon.) | | | Zlín – K. Vary | 3:5 (kon.) |
Plzeň – Mountfield HK | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | Chomutov – Liberec | 3:2 (po pr.) | | | Pardubice – Olomouc | 4:3 (2:0 po s.n.) |
Boston – Minnesota | 4:2 (kon.) | | | Philadelphia – San Jose | 0:1 (po pr.) | | | Pittsburgh – Colorado | 4:3 (kon.) |
Washington – Dallas | 2:3 (kon.) | | | Montreal – Arizona | 2:3 (kon.) | | | Ottawa – Columbus | 3:0 (kon.) |
Tampa – NY Rangers | 2:1 (kon.) | | | Florida – Anaheim | 1:3 (kon.) | | | St. Louis – Buffalo | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Chabarovsk – Novosibirsk | 1:2 (1:2 po s.n.) | | | Vladivostok – Novokuzněck | 2:0 (kon.) | | | Čeljabinsk – Nižněkamsk | 2:1 (1:0 po s.n.) |
Dynamo Moskva – Minsk | 4:0 (kon.) | | | Viťaz – N.Novgorod | 3:4 (3:4 po s.n.) |
Znojmo – Innsbruck | 5:2 (kon.) |
HC Plzeň – Č. Budějovice | 4:2 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 3:1 (kon.) | | | Jihlava – Kometa Brno | 3:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Liberec | 2:4 (kon.) | | | Olomouc – Opava | 9:2 (kon.) | | | Vsetín – Třinec | 0:4 (kon.) |
Kladno – Slavia | 0:4 (kon.) | | | Poruba – Zlín | 2:5 (kon.) | | | Pardubice – Havlíčkův Brod | 1:4 (kon.) |
Sparta – HC Litvínov | 3:2 (kon.) | | | Havířov – Vítkovice | 5:3 (kon.) |
Kladno – Mountfield HK | 5:2 (kon.) | | | Kometa Brno – Třinec | 2:3 (kon.) | | | K. Vary – Mladá Boleslav | 4:3 (po pr.) |
Slavia – Pardubice | 1:2 (0:1 po s.n.) | | | Jihlava – Vítkovice | 3:4 (po pr.) |
Žilina – Trenčín | 3:1 (kon.) | | | Poprad – Banská Bystrica | 2:1 (2:1 po s.n.) | | | Košice – Piešťany | 5:1 (kon.) |
Skalica – Zvolen | 1:3 (kon.) | | | Nitra – Martin | 3:1 (kon.) |
Trnava – Humenné | 8:6 (kon.) | | | Lipt. Mikuláš – Nové Zámky | 6:3 (kon.) | | | Michalovce – Topoľčany | 3:1 (kon.) |
Bardejov – Prešov | 3:4 (1:2 po s.n.) | | | Senica – Spišská N. Ves | 4:1 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Detva | 5:4 (1:0 po s.n.) |
Hvězda Praha – Tachov | 2:0 (kon.) | | | Jablonec n/N – Kolín | 1:4 (kon.) | | | Jindř. Hradec – Příbram | 6:5 (po s.n.) |
Třebíč – Warriors Brno | 3:4 (kon.) | | | Přerov – HC Šumperk | 6:0 (kon.) | | | Kobra – PZ Kladno | 5:4 (kon.) |
Technika Brno – SHK Hodonín | 6:4 (kon.) | | | Karlovy Vary B – Kadaň | 3:0 (kon.) | | | Most – Ústí n/L | 1:2 (kon.) |
Žďár n/S – Poděbrady | 2:4 (kon.) | | | SK Karviná – Prostějov | 1:3 (kon.) | | | Krkonoše – Písek | 0:7 (kon.) |
Val. Meziříčí – Frýdek-M. | 5:3 (kon.) |
Šternberk – Uničov | 3:4 (0:1 po s.n.) |
Letňany – Kobra | 6:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Třebíč | 1:6 (kon.) | | | Litoměřice – Ústí n/L | 5:4 (3:2 po s.n.) |
Hvězda Praha – Klatovy | 9:2 (kon.) | | | PZ Kladno – Karlovy Vary B | 7:1 (kon.) | | | Klášterec nO – Most | 4:2 (kon.) |
konec
Piráti Chomutov
3:1
(1:0, 1:0, 1:1)
HC Energie Karlovy Vary
45:37
|
Hosté si chvíli zahrají hru 5 na 3. Za krosček vyloučen Bukač (CHM).
|
|
43:47
|
Potrestána hráčská lavice domácích za příliš mnoho hráčů na ledě. Trest odpyká Jaroslav Kulich (CHM).
|
|
35:31
|
Za faul brankáře si jede odpykat trest Jakub Lauko (CHM).
|
|
30:10
|
Za držení protihráče na trestnou odjíždí Filip Bernáth (KVA).
|
Branky a nahrávky:
9. Kulich (Köver), 32. Polák (Buchtela, Hajič), 42. M.Svoboda (Hajič) – 55. Prošek (Slabý, Bečka)
Rozhodčí: Tomáš Turčan – Radek Šulo, Tomáš Mareš
Diváci:
Neproměněná penalta:
Piráti Chomutov:
Pavlát (Běhula)- Buchtela, Procházka, Bukač, Novák D., Novák A., Smutný, Hajič – Köver, Polák, Kulich, Lauko, Chlán, Palička, Svoboda M., Stínil, Hřebíček, Dejmek, Svoboda J., Krivošík
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (42.Kašpar) – Bernáth, Klejna, Vápeník, Hrůša, Pátek, Štaif – Bečka, Tlačil, Slabý, Pastyřík, Prošek, Horký, Chodounský, Hotěk, Kurfürst, Halberštát
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Energie Karlovy Vary: Grančarov (42.Kašpar) – Bernáth, Klejna, Vápeník, Hrůša, Pátek, Štaif – Bečka, Tlačil, Slabý, Pastyřík, Prošek, Horký, Chodounský, Hotěk, Kurfürst, Halberštát
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Tomáš Turčan – Radek Šulo, Tomáš Mareš
Diváci:
Naďa Krásná
@NadiaKrasna