Toronto – Los Angeles 5:0 (kon.) | New Jersey – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 1:2 (kon.)
Columbus – Philadelphia 3:2 (2:1 po s.n.) | Dallas – Montreal 6:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Arizona – NY Islanders 1:0 (kon.) | Colorado – Edmonton 5:1 (kon.) | Florida – Vancouver 5:4 (2:1 po s.n.)
Boston – New Jersey 2:1 (1:0 po s.n.) | Tampa – Ottawa 5:2 (kon.)

Československá stopa v utkání

Andrej Sekera (EDM) (1 + 0, 1 střela, čas na ledě 23:26)

Střely na branku v zápase

Colorado Avalanche: 29

Edmonton Oilers: 40

Máme za sebou střetnutí mezi Coloradem a Edmontonem, Avalanche si připisují na konto další vítězství, které jim zařizuje klid na hokejky a hlavně nové body do tabulky, kde se Laviny postupně stále zlepšují. Od začátku zápasu domácí pokládali domácí základy na dnešní úspěch, prosadili se v oslabení, přesilové hře, ale i při hře v pěti proti pěti. Edmonton se sice dostal do řady šancí, ale buď netrefoval branku, nebo ztroskotal na dnes výborně chytajícím Semjonu Varlamovovi. Ode mě je to pro dnešek vše, přeji hezkou neděli a hezké blížící se Vánoce.

59:23
    Avalanche ještě založili jednu akci, ale už tolik netlačili na pilu, utkání pravděpodobně skončí za aktuálního skóre.

59:06
    Začala poslední minuta třetí třetiny, dost pravděpodobně také celého zápasu.

58:18
    Nathan MacKinnon měl na levé straně volno, ale neukvapil se a ještě poslal puk zpátky na obránce. Nakonec Nilsson musel zasahovat.

57:53
    Paradoxně jsou to stále Oilers, kdo se drží v blízkosti branky soupeře. Ale hosté dnes dělají hodně individuálních chyb a Avalanche vytěžily dost branek z úniků.

57:18
    Draisaitlova střela z pravého kruhu se jen otřela o rameno Varlamova, ale žádné starosti domácím nenatropila.
    Jack SKILLE - 5:1

56:31
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Je pravděpodobně rozhodnuto o tom, kdo si dnes odnese body ze zápasu. Avalanche zvyšují už na rozdíl čtyř branek a posílají pátý zásah do sítě Edmontonu. Poměrně jednoduchá situace, kdy si hostující obránci nedali pozor a nechali za sebou volného jednoho z domácích hráčů. Šlo o muže jménem JACK SKILLE, jenž obdržel ukázkovou nahrávku, pak už mířil docela osamocen na Nilssona, kterého pohlednou střelou překonal. Teď už mohou hrát domácí barvy s klidem. Asistence: Cody McLeod, Tyson Barrie.

55:45
    Už delší dobo Edmonton v pásmu Avalanche, ale zatím beze střely.

55:03
    Edmonton se i nadále snaží hrát aktivně, ale má čím dál větší problém dostávat se přes modrou čáru, kterou si Avalanche velice dobře hlídají.

54:35
    Je tu ještě jedna komerční přestávka, pak už budeme pokračovat ve zbytku třetí třetiny.

53:30
    Když už se Oilers dostanou do pásma, Avalanche velice rychle napadají a snaží se dostat touš co nejdále od své vlastní klece. Domácí už hrají na jistotu.

52:50
    Dnes velice aktivní Ryan Nugent-Hopkins opět v akci, ale ani teď nevystřelil, pověsili se na něj hned dva bránící hráči soka.

52:06
    Gabriel Landeskog uháněl v útočném pásmu do samostatné akce, až na poslední chvíli byl připraven o kotouč. Přesto ho ztráta puku tolik mrzet nemusí.

51:39
    Jde vidět, že hráči Edmontonu ještě mají síly na pokusy o šance, ale Semjon Varlamov si dává pozor. Teď lapil pokus Schultze z pravého kruhu.

51:03
    Sotva se rozehrálo, už se Edmonton řítil do nové šance. Ale zakončení jednoho z útočníků nebylo vůbec přesné, puk letěl daleko od branky.

50:51
    Grigorenkova střela končí mimo hrací plochu, pokračujeme po krátké pauze.

50:17
    Grigorenko to zkusil z dálky, ale puk doletěl jen za branku. Pak už kotouč v klidu rozehrávají obránci v bílých dresech.

