Vsetín – SHK Hodonín 3:5 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 7:2 (kon.)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | SK Karviná – Mor. Budějovice 6:2 (kon.) | Technika Brno – Opava 4:3 (po pr.)
HC Technika Brno
4:3 (2:1, 1:2, 0:0 - 1:0)
HK Opava
Středa 25.11.2015, 18:00 • Hokejové haly dětí a mládeže • 2. liga skupina Východ • 22. kolo

64:34
    Technika právě vstřelila branku!
    Nádherná akce PETRA JURČI, který si vzal kotouč ve středu útočného pásma, obhodil obránce, položil si brankáře Šafránka a po objetí brány v klidu poslal puk za záda hostujícího brankáře. Bez asistence.

59:36
    Dvě minuty za sekání obdržel Josef Tichý, následně za protesty i desetiminutový osobní trest. Menší trest odpyká Lukáš Černý.

59:36
    Hosté jdou do čtyř!

55:46
    Mikuláš Zbořil nastřelil tyč hostující branky! Velká škoda pro Techniku.

55:20
    Dvě minuty za nedovolené bránění odpyká Tomáš Polok.

55:17
    Velká šance pro Techniku, hosté půjdou do tří!

53:59
    Další šance pro Techniku, Pavel Selingr vyhodil puk z obranného pásma přímo mimo hrací plochu a jde si odpykat dvě minuty.

50:33
    Dvě minuty za držení hole si odsedí hostující Pavel Baďura.

44:49
    Brankář domácích teď výborně zakročil proti Pavlu Selingrovi, který se zjevil zcela sám před brankářem Sov!

43:05
    Pik se po střele Tichého odrážel v brankovišti Techniky, ale domácí beci dokázali Jekelovi pomoct a puk vyvést.

38:25
    Technika mohla jít znovu do vedení, ale Patrik Brzobohatý pouze vyprášil betony Šafránka!

37:14
    Opava právě vstřelila branku!
    Hosté využívají přesilovku! Po přistrčení od Jakuba Vítka se sám před Jekelem objevil PAVEL SELINGR a domácího gólmana překonává kličkou do bekhendu. Asistence: Jakub Vítek, Tomáš Polok.

35:37
    Dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště dostává domácí Mikuláš Zbořil.

33:35
    Habrovcova střele po vhazování jen těsně minula branku Slezanu!

31:14
    Čtvrtníček se hnal společně s Látalem na Šafránka, ale střela prvně jmenovaného jen těsně minula horní tyč branky Slezanu.

27:35
    Po Kubešově střele se za Šafránekm rozezvučelo břevno!

27:10
    Po souboji s Kubešem u mantinelu vyhazuje Per Wolf rukou kotouč mimo hřiště, za což je vyloučen na dvě minuty.

23:10
    Po chybě v obranném pásmu se puk dostal k , který vystřelil na Jekelovu branku, puk se však zastavil o JAKUBA VÍTKA, který bekhendem přehodil Jekela a snižuje tak na 2:3 z pohledu Opavanů. Asistence: Tomáš Polok.

21:51
    Technika se dostala do útočného pásmu, kotouč se po několika odrazech dostal před branku k MICHALU BRZOBOHATÉMU a ten prostřelil Šafránka v brance Slezanu. Bez asistence.

18:39
    Střela jednoho z domácích překvapila Šafránka, kterému puk přelétl lapačku a až o helmu se dostal mimo tři tyče!

15:10
    Hostující hráčská lavice potrestána menším trestem za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká Bohumil Herman.

13:58
    Šestnáct vteřin před návratem vyloučeného Koukala se prosazuje LUKÁŠ SVOBODA, který dostal velké množství prostoru, dokázal vybruslit od mantinelu a střelou ke vzdálenější tyčce překonává Jekela. Asistence: Petr Wolf, Josef Tichý.

13:29
    Jekel vyrazil střelu od modré čáry a jen díky pohotovému zákroku obránců se Chalupa nedostal k dorážce!

12:14
    Štěpán Koukal vyloučen na dvě minuty za nebezpečnou hru vysokou holí, přesilovka pro Slezan.

10:21
    Chalupa minul z mezikruží branku Jekela!

08:43
    Strýček si vyměnil puk s Bustinem a jen těsně minul klec Slezanu, po odrazu od zadního mantinelu se puk dostal k Bustinovu a Šafránek výborným zákrokem zastavil puk v cestě do brány!

06:45
    Dvě minuta za krosček dostává Petr Jurča.

05:14
    Látal dostal kotouč do jízdy ve středním pásmu, přejel modrou čáru, poslal kotouč JAKUBU KADLECOVI a ten přesnou střelou zakončil svůj nájezd do horního rohu hostující branky. Asistence: Ondřej Látal, Jan Habrovec.

02:18
    Dvě minuty za napadení odsedí Petr Wolf.

02:07
    PETR JURČA nejprve nahrával Bustinovi před branku, ten však branku minul a puk se dostal na hokejku Pavla Strýčka, který našel Jurču a ten neměl problém s překonáním Šafránka. Asistence: Pavel Strýček, Peter Bustin.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 3. Jurča (Strýček, Bustin), 6. Kadlec (Látal, Habrovec), 22. M. Brzobohatý, 65. Jurča – 14. Svoboda (Wolf, Tichý), 24. Vítek (Polok), 38. Selingr (Vítek, Polok)

HC Technika Brno: Jekel (Šalena) – Habrovec "C", Strýček, Navrátil, Koukal, Šidák, Zbořil, Kubeš – Látal, Kadlec, Jurča – Brzobohatý P., Čtvrtníček, Brzobohatý M. – Boček, Biolek, Bustin

Trenér: Roman Kaňkovský

HK Opava: Šafránek (Mocher) – Kysela, Vrabel, Černý, Galvas "A", Tuma, Tichý, Mosler – Herman, Vítek, Polok – Hlista, Wolf, Selingr "C" – Černý, Baďura, Svoboda – Chalupa "A"

Trenér: Karel Suchánek

Rozhodčí: Held – Musil, Lainka