Havlíčkův Brod – Č. Budějovice 3:8 (kon.) | Ústí n/L – PZ Kladno 2:3 (po pr.) | Sparta – K. Vary 2:0 (kon.)
HC Plzeň – Kladno 2:1 (kon.) | Havířov – Olomouc 5:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1)
PZ Kladno
Neděle 03.01.2016, 12:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • ELIOD extraliga mladšího dorostu • Skupina C

64:34
    PZ Kladno právě vstřelilo branku!
    Zápas do nájezdů nepůjde, protože hostující MATYÁŠ RENDLA rozhoduje o tom, že Kladno získává bod navíc. Asistence: Jiří Beneš, Jiří Neiss.

59:48
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Výtečně to teď udělal VÍT ŠINDELÁŘ, který dvanáct sekund před koncem základní hrací doby vyrovnává na 2:2. Asistence: Tomáš Čermák.

47:30
    Kladno se dostává do vedení. Druhou branku hostujícího týmu dává MATYÁŠ RENDLA. Dobrou práci odvedl také přihrávající Adam Runza. Asistence: Adam Runza.

25:56
    Slovan vyrovnává na 1:1. Prvním střelcem domácích se stává VÍT ŠINDELÁŘ. Asistence: Pavel Gottfried.

24:55
    Gól v přesilové hře v první třetině Kladno nedalo, z kraje druhé třetiny ustálo oslabení. Nyní se prosazuje při hře pět na pět. Autorem branky je JIŘÍ NEISS. Asistence: David Routa, Matyáš Randla.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 26. Šindelář (Gottfried), 60. Šindelář (Čermák) – 25. Neiss (Routa, Rendla), 48. Rendla (Runza), 65. Rendla (Beneš, Neiss)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Korub) – Štochl, Štěpánek, Stuchlý, Mareš, Vidlička – Costa, Harkabus, Batryn, Čermák, Magasanik, Šindelář, Janoušek, Tůma, Gottfried, Machulda
    PZ Kladno: Novotný (Altrichter) – Vokurka, Volráb, Tainitzer, Beneš, Janega, Šmatlák, Pelant, Soukup – Neiss, Šimáček, Stůj, Runza, Ploch, Pokorný, Routa, Čermák, Jelínek, Pejchal, Turek, Rendla,

Rozhodčí: Krob – Goltsch, Folk