49:44
    A další zásah Semjona Varlamova betonem, Edmonton se v žádném případě nevzdává, ba naopak.

49:20
    Práci má ovšem na druhé straně i Varlamov, proti kterému se zakončením zápěstím zkusil vytasit obránce Nurse.

48:40
    John Mitchell zůstal volný na levém kruhu a málem toho využil, nakonec ovšem trefil jen beton soupeřova brankáře.

48:05
    Holde v klidu podrží puk za brankou a počká, až jeho spoluhráči dostřídají, teď Avalanche nemusejí spěchat.
    Jarome IGINLA - 4:1

47:05
    Není to tak dlouho, co se podařilo Olejářům snížit, ale Colorado má poměrně brzy své vedení o tři branky zpátky, tohle už by mohl být problém pro kanadský klub, pokud chtěl pomýšlet na body z tohoto utkání, domácí fanoušci jsou zase o něco více v klidu. Podobně jako v případě branky Nicka Holdena ve druhé třetině, také nyní se jednalo o velice dobře sehranou situaci po vhazování. Před klecí Nilssona se sám zjevil JAROME IGINLA, jenž následně zasunul puk po ledě za soupeřova brankáře. Asistence: Alex Tanguay.

46:35
    Už se sice znovu začalo hrát, ale je tu další přerušení, Semjon Varlamov drží kotouč ve své rukavici.

46:25
    Zatím proběhne komerční přestávka, za několik okamžiků pokračujeme.

46:25
    Hostující Davidson sražen u mantinelu a už jsou u něj kluboví lékaři. Zatím to nevypadá dobře, ale snad bude jeden ze členů Oilers v pořádku.

45:46
    John Mitchell vytušil, že jeho tým už potřebuje malý oddech, a tak nahodil touš alespoň do střední třetiny. Tam už připraveni beci Oilers.

45:10
    Jordan Eberle se propracoval sám až na levý kruh, odkud plánoval pálit. Ale nakonec ještě přihrával, což se mu v dané situaci moc nevyplatilo.

44:47
    Hosté střídají a rozehrávají zpoza vlastní branky, tam ale musí spěchat.

43:45
    Oilers znovu v pásmu a Varlamov má další zákrok, i když teď jen lehce tečoval puk betonem.
    Andrej SEKERA - 3:1

42:58
    Edmonton právě vstřelil branku!
    Ještě je tu šance pro Edmonton, jak něco s výsledkem udělat, hned na začátku třetí třetiny se dokázali hostující barvy prosadit a snižují na rozdíl dvou branek ve skóre. Poměrně nenápadná, ale na druhou stranu velice promyšlená, kterou svou brankou zakončuje slovenský obránce ANDREJ SEKERA. Ten nádherně potáhl kus černé gumy zápěstím a zavěsil jej pod horní tyčku. Pohledná akce, Olejáři jsou nyní zpátky v zápase a zkusí Avalanche potrápit. Asistence: Taylor Hall, Leon Draisaitl.

42:09
    Mitchel rozehrával přesně zpoza své klece.

41:20
    Nugent-Hopkins dnes poněkolikáté v dobré možnosti, ale znovu neměl nikoho, komu přihrát, takže celá akce pro Olilers brzy skončila.

40:40
    Söderberg měl prostor na pravém kruhu, avšak protihráč mu na poslední chvíli stačil zablokovat hokejku, takže ke střele nedošlo.

40:13
    Beauchemin hned rozehrává puk za domácí barvy kupředu, ale našel jen hokejku Hall, který vyslal touš na Semjona Varlamova.

40:01

Střely na branku po dvou třetinách:

Colorado Avalanche: 21

Edmonton Oilers: 27

Colorado Avalanche přidali ve druhé třetině ještě jednu branku navrch a aktuálně vedou o tři góly, což je před startem třetí periody slušný náskok. Na Edmontonu teď je, aby se snažil soka něčím zaskočit. Pokračujeme po přestávce mezi třetinami.

Který z týmů vstřelí první branku ve třetí třetině?

40:00

39:13
    Už běží poslední minuta druhé třetiny, Korpikoski zkusil nahodit alespoň z dálky, ale jeho pokus neměl moc šancí na úspěch.

38:40
    Olejáři docela dlouho čekali, než jim dostřídá celá lajna, až poté zkusili zaútočit. Ale Sekerova akce končí hned ve středním pásmu.

