Mountfield HK – Pardubice 3:6 (kon.) | Kladno – K. Vary 3:5 (kon.) | Ústí n/L – Písek 13:4 (kon.)
Havířov – HK MD Šumperk 2:1 (2:1 po s.n.) | HC Plzeň – Slavia 5:0 (kon.) | Olomouc – Vsetín 2:8 (kon.)
Chomutov – PZ Kladno 5:3 (kon.) | Zlín – Přerov 7:4 (kon.) | Č. Budějovice – Jihlava 3:2 (2:1 po s.n.)
po s.n. (2:1)
AZ Havířov
2:1 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
HK Mladí Draci Šumperk
Čtvrtek 07.01.2016, 17:00 • K&K PNEU Aréna, Havířov • ELIOD extraliga mladšího dorostu

Tímto se s vámi loučím a u dalších on-line přenosů opět na počtenou. (19:30:49)

V tomto utkání tak nakonec vítězí domácí tým, který potvrdil roli favorita až v samostatných nájezdech. Konečný stav zápasu tedy zní – 2:1 po sn.

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým AZ Havířov.

Samostatné nájezdy začínají.

Ani prodloužení o vítězi zápasu nerozhodlo, budeme tak čekat, než rolba vyčistí prostory k nájezdům, abychom je mohli odstartovat.

65:00
    Prodloužení skončilo.

61:55
    Jan Bambula trestné střílení neproměňuje! Svou střelou se mu sice podařilo brankáře Venouše překonat, jenže kotouč se posléze zastavil o tyčku, a tak budeme v prodloužení pokračovat.

61:55
    Vyloučení v týmu HC Šumperk (Jureček - trestné střílení, hákování).

61:21
    Ševěček mohl pálit tvrdý projektil od modré čáry, jenže pak mu kotouč sjel z čepele.

60:01

Tři třetiny tento duel nerozhodují, a tak bude následovat pětiminutové prodloužení.

David Motloch

Branky a nahrávky: 33. Damps (Janeček), rozh. náj. Juhász – 6. Scheuter (Moravec)