Ševci Zlín – K. Vary 6:2 (kon.) | Vítkovice – Mladá Boleslav 3:2 (kon.) | Liberec – Pardubice 2:3 (kon.)
Sparta – HC Litvínov 3:5 (kon.) | Ševci Zlín – Liberec 5:0 (kon.) | K. Vary – Pardubice 4:1 (kon.)
Vítkovice – Sparta 4:0 (kon.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 3:4 (kon.) | K. Vary – Liberec 3:3 (kon.)
Ševci Zlín – Pardubice 8:6 (kon.) | Sparta – Mladá Boleslav 4:8 (kon.) | Vítkovice – HC Litvínov 6:1 (kon.)
Ševci Zlín 2003
6:2 (2:1, 2:0, 2:1)
HC Energie Karlovy Vary
Neděle 27.12.2015, 07:00 • PSG aréna, Zlín • Ševci Cup 2015 • Skupina A

Je konce, první duel na tomto turnaji vyhrává pořádající Zlín. Ovšem nedá se říci, že by byl o tolik lepší, jak by mohlo skóre vypovídat. Na chvilku se loučím, o půl deváté pokračujeme duelem mezi Libercem a Pardubicemi. (08:13:28)

43:26
    Vyloučení v týmu Ševci Zlín 2003 (Jakub Kráčalík - 2 min., napadení).

43:03
    Hra se nám na konci přiostřuje, zatím v mezi pravidel.

43:01

41:58
    Tým Ševci Zlín právě vstřelil branku! Asi je rozhodnuto. PETR PRČÍK se dostal ve střední třetině k puku a poslal je do odkryté klece. Asistence: David Lavička.

41:24
    Domácí se osvobozují.

41:01
    Hosté nakonec hrají bez brankáře a šest na čtyři!

41:01
    Oddechový čas pro hosty.

41:01
    Vyloučení v týmu Ševci Zlín 2003 (Jakub Kráčalík - 2 min., nedovolené bránění).

40:00
    Prošek ani následně Mikšovský nedokázali překonat ležícího Hamrlu.

38:46
    Ofsajd zastavil postup domácích.

38:00
    Tým Ševci Zlín právě vstřelil branku! Ihned po tomto nečekaném přerušení se ale prosazují domácí, konkrétně JAKUB KRÁČALÍK. Asistence: Miroslav Cunda.

37:49
    Pokračovat nakonec budeme pouze s jedním rozhodčím, a to Škachem.

37:49
    Oba celky tuto nečekanou pauzu využívají k poradě.

37:49
    Ajajaj, to je nepříjemné. Jeden z rozhodčích nyní dostal pukem do obličeje a končí v péči lékařů. Hra je přerušena.

37:36
    Zakázané uvolnění stěhuje hru před gólmana Varů.

36:45
    Rychlé přenesení hry stěhuje vhazování před Bajgara.

36:03
    Tlak hostů nijak neustává, opět se dostávají do útočné třetiny.

35:18
    Trošku ostřejší hit u vrátek na trestné lavici zavinil jejich samovolné otevření, hra se nám tak na moment zastavuje.

33:48
    Nepřesná nahrávka v útočné třetině málem pustila Vary do přečíslení, nakonec se tak ale neděje.

32:30
    Karlovarští pokračují v tlaku, tentokrát však je Hamrla úspěšný.

31:49
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Že by Energie startovala cestu za vyrovnáním? Každopádně je alespoň sníženo, kdy se prosadil DAVID ČERNÝ. Asistence: Alexander Remeš.

31:07
    Tomáš Ševčík se marně pokoušel nadvakrát procedit puk do branky u levé tyčky.

30:01

Hostující celek na nepříznivý stav reaguje změnou gólmana, do branky jde Bajgar.

30:00

29:43
    Frömel v samostatné akci mířil mimo zařízení.

28:09
    Tým Ševci Zlín právě vstřelil branku! I tentokrát byli poslední dobou lepší hosté, radují se ale Ševci. Ve zmatku na brankovišti se nejlépe zorientoval LUKÁŠ CHLUDIL a posílá Zlín do tříbrankového vedení. Asistence: Filip Šindelek.

26:01

25:36
    Až nyní se podařilo Západočechům dostat do útočné třetiny, kterou ukončil svým zásahem Hamrla.

24:51
    Domácím se zatím daří držet kotouč bezpečně daleko od vlastní branky.

24:01
    Vyloučení v týmu Ševci Zlín 2003 (Matula - 2 min., podražení).

23:33
    Tým Ševci Zlín právě vstřelil branku! Poslední dobou měli navrch Vary, ale prosazují se Ševci. Ševčík ve střední třetině vybojoval puk pro LUKÁŠE CHLUDILA, který v samostatném úniku mířil svou střelu do růžku přesně. Asistence: Tomáš Ševčík.

23:06
    Ticháčkovu střelu uklidil Hamrla do lapačky, vhazování před gólmanem Zlína.