38:03
    Obránci Avalanche rozehrávají puk zpoza vlastní klece, tam mají dostatek času a klidu.

37:29
    Dobrá šance Pouliota, ale znovu soupeře vychytal výborně připravený Semjon Varlamov. Oilers si na něm dnes lámou zuby.

36:52
    Draisaitl zkusil jít sám proti dvěma hráčům soupeře, ale nestačil na ně, Colorado může v klidu dostřídat a rozehrávat z vlastní periody.

36:07
    Edmonton se snaží být aktivní, ale ve středním pásmu si nepočíná zrovna nejlépe a ztrácí kotouče.
    Nick HOLDEN - 3:0

34:26
    Tak se na to podívejme, jak málo stačí. Tohle bylo opravdu překvapení z čistého nebe pro celý Edmonton, protože branka padla ihned po vhazování, jež Colorado Avalanche zvládli velmi precizně. NICK HOLDEN vystřelil tak rychle, jak to jen šlo a zdá se, že to bylo v danou chvíli nejlepší možné řešení, protože brankář Nilsson na ránu Holdena nestačil vůbec reagovat. Tento muž je už druhým obráncem Lavin, který se v dnešním duelu proti Edmontonu prosazuje. A teď už mají domácí hokejisté velmi slibný náskok na konci druhé periody. Asistence: John Mitchell.

34:16
    Gabriel Landeskog dostal na hokejku na levou stranu nádhernou nahrávku, následně vypustil ještě lepší střelu příklepem. Ale zaskvěla se také lapačka gólmana Nilssona.

33:31
    Duchene nevěděl, jestli má nahrávat, tak raději vystřelil a po zákroku Nilssona získal útočné pásma pro svůj celek.

33:04
    Teddy Purcell ihned po buly zkusil překvapit gólmana, avšak nepovedlo se. Semjon Varlamov opět připraven zavčas vytasit svůj beton.

32:30
    Už se hraje docela dlouho bez přerušení, další šance pro Leona Draisaitla z pozice těsně před brankou.

32:02
    Další Varlamovova rozehrávka zpoza branky, kterou má očividně dobře nacvičenou. Přesto mělo Colorado trable s rozehrávkou z vlastního obranného pásma.

31:18
    Znovu to je ze strany Olejářů Nugent-Hopkins, kdo ohrožuje zařízení Semjona Varlamova. Ale hokejista Edmontonu neměl nikoho dalšího na výpomoc.

30:39
    Edmonton se dokázal osvobodit jen vyhozením přes všechny čáry. Puk ale ještě někdo tečoval, takže se nejednalo o zakázané uvolnění.

30:22
    Hra přerušena poté, co branka vypadla ze svého základního postavení. Pokračovat budeme hned po skončení komerční přestávky.

29:45
    Beauchemin měl starosti s pukem za brankou, když na něj zezadu tlačil sok. Ale obránce Lavin to zvládl s klidem, alespoň vyhozením do středního pásma.

29:08
    Matt Duchene už byl o něco přesnější, ale zejména důrazný na brankovišti. Málem se mu podařilo protlačit kotouč až za soupeřova gólmana.

28:48
    Jarome Iginla před Nilssonem zakličkoval a vystřelil zápěstím. Ale ani on netrefil branku, mířil až příliš vysoko.

28:08
    Oilers řeší většinu zakládání útoku pouze nahazováním do pásma soupeře. Občas to vyjde, ale zatím se nejedná o příliš účinnou taktiku.

27:36
    Ryan Nugent-Hopkins se dostal sám před branku, možná ani sám netušil, že je osamocen. Když k němu mířil kotouč, jen těsně jej minul.

26:47
    Následuje krátká komerční přestávka, za několik okamžiků pokračujeme.

26:40
    Nilsson hodně zariskoval a vyjel rozehrát z branky až na pravý kruh. Ale nakonec se mu riskování vyplatilo.

26:05
    MacKinnon měl na zádech pověšené dva soupeře, takže mu nezbývalo, než co nejdříve vypálit na branku. A to také udělal, vypálil jen těsně vedle tyčky.

25:40
    Také Nathan MacKinnon se na druhé straně natahoval po puku, ale příliš pozdě, odpískání postavení mimo hru.

25:18
    Korpikoski vzal zodpovědnost na sebe a zkusil získat pásmo pro svůj tým. To se mu sice povedlo, ale nic dalšího už vymyslet nestačil.

