Bordeaux – Monaco 3:0 (kon.) | FBBP 01 – Marseille 2:3 (kon.) | Lyon – Tours FC 2:1 (kon.)
PSG – Saint-Étienne 1:0 (kon.)
FC Bourg-en-Bresse Péronnas 01
2:3 (1:1)
Olympique Marseille
Středa 16.12.2015, 18:45 • Stade Marcel-Verchère, Bourg-en-Bresse • Francouzský Ligový pohár • Osmifinále

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera. (20:35:24)

Je dobojováno. Olympique Marseille potvrdil roli favorita a celek FC Bourg-en-Bresse Péronnas 01 porazil 3:2. Ligový celek tedy postupuje do dalšího kola a nutno dodat, že zaslouženě. Domácí ale špatný výkon nepodali, ovšem kvalita byla na straně Marseille.

90+4

90+3
    FBBP 01 právě vstřelil branku!
    K míči se opět postavil LAKDAR BOUSSAHA, který ani tentokrát nezaváhal a snížil na 2:3!

90+3
    Tak pozor, protože možná ještě stane! Pokutový kop pro domácí.

90+3
    Ale hosté skvěle brání a nic se už nestane.

90+2
    Domácí se ještě tlačí dopředu...

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

87
    Domácí získali míč a vydali se dopředu. Po střele měl Pelé práci, ale poradil si a stav zápasu se nemění.

85
    Slavný Olympique drží míč a kombinuje, což se samozřejmě nelíbí domácím fanouškům.

83
    Hosté to už hrají zkušeně a domácí se k míči moc nedostávají.

81
    Je před námi posledních zhruba deset minutek, tak uvidíme, zda se dočkáme ještě nějaké branky.

79
    A ani tentokrát z toho nic nebylo. Míč mají v držení hosté, kteří si nahrávají na své polovině.

77
    Domácí ještě bojují a tlačí se dopředu, ale ve druhém poločase se jim příliš nedaří.
    75. CABELLA - 1:3

75
    Marseille právě vstřelilo branku!
    A je asi definitivně rozhodnuto, protože Olympique jde do vedení 3:1! Hosté získali míč, hned se vydali dopředu a po rychlé akci se prosadil RÉMY CABELLA.

74
    Držení míče: 45% – 55%.

73
    Žlutou kartu dostává Romao (Olympique Marseille).

Jakub Kopřiva

Branky: 27. Boussaha (pen.), 90+3. Boussaha (pen.) – 13. Sarr, 50. Ocampos, 75. Cabella

Karty:   17. Boussaha (FBB), 22. Perradin (FBB) – 19. Sparanga (OMA), 73. Romao (OMA)

FC Bourg-en-Bresse Péronnas 01: Callamand – Alphonse, Perradin (81. Ogier), N'Simba (61. Dimitriou), Traoré, Nirlo (C), Berthomier, Dembélé, Boussaha, Ba, Boujedra (81. Damour)
    Náhradníci: Goyon, Ogier, Moisy, Dimitriou, Faivre, Damour, Scannella

Olympique Marseille: Pelé – Rekik, Mendy, Javi Manquillo, Sparanga, Isla (46. Silva), Romao (C), Cabella (78. Zambo Anguissa), Sarr, Ocampos, Batshuayi (63. De Ceglie)
    Náhradníci: Zambo Anguissa, Dja Djédjé, Silva, Lopez, N'Koulou, De Ceglie, Mandanda

Rozhodčí: Jochem – Pacelli, Lamouche