K. Vary – Kometa Brno 3:5 (kon.) | HC Plzeň – Jihlava 4:2 (kon.) | Chomutov – Vítkovice 7:2 (kon.)
HC Litvínov – Třinec 5:4 (kon.) | Č. Budějovice – Mladá Boleslav 3:5 (kon.)
HC Plzeň 1929
4:2 (1:1, 2:1, 1:0)
HC Dukla Jihlava
Pondělí 21.12.2015, 17:00 • Home Monitoring Aréna • DHL Extraliga juniorů • 29. kolo

45:37
    Poměr sil na ledě se vyrovná. Na lavici hanby totiž za podražení míří Václav Půža (JIH).

45:17
    Lukáš Vlček (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za držení protihráče, Dukla si tedy nyní zahraje v početní výhodě a má šanci snížit.

42:29
    Dvouminutový trest za hákování dostává hostující Lukáš Anděl (JIH). Přesilová hra pro domácí tým.

36:57
    A třeba přijdou nyní v přesilové hře. Dvě minuty za držení inkasuje Lukáš Vala (JIH).

29:35
    Jiří Bambula se probojoval do šance a Lukáš Kaňák (PLZ) mu přeseknutím jeho hole zabránil zakončit. Dvě minuty pro domácího beka.

28:49
    Vzájemné vyloučení. Lukáš Vlček (PLZ) a Dominik Hohl (JIH) se postrkovali na brankovišti a dostali dvě minuty za hrubost.

28:25
    Tomáš Mejzlík (JIH) je vyloučen na dvě minuty za vysokou hůl. Domácí tak znovu budou hrát přesilovou hru! Dokážou už jí využít?

26:06
    Dominik Hohl (JIH) dostává dvě minuty za podražení. Přesilová hra pro Plzeň.

17:13
    Jan Walter (PLZ) je vyloučen za držení protihráče, Jihlavští si tedy potřetí v utkání zahrají přesilovou hru.

14:26
    Filip Suchý (PLZ) je tedy vyloučen na dvě minuty za hru vysokou holí. Přesilovka pro Jihlavu!

08:42
    Vladimír Oščádal (JIH) inkasuje dvouminutový trest a desetiminutový osobák za zásah do oblasti hlavy nebo krku, domácí celek si tak znovu zahraje početní výhodu. Po tomto střeedu se z ledu s obtížemi zvedl Tomáš Krystl, na střídačku ale dojel po svých.

06:11
    Jiří Bambula (JIH) je vyloučen na dvě minuty za držení, první přesilovou hru si tedy vyzkouší i Plzeňané.

01:26
    Ondřej Polívka (PLZ) je vyloučen na dvě minuty za hákování, následuje přesilová hra Dukly.

Michal Belšán

Branky a nahrávky: 20. Petráš (Kaňák, Švarc), 33. Kaňák (Vavřička), 40. Vracovský (Suchý, Kaňák), 42. Petráš – 12. Vala (Dufek, Pospíchal), 21. Vala (Pospíchal, Bambula)

HC Plzeň 1929: Kuchař (Štekr) – Walter "A", Rajal, Kaňák, Starý, Polívka – Krystl, Suchý "A", Kokoška, Krliš "C", Petráš, Vavřička, Švarc, L. Vlček, D. Roubal, Vracovský, Rubner, Polata, Chalupa
    HC Dukla Jihlava: Brož (Šťastný) – Pospíchal, Půža "A", J. Vlček, Kadlec, Hohl "C" – Vala, Dufek, Ondráček, Balaštík, Heinrich "A", Mejzlík "A", Bambula, Oščádal, Anděl

Rozhodčí: Sýkora – Tvrdík, Rubáš