24:45
    Varlamov si dokonce zahrál s pukem, ale měl to složité, protože mu na záda dýchala hned dvojice hráčů v bílých trikotech.

24:07
    Zakázané uvolnění Colorada, vhazování se přesunuje před Semjona Varlamova.

23:39
    Hra se nyní hodně přelévá ze strany na stranu, Draisaitl dnes ukazuje aktivní hokej a znovu se pokusil vypálit. Jen těsně netrefil zařízení.

22:48
    Podobně si počínal také Tyson Barrie. Ten sice z pravého kruhu zakončil do betony Nilssona, ale ani teď se nedaří Avalanche vstřelit gól.

22:18
    Tanguay v pásmu Oilers, na nic nečekal a hned se snažil pálit z prostoru před brankou. Pálil jen těsně nad úroveň horní tyčky.

21:45
    Ale pozor, Oilers se docela překvapivě dostali do přečíslení dva na jednoho a bylo z toho pořádné nebezpečí pro Colorado, když se Jordan Eberle nakonec rozhodl zakončovat sám. Varlamov znovu svůj tým podržel.

21:36
    Zakázané uvolnění Edmonton Oilers, hra se vrátí před gólmana hostujícího celku.

21:15
    Také Edmonton už v útočném pásmu, ale kanadský celek se zatím vůbec nemůže dostat do zakončení, hraje pouze v rohu u mantinelu.

20:41
    Nathan MacKinnon nejdříve vypálil zápěstím, pak dokonce ještě dorážel vlastní střelu. Ale trefil jen připravený pravý beton Nilssona. Vhazování před brankou Oilers.

20:12
    Gabriel Landeskog se snažil hned na počátku druhé třetiny uniknout do šance, ale obránci Oilers se nechtěli nechat zaskočit.

20:01

Střely na branku v první třetině

Colorado Avalanche: 9

Edmonton Oliers: 13

Máme za sebou první třetinu zápasu. Větší aktivitou většinou hýřil Edmonton, ale jsou to Avalanche, kdo zužitkoval nejen přesilovku, ale dokonce se trefil také v oslabení. Uvidíme, jak si se situací Oilers poradí ve druhé části.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhé třetině?

20:00

19:14
    Jarome Iginla zpátky na ledové ploše, tahle přesilovka Oilers příliš nevyšla.

18:53
    Korpikoski zkusil nahodit z dálky, ale jeho pokus blokuje první bránící hráč.

17:08
    Ještě v první periodě jedna přesilová hra pro Oilers, vyloučen z domácích řad Jarome Iginla (COL), který se dle soudu hlavního rozhodčího provinil podražením.
    Tyson BARRIE - 2:0

16:49
    Doposud se, od vstřelení prvního gólu na začátku zápasu, Colorado nedostalo do pořádné šance a prakticky nevystřelilo na branku. Ale početní výhoda Avalanche vychází na jedničku. Nejdříve sice Edmonton vyhodil puk přes všechny čáry, ale pak už Laviny vystavěly v útočném pásmu přesilovkový deštník a jejich aktivita nesla ovoce. TYSON BARRIE nahodil kus černé gumy na branku z dálky, puk už sice nikdo netečoval, ale Nilsson na něj nestačil reagovat. Oilers tak ztrácejí už dvě branky. Asistence: Nathan MacKinnon, Gabriel Landeskog.

16:13
    Hosté se ale ihned osvobozují vyhozením přes všechny čáry.

15:41
    První šance pro Colorado zahrát si přesilovou hru, za katr totiž míří hostující hokejista Benoit Pouliout (EDM), jenž zadržel puk nedovoleně rukou, za což následuje trest. Jak si povedou Avalanche v přesilovce?

15:28
    Snadný zákrok pro Varlamova, který raději přerušil hru a pohlídal si puk v rukavici

15:03
    Trojice útočníků v hostujícím trikotu aktivní v útočném pásmu u mantinelu, ale na střelu to nestačilo. Z obranné třetiny pak už rozehrával obránce Sekera.

14:39
    Ještě jedna komerční pauza v první třetině, za několik okamžiků pokračujeme.

13:50
    Puk už nějakou dobu v blízkosti edmontonského zařízení, ale domácí hráči se nemohou v pásmu dostat na puk ke střele, od vstřelení první branky čekají na nějakou lepší šanci.

13:17
    A znovu přerušená hra, diváci si takové momenty asi zrovna neužívají. Vypadá to na nové buly ve středovém kruhu.

