Michalovce – Humenné 6:3 (kon.) | Pov. Bystrica – Topoľčany 5:2 (kon.) | Lipt. Mikuláš – Detva 2:1 (kon.)
Senica – Nové Zámky 1:8 (kon.) | Trnava – Prešov 6:5 (kon.) | Bardejov – Spišská N. Ves 5:1 (kon.)
HC Dukla Senica
1:8 (0:1, 0:2, 1:5)
HC MIKRON Nové Zámky
sk Neděle 03.01.2016, 17:00 • ZŠ Senica • 1. liga (SR)

Nové Zámky rozbili Senicu 8:1 a ostávajú na druhej priečke 1. ligy. Mužm zápasu je Albín Podstavek, ktorý strelil dva góly a na jeden prihral. (19:24:55)

56:47
    Senica dala gól!

GARIP SALIJI strieľa čestný gól a kazí Chovanovi čistý štít! Asistencie: Ľuboš Dobrý a Michal Romančík.

55:39
    Senica bude hrať presilovku 4 na 3, keď si ku Hudecovi sadne Hegyi za podrazenie.

55:28
    Kristián Grman odchádza na trestnú lavicu za krosček a hosťujúci Michal Hudec za sekanie.

49:40
    HC Nové Zámky dali gól!

Nové Zámky si musia dnešný zápas poriadne užívať! MARTIN CHOVAN zvyšuje už na 8:0! Asistencie: Juraj Ďurčo a Albín Podstavek.

48:11
    Kristián Grman a Dominik Hegyi dostali vzájomný trest za údery.

42:21

ALBÍN PODSTAVEK dáva svoj druhý a zároveň siedmy gól Nových Zámkov v zápase! Asistencie: Martin Chovan a Juraj Ďurčo.

41:41
    Rastislav Vereš dostal 2+2 minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou, pretože hosťujúcemu hráčovi sa z oblasti tváre pustila krv.

41:37

Novozámčania si robia zo Záhorákov trhací kalendár! ERIK WEISSMANN po asistencii Michala Šišku a Dominika Hegyiho strieľa šiesty gól hostí v dnešnom stretnutí.

40:42

Domáci sú zrelí na uterák, keďže ALBÍN PODSTAVEK zvyšuje už na 5:0! Asistovali mu Jaroslav Svoboda a Ondrej Štefanka.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

Druhá tretina je za nami. Nové Zámky v nej našli recept na Krajčoviča hneď tri razy. V 30. minúte zvýšil na 2:0 Hegyi a o tri minúty neskôr zvýšil už na rozdiel troch gólov Dubec. V 38. minúte strelil štvrtý gól Fábry a Nové Zámky smerujú za tromi bodmi. Bude v poslednej časti hry pokračovať dominancia v podaní hostí?

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

37:52

V Senici je to už menší debakel! Štvrtý raz vyťahuje Krajčovič puk zo svojej svätyne. Teraz ho prekonal BRANISLAV FÁBRY, ktorému prihrali Michal Hudec a Martin Baron.

36:00
    Hostia ovládajú dnešný zápas a Ján Chovan zatiaľ drží čisté konto.

33:00

Hostia vedú po góle MAREKA DUBECA už 3:0! Na jeho góle sa podielali Tomáš Török a Juraj Ďurčo.