22:25
    Opatrný byl další z hostí, kdo mohl vyrovnat, zblízka ale mířil moc vysoko.

21:41
    Blecha se prodral od mantinelu k brance, kde svou střelou ale trefil jen Hamrlu.

20:20
    Ofsajd domácích.

19:42
    Zmatek před Šírkem zakončil svou střelou Hoferek, mířidla měl ale seřízené nepřesně.

18:58
    Hostující Blecha pláchl soupeřově obraně, jeho bekhendový pokus ale pokryl Hamrla.

17:39
    Energetici se dostali do přečíslení dva na jednoho, ovšem domácí obránce jejich kombinaci šikovně zastavil.

16:53
    Opět je tu postavení mimo hru pro Ševce.

16:20
    Domácí zastavuje v rychlé protiakci ofsajd.

15:01

15:00

14:33
    Tatéž akce byla k vidění na druhé straně, i tentokrát ale byl úspěšnější muž v masce.

13:58
    Už o mohlo být o dva góly, jenomže Ševčík v samostatném úniku neuspěl.

13:13
    Tým Ševci Zlín právě vstřelil branku! Netrvalo dlouho a Zlín již se ujímá vedení. Lavička při přečíslení posunul puk na ŠIMONA FRÖMELA, jenž prostřelil Šírka. Asistence: David Lavička a Jan Hoferek.

11:35
    Tým Ševci Zlín právě vstřelil branku! No a máme srovnáno. Střelu Chludila vyrazil Šírek jenom k TOMÁŠI ŠEVČÍKOVI, jenž pohotově poslal puk do sítě. Asistence: Lukáš Chludil.

11:01
    Háp při samostatné akci ani nadvakrát neuspěl.

10:12
    Menší strkanici před Hamrlou ukončuje rozhodčí, vhazuje se v útočné třetině Západočechů.

09:20
    Chludil tečoval Ševčíkův pokus, Šírek byl ale připraven a bude se vhazovat po jeho levici.

08:26
    Další akce Energetiků, ve skrumáži před brankou ale zachovali klidnou hlavu Ševci a odpálili puk do bezpečí.

07:38
    Dobré sólo Rymona skončilo u gólmana Hamrly, no Karlovarští zatím jsou asi nebezpečnější.

06:58

06:49
    Hosté v pohodě vyvezou puk z obranného pásma.

06:14
    Přesilovka není od Zlína vůbec špatná, po střele Nábělka ji přerušuje Šírek.

05:39
    Chludil dostal nahrávku mezi kruhy do velmi dobré pozice, jenomže mířil o kousek vedle, než by bylo zdrávo.

04:58
    Domácí budou mít možnost srovnat při přesilovce, Vogel se provinil hákováním.

04:10
    A máme otevřeno skóre! Zlínští nepřesně střídali, přičemž si ve střední třetině vzal puk JIŘÍ TICHÁČEK a své sólo zakončil povedenou střelou k tyči. Samostatně.

03:48
    Zolnaj sklepl puk na modré čáře a udržel ještě útočné pásmo pro hosty.

03:14
    Je tu první početní výhoda turnaje, a to pro Vary. Zlínský Nábělek je vyloučen za podražení.

02:08
    Nepřesná nahrávka vyhnala Ševce z útočné třetiny, Západočechům se ale taky nijak nedaří přecházet přes modrou čáru.

01:27
    Rymon se ocitl sám mezi kruhy a svůj pokus mířil k tyči, Hamrla však měl na místě svou lapačku.

00:49
    Aktivněji začali domácí a po zakázaném uvolnění Energetiků se bude vhazovat před Šírkem.

00:01

Ševci Zlín 2003: Hamrla (Synek) – Šindelek, Nábělek, Čapka, Prčík, Matula Hoferek – Ševčík, Háp, Frömel, Lavička, Chludil, Kráčalík, Cunda, Čechmánek, Češek

HC Energie Karlovy Vary: Šírek (Bajgar) – Svoboda, Houdek, März, Rymon, Vogel, Zapf, Zolnaj, Galla, Krnáč, Prošek, Michnovský, Černý, Remeš, Blecha, Šlechta, Opatrný, Ticháček

Rozhodčí: Škach, Šiška.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 07:00.

Jakub Kudláč

Branky a nahrávky: 12. Ševčík (Chludil), 14. Frömel (Lavička, Hoferek), 24. Chludil (Ševčík), 29. Chludil (Šindelek), 38. Kráčalík (Cunda), 42. Prčík (Lavička) – 5. Ticháček, 32. Černý (Remeš)

HC Energie Karlovy Vary: Šírek (31.Bajgar) – Svoboda, Houdek, März, Rymon, Vogel, Zapf, Zolnaj, Galla, Krnáč, Prošek, Michnovský, Černý, Remeš, Blecha, Šlechta, Opatrný, Ticháček

Rozhodčí: Škach, Šiška