12:49
    Kus černé gumy tečovaný na střídačku, buly proběhne ve středním pásmu hrací plochy.

12:18
    Opět rána Draisaitla, tentokráte už z docela špatného úhlu. Přesto musel domácí ochránce svatyně dávat pozor a vytáhnout jeden ze svých zákroků.

11:52
    Už se znovu hraje a puk mají na svých holích hosté. Avšak ani Edmontonu se nyní nedaří zrovna čistě dostat přes modrou čáru.

11:37
    Draisaitl se stačil protáhnout sám mezi dvěma bránícími hráči, nakonec zakončil bekhendem. Varlamov chytá do náruče a my uvidíme komerční pauzu.

10:40
    Nugent-Hopkins ve slibné pozici, ze které si dělal zálusk na střelu. Ale ještě, než stačil vypálit, tak jeho pokus zblokoval některý z bránících hráčů Lavin.

09:36
    Avalanche si dávají záležet na přechodu přes modrou čáru do pásma soupeře, ale zakládání útoků se jim dnes zatím tolik nedaří, znovu jsou za svou svatyní.

09:10
    Nebezpečná situace pro domácího brankáře, když se z ničeho nic objevil na dorážku u brankoviště jeden z útočníků Oilers. Ale Varlamov zatím sebejistý.

08:35
    Kouskování času pokračuje, teď zase hostující obránce Nurse tečoval kotouč do hlediště, znovu tak bude padat puk na led z ruky rozhodčího.

08:23
    Postavení mimo hru domácích, Avalanche nemohli do útočného pásma.

07:50
    Oliers se opět zadařilo na vhazování, avšak tentokráte nestačili udržet puk na hokejkách v útočném pásmu. Korpikoski o kus černé gumy přišel na modré čáře.

07:16
    Varlamov je v permanenci, teď byl nucen vytáhnout hned po buly pravý beton, aby následně puk dokonce přidržel. Jde vidět, že Olilers mají chuť vyrovnat.

07:07
    Uvidíme první komerční přestávku, za chvíli pokračujeme.

06:50
    Po delší době zákrok také pro Semjona Varlamova, ten vyrazil ránou soupeřova beka do rohu a vše ostatní už nechal na spoluhráčích.

06:10
    Nilsson si zahrál s kotoučem a pomohl rozehrát na útočníky vepředu. Avšak Colorado dělá vše pro to, aby se Oilers nedostali do žádného zakončení.

05:55
    Hvizd rozhodčího přerušuje hru, vhazovat by se mělo ve středním pásmu.

05:28
    Nyní už je to gólman v bílém trikotu, kdo má daleko více práce. Domáci hráči se činí, přestože většina jejich zakončení míří jinam než na branku Nilssona.

04:32
    Domácí se snaží také hýřit aktivitou, Jarome Iginla bojoval o kotouč u levého mantinelu. Ale neměl po ruce nikoho ze spoluhráčů a situace pro něj byla těžká.

04:08
    Teddy Purcell se snažil překvapit protihráče, dokonce se dostal až do slibného zakončení z mezikruží, ale Semjon Varlamov proti němu dobře zaklekl.

03:30
    Hra přerušena a kus černé gumy v lapačce brankáře Nilssona, vhazovat se bude po jeho pravé ruce.

03:02
    Hosté se v přesilové hře neprosadili a místo, aby využili výhodu, tak nyní prohrávají.
    Blake COMEAU - 1:0

01:12
    Jenže přesilovka z pohledu Edmontonu není taková, jakou bychom ji asi čekali. Sotva se totiž vhodil puk na ledovou plochu, upláchli domácí hokejisté obraně Edmonton Oilers a jdou do vedení. Konkrétně si radosti v hale užil muž jménem BLAKE COMEAU, který se při samostatném úniku na klec soupeře vůbec nemýlil a trefil přesně. Přesilová hra hostujícího mančaftu bude samozřejmě pokračovat. Ale s vědomím ztráty jedné branky na kontě. Dobrý začátek od Colorada, jak odpoví Olejáři? Asistence: Carl Söderberg, Erik Johnson.

00:54
    Ale je to právě Matt Duchene (COL), kdo nyní míří na trestnou lavici, jde totiž pykat trest za příliš mnoho hráčů na ledové ploše. Přesilovka pro Edmonton.

