Olomouc – Warriors Brno 4:0 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 1:3 (kon.) | HC Litvínov – Ústí n/L 8:5 (kon.)
Kladno – Liberec 3:7 (kon.) | PZ Kladno – Písek 6:1 (kon.) | Žďár n/S – Havlíčkův Brod 5:0 (kon.)
Č. Budějovice – Kometa Brno 7:2 (kon.)
HC Litvínov
8:5 (2:1, 2:3, 4:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Sobota 02.01.2016, 13:00 • Stadion Ivana Hlinky • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina C

59:59
    Litvínov právě vstřelil branku!
    Do prázdné branky střílí osmý gól Dan Bartoš. . Bez asistence.

59:29
    Hosté hrají v šesti!

57:43
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Ústí snižuje na 7:5. Slovan dokázal využít svou přesilovou hru, když se prosadil hostující útočník Kale Costa, jež tvrdou střelou nedal ležícímu Pejsarovi žádnou šanci. Bez asistence.

55:46
    Na trestnou lavici usedá Ondřej Dufek, jež se provinil držením protihráče.

53:10
    Na trestnou lavici usedá Jakub Štochl, jež se provinil krosčekem.

50:25
    Obrana Slovanu se vůbec nevyznamenala, nedokázala pokrýt hráče Litvínova. Po přihrávce Dufka před branku se střelou do horní části branky, mezi betony Volkeho prosazuje domácí útočník David Jindra. Asistence: Ondřej Dufek, Marek Berka.

49:18
    Domácí dokázali krásně přejít přes obranu Ústí. Svoboda našel pěknou nahrávkou na mezikruží osamoceného kapitána Litvínova Lukáše Vacína, který tvrdou ale přesnou střelou propasíroval puk až za záda Volkeho. Asistence: Přemysl Svoboda.

47:24
    Domácí se ujímají vedení! Litvínovský útočník Patrick Pech se na chvíli ocitl sám na pravém kruhu, čehož dokonale využil. Krásnou střelou do pravého horního rohu vymetl pavučiny branky, na tuto střelu neměl hostující gólman nárok. Bez asistence.

36:32
    Slovan srovnává stav zápasu! Domácí obrana se opět příliš nevyznamenala. Čermák našel před brankou osamoceného Dmytra Batryna, který dokázal střelou do horní části branky prostřelit Pejsara. Asistence: Tomáš Čermák.

35:43
    Na trestnou lavici usedá David Jindra, jež se provinil sekáním.

32:40
    Hostující využili početní nevýhody Litvínova, který se nedokázal dobře zorientovat před svým gólmanem, čehož vytěžili Štěpánek s Čermákem, při čemž na samotném konci této akce stá Tomáš Čermák, jež vstřelil kontaktní gól. Asistence: Štěpánek.

31:54
    Domácí jdou do tří. Dvě minuty si na trestné lavici odpyká i Jakub Žižka za držení protihráče.

31:29
    Vyloučen Lukáš Vacín, jež si odpyká dvě minuty za krosček.

29:52
    Hostující snižují stav zápasu. Po nahrávce Janouška se prosazuje Martin Štěpánek, jež dokázal přesnou střelou prostřelit Pejsara mezi betony. Asistence: Adam Janoušek.

29:04
    Domácí přesilovou hru využívají! David Jindra před brankou našel dobře postaveného litvínovského kapitána Lukáše Vacína, který prostřeli Volkeho mezi levou tyčí a jeho tělem. Asistence: David Jindra.

27:27
    Další vyloučení ze strany Ústí, na trestné lavici si dvě minuty odpyká Jakub Štochl za zdržování hry. Domácí mají k dispozici přesilovou hru 5 na 3!

27:17
    Na trestnou lavici usedá Pavel Vidlička, jež si na trestné lavici odpyká dvě minuty za podražení.

22:58
    Na trestnou lavici usedá Daniel Jouza, jež se provinil vysokou holí.

20:12
    Tak tenhle gól si za rámeček hostující gólman určitě nedá. Po vyhraném buly se do útoku hnal David Jindra , který jen nahazoval kotouč na branku Volkeho, kterému ovšem tato střela pronikla mezi tělem a levou tyčí. Asistence: Jakub Žižka, Robert Bártek.

19:50
    Další vyloučení pro hráče Slovanu, dvě minuty si na trestné lavici odpyká tentokrát David Magasanik za nesportovní chování.

19:50
    Devět minut před koncem třetiny se prosazuje domácí obránce Robert Bártek, jež dokázal zužitkovat početní nevýhody soupeře a od modré propálit hostující gólmana. Bez asistence.

19:17
    Druhý faul ze strany Ústí, na trestnou lavici usedá Matěj Harkabus, jež si odpyká dvě minuty za napadení.

10:38
    Vyloučen Vladimír Machulda, jež se provinil sekáním.

07:15
    Domácí srovnávají stav zápasu. Po pěkné přihrávce Berky před branku ústeckého gólmana se střelou k pravé tyčce odkryté Volkeho branky prosazuje domácí útočník Ondřej Dufek. Asistence: Marek Berka, David Jindra.

02:58
    Po pěkné přihrávce Štochla před branku Pejsara, se pohotovou střelou do poloprázdné litvínovské branky prosazuje Dmytro Batryn. Asistence: Jakub Štochl.

Sabina Šťástková

Branky a nahrávky: 8. Dufek (Berka, Jindra), 20. Bártek, 21. Jindra (Žižka, Bártek), 30. Vacín (Jindra), 48. Pech, 50. Vacín (Svoboda), 51. Jindra (Dufek, Berka), 60. Bartoš – 3. Batryn (Štochl), 30. Štěpánek (Janoušek), 33. Čermák (Štěpánek), 37. Batryn (Čermák), 58. Costa

HC Litvínov: Pejsar (Kmínek) – Žítek, Šubrt, Hoffmann, Bártek, Kitzberger, Žižka, Najman – Dufek, Zirtoni, Jindra, Vacín, Bartoš, Berka, Jouza, Svoboda, Myšák, Beran, Kysela, Šarlinger, Pech
    HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Korub) – Štochl, Štěpánek, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Costa, Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Janoušek, Tůma, Gottfried, Machulda

Rozhodčí: Plachý – Hynčiča, Mašek