Liberec – Chomutov 3:2 (kon.) | Pardubice – Č. Budějovice 3:2 (po pr.) | Mladá Boleslav – HC Litvínov 4:6 (kon.)
Mountfield HK – Sparta 5:7 (kon.)
HC Dynamo Pardubice
3:2 (1:2, 1:0, 0:0 - 1:0)
HC Motor České Budějovice
Čtvrtek 07.01.2016, 17:00 • Tipsport arena • DHL Extraliga juniorů • 31. kolo

Pardubičtí nakonec dokázali otočit zápas zpět ve svůj prospěch, díky čemuž se udrželi v tabulce nad svým dnešním soupeřem z Českých Budějovic. To je ode mne pro dnešek vše, na počtenou. (19:05:52)

60:40
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Pardubičtí o bodu navíc rozhodli poměrně rychle, o to se zasloužil přesilovkovou trefou ze středu hřiště DENIS KUSÝ. Asistence: Josef Horyna.

60:01

Ve třetí třetině se ani jeden z celků už nedokázal prosadit, a tak bude utkání pokračovat prodloužením.

60:00

60:00
    Daniel Klinecký (CEM) obdržel desetiminutový osobní trest za nesportovní chování.

59:58
    Panna ještě mířil mezi betony brankáře, který je včas sklapl k sobě.

59:29
    Za podražení Ružičky putuje na trestnou lavici na dvě minuty Daniel Klinecký (CEM).

58:59
    Kusý napřáhl ke střele z levého kruhu, Kváču však nepropálil.

58:40
    Po rychlé souhře pálil z levé strany Sloboda, jehož pokus vyrazil Klouček do ochranné sítě.

57:47
    Točík se dokázal dostat před oba obránce, jenže střela nebyla už tak úspěšná.

57:21
    Pipkovo zakončení nadvakrát zneškodnil hostující strážce klece.

56:04
    Martinec poslal kotouč na pravou stranu na Rohlíka, ten se snažil následně natlačit před branku, což se mu nepovedlo. Tak tam alespoň nahodil puk, kterým našel Voženílka, jenž zakončoval přímo do Kváči.

54:53
    Ani Zadina na druhé straně nemířil přesně.

54:22
    Doktor z dorážky minul branku, puk zůstává u hráčů hostujícího celku.

53:26
    Po sražené střele se bude vhazovat po pravici Kloučka.

52:48
    Nyní puk nebezpečně poskakoval v brankovišti domácích, žádný z hráčů Motoru se k němu ale nedostal.

52:05
    Za držení si odpyká dvě trestné minuty Josef Horyna.

Adam Joska

Branky a nahrávky: 7. Martinec (Velinský, Dušek), 23. Voženílek (Ružička), 61. Kusý (Horyna) – 8. Marcilis (Svoboda, Panáček), 20. Šulek (Bárta, Doktor)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Červený) – Beran, Horyna, Faltys, Benýšek, Rudy, Kučera – Zadina, Hoskovec, Panna – Pipek, Krajňák, Kusý – Rohlík, Ružička, David Voženílek – Dušek, Martinec, Velinský.
    HC Motor České Budějovice: Kváča (Spáčil) – Benda, Farka, Klinecký, Matoušek, Michal, Radoš, Svoboda, Žáček – Bárta, Doktor, Marcilis, Panáček, Pixa, Sloboda, Šuhaj, Šulek, Točík.

Rozhodčí: Homola – Čížek, Křivohlav