Kärpät – Blues 5:1 (kon.) | Rauma – TPS 2:1 (1:0 po s.n.) | Skellefteå – Davos 1:4 (kon.)
Frölunda – Luleå 6:4 (3:1 po s.n.)
Skellefteå AIK
1:4 (0:2, 1:0, 0:2)
HC Davos
Úterý 08.12.2015, 19:00Hokejová Liga mistrů

59:16
    Marcus Pettersson ještě dostává dvě minuty za držení a přesilovku si zahrají hosté.

49:23
    Sciaroni inkasuje dvě minuty za sekání a nabízí domácím další přesilovou hru.

42:06
    Davos nabízí domácím přesilovku a šanci na srovnání nepříznivého stavu. Guerra dostává dvě minuty za zdržování hry a je tu přesilovka pro Skelefteu.

31:10
    Síly na ledě se ale srovnají. Dvě minuty za držení dostává domácí Sebastian Aho. Uvidíme tedy hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

30:32
    Lung držel svého soupeře a dostává za to dvě minuty. Navíc ještě inkasoval další dvě minuty za nesportovní chování a trest do konce zápasu. Je tu dlouhá početní výhoda pro Skelefteu v délce čtyř minut.

27:56
    První přesilovku si v dnešním utkání zahraje také Davos. Urbom usedá na trestnou lavici za hrubost.

23:57
    Za sekání na trestnou lavici usedá Ján Brejčák a pro domácí je tu další přesilová hra.

15:37
    Za držení odchází Paschoud a je tu další přesilovka pro domácí Skelefteu. Podaří se domácím snížit na rozdíl jediné branky?

06:13
    Domácí budou mít výhodu přesilové hry. Za sekání putuje na trestnou lavici hostující Schneeberger.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 21. Forssell (Ericsson, Burström) – 5. Axelsson (Marc Wieser), 10. Corvi (Dino Wieser), 51. Ambühl, 60. Lindgren

Skellefteå AIK: Svensson (Hanses) – Burström, Urbom, Pettersson M., Lundberg A., Lindholm A., Aho, Öhman – Forssell, Ericsson, Norman – Zackrisson, Pettersson A., Calof – Lindholm P., Petterström, Broadhurst – Wingerli, Holmström, Ohlsson
    HC Davos: Genoni (Senn) – Guerra, Du Bois, Schneeberger, Paschoud, Brejčák, Jung, Heldner – Ambühl, Sciaroni, Paulsson – Lindgren, Axelsson, Wieser M. – Setoguchi, Wieser D., Corvi – Jörg, Walser, Simion – Aeschlimann

Rozhodčí: Anisimov (RUS), Salonen (FIN) – Käck, Yletyienen (oba SWE)
    01.12.2015
    Davos - Skellefteå 1:1

Branky a nahrávky: 17. Aeschlimann (Wieser D., Setoguchi) – 24. Calof (Broadhurst, Forssell)