Chomutov – Ústí n/L 3:0 (kon.) | Zlín – Mountfield HK 4:3 (1:0 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Jihlava 1:5 (kon.)
Č. Budějovice – Žďár n/S 5:0 (kon.) | Letňany – PZ Kladno 3:1 (kon.) | Sparta – Kladno 2:4 (kon.)
HC Plzeň – Liberec 2:0 (kon.) | K. Vary – Slavia 1:4 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
1:5 (0:3, 1:2, 0:0)
HC Dukla Jihlava
Neděle 10.01.2016, 12:00 • ZS Kotlina • ELIOD extraliga mladšího dorostu

56:54
    Havlíčkův Brod ve vlastním pásmu vybojoval kotouč a vrhl se dopředu, ve středním pásmu o něj ale zase přišel a navíc se provinil faulem. Viktor Horák (HRB) je vyloučen na 2 minuty za vysokou hůl.

47:17
    Dukla si zahraje třetí přesilovou hru, vyloučen je Tomáš Kulhánek (HBR) na 2 minuty za hákování.

40:00
    Havlíčkův Brod dohrával třetinu v ponechané výhodě a tu druhou začne přesilovou hrou. Na trestnou lavici usedne Tomáš Vala (JIH) na 2 minuty za držení protihráče.

32:44
    Hráčská lavice Dukly Jihlava je potrestána 2 minutami za příliš mnoho hráčů na ledě, trest odpyká Jakub Filip (JIH).

30:48
    Miroslav Juda (JIH) je vyloučen na 2 minuty za faul kolenem a přesilovou hru si zahrají také domácí.

25:34
    Druhé vyloučení v utkání a znovu na trestnou lavici usedá hráč Havlíčkova Brodu. Matěj Krejčí (HBR) je potrestán 2 minutami za sekání.

19:28
    Poprvé se vylučuje a Jihlava vybojovala přesilovou hru. Michal Kyncl (HBR) usedá na trestnou lavici na 2 minuty za podražení.

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 33. Plíhal (Pejchal) – 12. Úlovec (Najman, Vala), 17. Najman (Vala), 19. Úlovec (Najman), 21. Vala (Trávník, Piskač), 28. Musil (Juda, Rašín)

BK Havlíčkův Brod: Arbelovský (od 28. Kružík) – Krejčí, Dvořák, Adam, Zvěřina, Horák, Škareda, Smolko – Kohout, Kulhánek, Pokorný, Cachnín, Plíhal, Tecl, Rybáček, Krajíček, Dudek, Teplý, Pejchal, Kyncl
    HC Dukla Jihlava: Chaloupek – D. Piskač, Rusňák, Juda, Trávník, Brož, Rašín – T. Vala, Zadražil, Úlovec, Musil, Daňhel, Kardoš, Najman, Filip

Rozhodčí: Martin Homola – Jaroslav Kuřítko, Tomáš Krejčí