Vsetín – SHK Hodonín 3:5 (kon.) | Nový Jičín – Kopřivnice 2:4 (kon.) | Frýdek-M. – Břeclav 7:2 (kon.)
Poruba 2011 – Val. Meziříčí 6:2 (kon.) | SK Karviná – Mor. Budějovice 6:2 (kon.) | Technika Brno – Opava 4:3 (po pr.)
VHK ROBE Vsetín
3:5 (1:3, 1:1, 1:1)
SHK Drtiči Hodonín
Středa 25.11.2015, 17:30 • Zimní stadion Na Lapači • 2. liga skupina Východ • 22. kolo

54:47
    Evidentní faul na Kolaříka, Pokorný je vyloučen za sekání. Vsetín hraje sedm sekund pět na tři.

52:54
    Šance pro Vsetín, za katr totiž míří hostující Jedlička – dvě minuty, držení hole.

45:44
    Faul vysokou holí v podání Jindřicha Abdula. Hodonín čeká dvouminutová početní výhoda.

39:38
    Domácí hráli v šesti, ledva skončila přesilovka VHK, začne ta Hodonínská – dvě minuty, příliš mnoho hráčů na ledě.

37:33
    Velká šance pro Vsetín. Škápikovi nevyšlo vyhození, poslal puk na tribunu a daruje tím Vsetínu 1:14 dlouho přesilovku pět na tři.

36:47
    Přesilovka pro Vsetín. Dvě minuty za nedovolené bránění si odsedí Charvát.

24:12
    Diváci a hráči VHK se hodně rozčilují, Petr Hruška totiž dostal trest na 5 minut + do konce utkání za faul loktem. Hodonín má před sebou ideální šanci zvýšit svůj náskok.

00:14
    A z úvodního tlaku plyne hned prví vyloučení, za podražení jde na trestnou lavici hostující Sajdl.

Radek Bařina

Branky a nahrávky: 7. Vávra (Finsterle, Abdul), 39. Vaněk (Tesařík, Dvořák), 49. Vávry (Hryciow) – 4. Peš (Jurásek, Matula), 9. Piskoř (Mikéska), 18. Peš (Matula), 37. Matula, 44. Peš (Matula, Jurásek)

VHK ROBE Vsetín: Hromada (Plšek) – Nedbálek, Hryciow, Tesařík, Řezáč, Žák, Vrba, Štědrý – Zúbek, Vaněk, Hrazdira – Slováček, Dvořák, Kolařík – Abdul, Vávra, Finsterle – Vítek, Ondráček, Hruška – Daněk
    SHK Drtiči Hodonín: Zavadil (Kotvan) – Kolář, Pokorný, Škápik, Nedvěd, Polesný, Jedlička, Janota, Mikéska – Charvát, Hložánek, Kučera, Tomi, Peš, Kuba, Sajdl, Piskoř, Jurásek, Vrba, Matula, Garanin