Toronto – Los Angeles 5:0 (kon.) | New Jersey – Anaheim 1:2 (kon.) | Pittsburgh – Carolina 1:2 (kon.)
Columbus – Philadelphia 3:2 (2:1 po s.n.) | Dallas – Montreal 6:2 (kon.) | Nashville – Minnesota 3:2 (kon.)
Arizona – NY Islanders 1:0 (kon.) | Colorado – Edmonton 5:1 (kon.) | Florida – Vancouver 5:4 (2:1 po s.n.)
Boston – New Jersey 2:1 (1:0 po s.n.) | Tampa – Ottawa 5:2 (kon.)
po s.n. (1:0)
Boston Bruins
2:1 (1:0, 0:1, 0:0 - 0:0)
New Jersey Devils
Neděle 20.12.2015, 23:00 • TD Garden, Boston • NHL

Ode mě to bude všechno, děkuji za pozornost a přeji dobrou noc! (01:55:38)

Československá stopa v utkání:
    Zdeno Chára (BOS) 0+0, 6 střel, čas na ledě 22:32
    Jiří Tlustý (NJD) 0+0, 6 střel, čas na ledě 14:19

1. Loui Eriksson (BOS) 1+0
    2. Cory Schneider (NJD) 38 zák., 1 gól, 97,4%
    3. Ryan Spooner (BOS) 0+0

Dnešní utkání je u konce, přineslo nám ale pěknou podívanou, přestože moc branek nepadlo! Do vedení šli domácí v sedmé minutě po brance Louiho Erikssona, ve 22. minutě ale srovnal Andy Greene. Divákům zůstane v paměti prodloužení, kde brankář Devils Cory Schneider chytil několik obrovských šancí soupeře! Nakonec se ovšem z výhry po samostatných nájezdech radovali Bruins, o čemž rozhodl Ryan Spooner.

Střely: 39:30 (4:8, 15:13, 11:7 – 9:2)

Ryan SPOONER - 2:1

V samostatných nájezdech zvítězil tým Boston Bruins.
    Autorem vítězné branky je RYAN SPOONER.

3. série
    1:0
    Tyč ovšem nyní trefil ale i Mike Cammalleri a Boston tak vítězí!

3. série
    1:0
    Patrice Bergeron měl rozhodnutí na holi a položil si Schneidera, následně ale trefil tyčku!

2. série
    1:0
    Kyle Palmieri se rozjel k dalšímu nájezdu a volil přímou střelu, bránu ale netrefil.

2. série
    1:0
    Max Talbot hodně zpomalil, a to se mu nakonec vymstilo. Cory Schneider vyrazil kotouč do bezpečí.

1. série
    1:0
    Za hosty začal Lee Stempniak, který bekhendem Jonase Gustavssona nedokázal překonat.

1. série
    1:0
    Ryan Spooner se rozjel jako první a suverénní kličkou do forhendu překonal Schneidera!

Samostatné nájezdy začínají.

Obrovské množství šancí zůstalo nevyužito, prodloužení tedy branku nepřineslo a v TD Garden uvidíme nájezdy!

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:50
    A šance i na druhé straně! Střílel Adam Henrique a u pravé tyče dorázal Mike Cammalleri, nicméně famózně se blýsknul i Jonas Gustavsson! Dámy a pánové – to je REKLAMA NA HOKEJ!

64:14
    Frank Vatrano fantasticky zrychlil a dostal se tak do samostatného úniku, jenomže neuvěřitelně chytající Schneider vyrazil puk a opět zachránil Devils!

64:00
    Začala poslední minuta hry v prodloužení.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 7. Eriksson (Krejčí, C. Miller), rozh. náj. Spooner – 22. Greene (Stempniak, Larsson)