NY Islanders – NY Rangers 3:1 (kon.) | Washington – Vancouver 4:1 (kon.) | Montreal – Chicago 1:2 (kon.)
St. Louis – Carolina 1:4 (kon.) | Winnipeg – Nashville 5:4 (po pr.) | Colorado – New Jersey 3:0 (kon.)
Arizona – Detroit 2:3 (po pr.) | San Jose – Edmonton 2:1 (2:0 po s.n.)
New York Islanders
3:1 (0:0, 0:1, 3:0)
New York Rangers
Pátek 15.01.2016, 01:00 • Barclays Center, New York • NHL

44:46
    Přesilovou hru si nyní zahrají hokejisté Rangers. Za hákování je vyloučen Okposo.

43:23
    McIlrath se nechává zbytečně vyloučit za hrubost a Islanders mají obrovskou šanci na to, aby se dostali do vedení.

39:58
    McIlrath se s Martinem chystali na bitku, ale sudí oba kohouty od sebe roztrhli, ještě než se stihli poprat. Oba dostávají dvě minuty za hrubost.

22:41
    Ostrované špatně střídali a budou za to pykat. Na trestnou lavici usedá na dvě minuty Tavares.

19:28
    Bude se vylučovat! Moore se v útočném pásmu provinil držením a Islanders si zahrají první přesilovou hru v utkání.

04:59
    Na ledě to začalo následně jiskřit a bude se poprvé v utkání vylučovat. Ze strany Rangers je vyloučen na dvě minuty McIlrath a za Islanders jsou vyloučeni Martin s Clutterbuckem. Rangers tedy budou hrát přesilovou hru.

Jan Šlapáček

Branky a nahrávky: 42. Nelson (Pelech), 45. Leddy (Tavares, Okposo), 60. Okposo – 40. Staal (Kreider, Hayes)

New York Islanders: Halák (Greiss) – de Haan, Leddy, Židlický, Hickey, Strait, Pelech – Bailey, Tavares "C", Lee – Okposo "A", Nielsen "A", Kuljomin – Strome, Grabovskij, Nelson – Clutterbuck, Cizikas, Martin
    New York Rangers: Lundqvist (Raanta) – Klein, McDonagh "C", Boyle, Staal "A", McIlrath, Yandle – Zuccarello, Brassard, Nash – Megna, Stepan "A", Miller – Fast, Hayes, Kreider – Stalberg, Moore, Glass

Rozhodčí: Skilliter, Pollock – Nansen, Murphy

Diváci: 15 795