Chanty-Mansijsk – Dynamo Moskva 2:5 (kon.) | Magnitogorsk – Spartak Moskva 4:0 (kon.) | Ufa – Petrohrad 2:1 (po pr.)
Nižněkamsk – Viťaz 5:3 (kon.) | HC Slovan – N.Novgorod 3:0 (kon.)

Ufa právě vstřelila branku!
    Máme rozhodnuto, chyba Petrohradu je potrestána rozhodujícím gólem! ENVER LISIN se dostal do samostatného úniku a naprosto excelentním bekhendovým blafákem přiděluje Ufě bod navíc. Asistence: Alexandr Loginov, Niklas Svedberg.

61:36
    Dmitrij Makarov předvedl naprosto úchvatné sólo přes de facto všechny hráče Petrohradu! Jeho závěrečná rána už ovšem tak úchvatná nebyla, Mikko Koskinen s ní neměl sebemenší problém.

57:30
    Denis Bodrov (UFA) svému týmu moc neulehčil, když se nyní nechal vyloučit na dvě minuty za podražení.

55:41
    Ilja Kovalčuk se zmocnil kotouče a posunul jej okamžitě na Steva Mosese, který se dostal až do samotného úniku. Zde si však autor vyrovnávací branky nepočínal nejlépe.

53:07
    Do skoro odkryté klece mohl pálit od modré Bělov! Jenže tomu rána vůbec nesedla a kotouč od něj letěl akorát tak do Culygina.

52:46
    Šance pro Salavat Julajev? Trest se uděluje hráčské lavici Petrohradu za příliš mnoho hráčů na ledě. Odpykávat jej bude Steve Moses.
    Steve MOSES - 1:1

47:54
    Petrohrad právě vstřelil branku!
    Máme vyrovnáno pár vteřin před vypršením přesilovky! Ilja Kovalčuk našel dost nesobecky STEVA MOSESE, který elegantní střelou propálil dosud bezchybného Niklase Svedberga. Asistence: Ilja Kovalčuk, Sergej Širokov.

46:05
    Ivan Višněvskij (UFA) je vyloučen na dvě minuty za držení hole.

38:06
    Střelu Alexandra Loginova jen tak tak Mikko Koskinen vyrazil mimo tři tyče!

37:18
    Za což pyká Andrej Kutejkin (PET), který je vyloučen za podražení.
    Arťom ČERNOV - 1:0

35:55
    Po shluku hráčů před Koskinenem, který vytvořil projektil Nesterova se dostal ke kotouči ARŤOM ČERNOV, který dorazil kousek černé pryže za záda Koskinena. Asistence: Sergej Soin, Alexandr Nesterov.

31:15
    Domácí Ufa se usadila v pásmu Petrohradu a zahájila kombinační hru. To ovšem vyústilo ve faulování. Enver Lisin (UFA) tak je potrestán dvouminutovým trestem za sekání.

24:21
    Přesilovka Petrohradu je u konce. Za sekání si jde sednout ke své vlastní nelibosti Ilja Kovalčuk (PET).

23:19
    Už se nám tu opět vylučuje. Alexandr Loginov (UFA) je vyloučen na dvě minuty za držení.

17:45
    Jevgenij Ketov se dostal do samostatného úniku! Jeho bekhendová střela ovšem ve finále mířila těsně vedle klece Svedberga.

16:47
    Máme zde další vyloučení. Nikita Gusev (PET) si jde sednout na dvě minuty za držení.

09:05
    Alexandr Loginov (UFA) bránil petrohradského hráče mimo mez pravidel. Jde si tak sednout na dvě minuty za nedovolené bránění.

09:01
    Do samostatného úniku se dostal Linus Omark! Útočník Salavat Julajevu se však rozhodl pro střelu mezi betony Koskinena, který si toto místo pohlídal.

06:45
    Máme zde další vyloučení. Tentokrát si jde na dvě minuty sednout Linus Omark (UFA) za hákování.

01:55
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Kutějkin - 2 min., krosček).

Karel Janeba

Branky a nahrávky: 36. Černov (Soin, Nesterov), 64. Lisin (Loginov, Svedberg) – 48. Moses (Kovalčuk, Širokov)

Salavat Julajev Ufa: Svedberg (Sochatskij) – Loginov, Lepisto, Višněvskij, Metljuk, Arzamascev, Bodrov, Culygin – Omark, Engqvist, Grigorenko – Chlystov, Makarov, Lisin – Černov, Nesterov, Soin – Prochorkin, Vorobjov, Hartikainen – Majorov
    SKA Petrohrad: Koskinen (Šestjorkin) – Bělov, Jakovlev, Čudinov, Kalinin, Kutějkin, Chafizullin, Judin – Kadejkin, Kovalčuk, Moses – Gusev, Šipačjov, Dadonov – Bučnevič, Širokov, Koskiranta – Lindstrom, Kablukov, Ketov – Barabanov

Rozhodčí: Vjačeslav Bulanov, Denis Naumov – Alexej Medvedev, Stanislav Raming