00:39
    Už ale i domácí barvy v akci, konkrétně Matt Duchene a jeho pokus o první střelu v utkání. Ale prostor mezi třemi tyčemi nestačil trefit.

00:08
    Na prvním vhazování utkání si vedli lépe hosté z Edmontonu, ti na nic nečekali a ihned se pustili kupředu do akce.

00:01

Ještě jednou vítejte u dnešního utkání, za chvíli začínáme.

Colorado Avalanche: Varlamov – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Guenin, Redmond – Landeskog, MacKinnon, Duchene – Martinsen, Söderberg, Comeau – Tanguay, Mitchell, Iginla – McLeod, Grigorenko, Skille

Edmonton Oilers: Nilsson – Nurse, Sekera, Nikitin, Schultz, Davidson, Gryba – Hall, Draisaitl, Purcell – Pouliot, Nugent-Hopkins, Eberle – Hendricks, Letestu, Korpikoski – Gazdic, Lander, Pakarinen.

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

Vítejte u dnešního utkání National Hockey League, ve kterém se střetnou dva celky Západní konference, jimž se v poslední době docela dařilo. Uvidíme klání mezi Colorado Avalanche a Edmonton Oilers.

Andrej Sekera (EDM) (3 + 9)

Předchozí vzájemné utkání

Oba týmy se spolu utkaly naposledy v minulé sezóně, konkrétně na konci letošního března. Edmonton Oilers zajížděli do Denveru a zvítězili tam 4:1.

COLORADO AVALANCHE

Pokud se něco Colorado v posledních dnech povedlo, tak je to odpoutání se alespoň z posledního místa Centrální divize, které aktuálně náleží – možná trochu překvapivě – Winnipeg Jets. Předposlední Laviny s třiatřiceti body na kontě věří na lepší zítřky, není se čemu divit. Avalanche totiž zvládli pět z předchozích šesti duelů a vezou se na malé vítězné vlně. Porazili i celky jako St. Louis Blues, New York Islanders či Chicago Blackhawks. A co je důležité říci, Laviny málo inkasují, což je důvod ke spokojenosti trenéra Patricka Roye. Dnes se Avs pokusí potěšit fanoušky v domácím prostředí, podobně jako předevčírem proti Islanders. Matt Duchene (16 + 12) vede kanadské bodování celku, ale jen o kousíček, velice podobě je na tom totiž mladá síla v podobě Kanaďana Nathana MacKinnona (10 + 18).

EDMONTON OILERS

Že je vidíte na spodku Pacifické divize? A že to pro vás není žádné překvapení? Jen se ale podívejte, jaké jsou ve zmíněné divizi bodové rozestupy mezi jednotlivými pozicemi. Edmonton ztrácí z předposlední příčky na druhé místo pouhé tři body. Takže stačí jen opravdu málo a pořadí se může pořádně promíchat. V to věří i fanoušci Oilers. Jejich tým ovšem prohrál oba poslední zápasy, v tom předchozím navíc nedal ani branku, když pal na ledě obhájce Stanley Cupu ze Chicaga poměrem 0:4. Ještě předtím však Edmonton prožil sérii šesti duelů, jež všechny zvládl. A právě díky tomu dotáhl ztrátu v tabulce, dokonce přeskočil i aktuálně v Pacifické divizi nejhorší Anaheim Ducks. Týmové statistiky vede nadále Taylor Hall (15 + 20), hlavně na jeho body mužstvo spoléhá.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 04:00.

Martin Schwarz

Branky a nahrávky: 2. Comeau (Söderberg, Johnson), 17. Barrie (MacKinnon, Landeskog), 35. Holden (Mitchell), 48. Iginla (Tanguay), 57. Skille (McLeod, Barrie) – 43. Sekera (Hall, Draisaitl)

Colorado Avalanche: Varlamov (Berra) – Beauchemin, Johnson, Holden, Barrie, Guenin, Redmond – Landeskog, MacKinnon, Duchene – Martinsen, Söderberg, Comeau – Tanguay, Mitchell, Iginla – McLeod, Grigorenko, Skille
    Edmonton Oilers: Nilsson (Talbot) – Nurse, Sekera, Nikitin, Schultz, Davidson, Gryba – Hall, Draisaitl, Purcell – Pouliot, Nugent-Hopkins, Eberle – Hendricks, Letestu, Korpikoski – Gazdic, Lander, Pakarinen

Rozhodčí: Luxmore, O'Halloran – Cvik, Galloway

Diváci: 17 570