Olomouc – HC Plzeň 1:3 (kon.) | Zlín – K. Vary 1:4 (kon.) | Vítkovice – Kladno 5:0 (kon.)
Třinec – Slavia 2:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:0 (0:0, 2:0, 0:0)
HC Slavia Praha
Pátek 08.01.2016, 18:00 • Werk aréna • DHL Extraliga juniorů • 31. kolo

54:01
    Dvě šance pro Oceláře. Michal Kovařčík sjel s kotoučem až před branku, Frodla ale nepřekonal a radovat se nemohl ani Miloš Roman, jenž se dostal k odraženému kotouči jako první. Protože to však bylo s faulem, míří si Novák odpykat dvě minuty za vysokou hůl.

46:22
    Schwarz oslabuje svůj tým a míří si odpykat dvě minuty za sekání.

36:11
    Takřka podobný zákrok na straně Slavie ale znamená hru ve čtyřech na obou stranách. Ječný si odpyká dvě minuty za nedovolené bránění.

35:31
    Pisarik si míří na dvě minuty odpočinout na trestnou lavici za podražení.

31:33
    Za držení protihráče si dvě minuty odpyká Petrák.

26:18
    Schwarz si dle sudího počínal v útočném pásmu nedovoleně a na trestné lavici si tak odpyká dvě minuty za podražení.

19:25
    V signalizované výhodě ujel Michal Kovařčík, který ale z těsné blízkosti Frodla nepřekonal. Na trestnou lavici tak míří Zderadička.

17:44
    Hosté jsou kompletní a zahrají si početní výhodu, za vysokou hůl si dvě minuty odpyká Schwarz.

15:44
    Poprvé v dnešním utkání se bude vylučovat, na trestnou lavici míří Chvála za držení protihráče.